Skocz do zawartości
Forum

Październikowe mamy 2021


Gość Natalia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marta_joanna

Dziewczyny  ciesze się z waszych udanych wizyt 😊 ja mam w piątek i nie mogę się doczekać. 

Moja uwielbia truskawki i lody 😉 reszta słodyczy mogłaby nie istnieć  dla niej 🙈 bo nie dał mnie więc mam nadzieję że przejdzie mi po ciąży 😁

Natalia ja mam termin skorygowany po 1 badaniu prenatalnych na 23 .10😁 zobaczymy jak w piątek wyjdzie młoda 😊

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Gość Joanna napisał:

Superancko.  Ojjj to moja na razie najcięższa jest. Dzisiaj odkryłam,że uwielbia czereśnie.  Uderza równo. A dzisiaj 21+1. Mój za to zaczyna wszystko negować, a po co Ci przewijak,  a po co Ci łóżeczko turystyczne  itp. No jak taki nie powiem co.....

U mnie tez 21+1😁😁😁

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Oj duża dziewczyna jest. Lekarz skorygował termin z 18 na 5 października. Zobaczymy.  Jest wszystko dobrze, dzień dobrych wieści 🙂🙂🙂🙂 Marta czekamy na Ciebie. W piątek Ty będziesz dzieliła się z nami dobrymi wiadomościami. Dostalam skierowanie na krzywą cukrową, więc przed wizytą w lipcu mam zrobić.  Lekarz powiedział, że nie jest to dobre, ale mam powiedzieć dziewczynom w recepcji, że mają mi zrobić kawę lub herbatę bo można wypić po tym, aby zabić smak. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Gość Joanna napisał:

Z tego wszystkiego zapomniałem się go zapytać o badanie na krztuśca, bo tyle trąbili o tym. Jeszcze jest czas. A może, któryś z Waszych lekarzy mówił? 

A jak to badanie sie nazywa- skrót

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
3 minuty temu, Gość Ania napisał:

A jak to badanie sie nazywa- skrót

No i widać, że w ciąży zamot. Chodziło mi o szczepienie na krztuśća.  Mój ostatnio lacha darl że mnie bo robiłam kapuśniak że świeżej kiszonej kapusty. No i nie potrafiłam zupy nazwać 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ewi napisał:

Joanna też często zapominam słów a o ogólnej sklerozie to już nie wspomnę😁

To wychodzi na to że same dziewuszki tylko u mnie chłopaczek🙂

Będzie miał kogo podrywać 🤭

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna

Jadę kupić coś do ubrania. Mam nadziej,że nie natrafię znowu nanrozmiqr 4 x X bo się załamie.  Czemu worki szyją dla kobiet w ciąży.  Brzuszek znowu urósł,  więc muszę coś kupić. I na lato, bo prawie nic nie mam

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Gość Joanna napisał:

Jadę kupić coś do ubrania. Mam nadziej,że nie natrafię znowu nanrozmiqr 4 x X bo się załamie.  Czemu worki szyją dla kobiet w ciąży.  Brzuszek znowu urósł,  więc muszę coś kupić. I na lato, bo prawie nic nie mam

Ja też nic nie mam, i musze kupic.  Za duzo to szalec nue bede ale trzeba miec w co sie ubrac.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Gość Joanna napisał:

Jadę kupić coś do ubrania. Mam nadziej,że nie natrafię znowu nanrozmiqr 4 x X bo się załamie.  Czemu worki szyją dla kobiet w ciąży.  Brzuszek znowu urósł,  więc muszę coś kupić. I na lato, bo prawie nic nie mam

To udanych zakupów życzę🙂 może uda Ci się coś upolować nie workowatego 😁

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Ania napisał:

Ja nie wiem czy kupywac drugie łóżeczko czy co..... maluch ma rok i 4 miesiace....

W tej kwestii nie pomogę bo nie mam doświadczenia, ja już łóżeczko ze wszystkimi akcesoriami mam, stoi u koleżanki. Teraz mam okazję kupić wózek camarelo avenger ale nie wiem czy nie za wcześnie i też szukam opinii o nim

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Joanna
4 godziny temu, Gość Ania napisał:

Ja też nic nie mam, i musze kupic.  Za duzo to szalec nue bede ale trzeba miec w co sie ubrac.

Powiem Ci,ze tak.kipilam 2 sukienki i bluzę jakby było chłodniej. W 1 sklepie 20 sukienek mogłam kupić I to nie ciążowych. W 1 sklepie była boska czerwona sukienka marszczoną, ale mega wyjściowa. Musze mojego podpytać czy nam gdzieś wesele się nie szykuje, to bym ją kupiła.  Jeszcze krótkie spodenki, ake do kolan i będzie git.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...