Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Martyna

Grudzień 2021

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Klaudia

Dzień dobry. Też mam termin na grudzień. Ale mam i problem.... Jestem z mężem po ślubie 5 lat....a on mi mówi że nie chcę tego dziecka ze mną, i nawet sugerował że go zdradziłam. Doradzcie coś....nie wiem co mam robić...brak radości tylko smutek 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bubi

Ja 15 grudnia:) dziś pierwsze mdłości. 5 T 1d :)

po wszelkich badaniach krwi , wszystkie wyszły dobrze, glukoza na granicy 92. Odpoczywam bo sił nie za dużo , jem zdrowo :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej! Ja tez 15 grudnia. Wczoraj mialam pierwsze nudnosci i wymiotowalam w nocy 😕 Czuje sie srednio, caly dzien przelezalam w lozku. Ja od wczoraj wieczor prawie nic nie zjadlam...

https://www.suwaczek.pl/cache/6781bf581c.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga
W dniu 11/4/2021 o 4:14 PM, Gość Gość Klaudia napisał:

Dzień dobry. Też mam termin na grudzień. Ale mam i problem.... Jestem z mężem po ślubie 5 lat....a on mi mówi że nie chcę tego dziecka ze mną, i nawet sugerował że go zdradziłam. Doradzcie coś....nie wiem co mam robić...brak radości tylko smutek 

Klaudia to bardzo przykre. Szczegolnie po tylu latach w zwiazku. Najwazniejsza jest rozmowa i wzajemny szacunek. Nie rozumiem dlaczego sugeruje Ci zdrade. Moze tak zareagowal na stres? Mam nadzieje ze szczera rozmowa rozwieje wszystkie niedomowienia. Mam nadzieje ze bedzie Ci dane cieszyc sie ciaza. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka

Również się zgłaszam! :) Termin 15 grudnia. Czuję się kiepsko, mdłości całodniowe + odruchy wymiotne, brak apetytu, senność i zmęczenie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga

Hej dziewczyny, jak się czujecie? Czy to Wasza pierwsza ciąża czy już jesteście mamami? Ja mam córeczkę niespełna 16mscy. Wciąż ją karmię piersią. Odkąd zaszłam w ciążę mam wręcz wrażenie że chce cycka jeszcze więcej. Ja mam nudności codziennie, nie mam apetytu a nawet jak jestem głodna to nie mogę jeść. Chyba pójdę do lekarki po leki bo nie ogarniam przy dziecku z tymi dolegliwościami. Dajcie znać jak się czujecie. Może stworzymy prywatną grupę dla Grudniowek 2021? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Ja czuję się nawet ok. Dokucza mi wzmożona senność i brak apetytu. To moja druga ciąża, jestem mamą 6-latki. Dostałam asekuracyjnie leki na mdłości ale póki co nie było potrzeby, żebym zażyła. Mam za to krwiaka na macicy i przyjmuję 2x dziennie luteinę dopochwowo. Na razie wstrzymałabym się z prywatnymi grupami, dajmy szansę innym mamom zacząć się udzielać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia

Hej! Mnie mdli i ciągle chce mi się spać. Mam syna 6 lat. Zobaczymy jak będzie :) Na razie oby było zdrowe!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam dziewczyny 🙂

Ja również mam termin na grudzień. 

Jestem mama 2 chłopców(6 i 4 lata ) to jest moja trzecia ciąża. 

Mam okropne mdłości. Każdy zapach mi przeszkadza. 

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Miśka 😀 fajnie, że do nas dołączyłaś. Na którego grudnia masz termin?

Moje mdłości nieco zelżyły od dwóch dni, można powiedzieć, że wracam do żywych. 🤭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miśka1990

Termin mam na 13 grudnia z miesiączki. Chodź na usg 22 grudnia 😀

Oj mnie jest ciągle nie dobrze. Może i u mnie to się skończy nie długo.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To termin bardzo zbliżony do mojego. U mnie wg miesiączki 10 grudnia, a wg usg 20 grudnia. 🤭

Twój lekarz nie wypisał Ci tabletek na mdłości? Ja dostałam ale na szczęście tylko raz byłam zmuszona skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miśka1990

Nawet nie pomyślalam żeby mu o tym wspomnieć. Słyszałam o gumach do żucia na mdłości tylko, że one są z imbirem a ja za nim nie przepadam więc mogłoby być gorzej. 😀

Narazie piję herbatę z cytryna i nie wiem czemu ale ona mi trochę pomaga. Zazwyczaj mdłości mam rano tak do południa. Zdarzają się też wieczorem ale wtedy to po prostu idę spać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój mi sam zaproponował. Ale w poprzedniej ciąży radziłam sobie tylko tą nieszczęsną herbatą imbirową. 🙄

Przez ostatnie dwa dni było ze mną lepiej, a dziś znowu coś mnie muli trochę. Wcześniej rano też przyniosła mi ulgę herbata z cytryną i miodem. Doskwierają mi też atrakcje jelitowe. 😖

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musimy dać radę w 3 miesiącu powinno się to skończyć. Ja też dzisaj czułam się gorzej niż wczoraj. Nie mogę tej minki coś usunąć cały czas zostaje 😀

http://www.suwaczki.com/tickers/n59y82c3277g4kar.png

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3ctgf6pi4mbf5m.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny. W skrócie opowiem moją histerię. 8 lat starań, mnóstwo wizyt u ginekologa, 6 inseminacji i 4 próba in vitro. Jestem w 8tc. Wielki strach żeby tym razem się udało, bo poprzednia ciąża z in vitro skończyła się w 7tc. Pojechaliśmy na zwykłą wizytę i okazało się że serduszko nie bije. Zalamka totalna. Teraz biorę zastrzyki, żel dopochowy i garść tabletek, w sumie chyba ponad 16 dziennie. Wszystko po to żeby utrzymać ciążę. Dodatkowo jestem pod opieką immunologa bo okazało się że mój organizm odrzuca zarodek. 6 maja mam już pierwsza wizytę u lekarza prowadzącego ciążę. Bardzo sie boję że znowu w któryś dzień nie usłyszę serduszka. Wszystkim wam serdecznie gratuluję. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czołem ! Zgłaszam się jako kolejna Grudnióweczka, choć szczerze mówiąc mam nadzieję, że jeszcze się to zmieni :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1/5/2021 o 12:27 PM, AnkaSkakanka60 napisał:

Cześć dziewczyny. W skrócie opowiem moją histerię. 8 lat starań, mnóstwo wizyt u ginekologa, 6 inseminacji i 4 próba in vitro. Jestem w 8tc. Wielki strach żeby tym razem się udało, bo poprzednia ciąża z in vitro skończyła się w 7tc. Pojechaliśmy na zwykłą wizytę i okazało się że serduszko nie bije. Zalamka totalna. Teraz biorę zastrzyki, żel dopochowy i garść tabletek, w sumie chyba ponad 16 dziennie. Wszystko po to żeby utrzymać ciążę. Dodatkowo jestem pod opieką immunologa bo okazało się że mój organizm odrzuca zarodek. 6 maja mam już pierwsza wizytę u lekarza prowadzącego ciążę. Bardzo sie boję że znowu w któryś dzień nie usłyszę serduszka. Wszystkim wam serdecznie gratuluję. 

Witaj Anka. Trzymam kciuki, żeby tym razem ciąża przebiegła prawidłowo, żebyś doczekała się w końcu swojego ukochanego maleństwa! 

9 godzin temu, Juskaa napisał:

Czołem ! Zgłaszam się jako kolejna Grudnióweczka, choć szczerze mówiąc mam nadzieję, że jeszcze się to zmieni 😄

Również witaj! Co dokładnie masz na myśli z nadzieją, że coś się zmieni?🤭

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...