Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mama 5-latka

utrzymujący się kaszel u 5-latka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mama 5-latka

Dzień dobry! Mój 5-letni syn od miesiąca ma kaszel. Początkowo skarżył się na drapanie w gardle i kaszel był suchy, ale po 3 dniach przeszedł w mokry i doszedł katar. Kaszel z dnia na dzień stawał się coraz bardziej męczący i brzmiał coraz groźniej. Byłam z nim u lekarza nie raz i za każdym razem lekarz mówi, że osłuchowo jest czysto. Pediatra zalecił syrop wykrztuśny na kaszel i odpoczynek. Kataru nie ma, gardło ma zaczerwienione i kaszel ma. Dziecko cały czas nie może pozbyć się zalegającej flegmy. Kaszel jest mokry, odrywający się. Głównie męczy rano i w ciągu dnia trochę. Podaję dziecku syrop z buraka i dużo płynów. Temperatury nie ma. Dziecko nie ma alergii. Dlaczego tak długo utrzymuje się ten kaszel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aniołkowa

Skoro osluchowo jest czysty to po co syrop na kaszel? Wyglada na to że ma infekcje górnych dróg oddechowych czyli nosa i gardła i stąd kaszel bo przez noc wydzielina spływa po gardle. Proszę zmienić pediatre. A tymczasem można stosować przez 7 dni nasivin kids 3x dziennie, ectorhin 3x.dziennie do nosa i do picia 3 x dziennie wg dawki na opakowaniu Junior angin. Z naturalnych lekow polecam syrop z cebuli i sok z bzu czarnego i witaminę C w kroplach. Mojego synka też pediadra leczyla na kaszel, objawy takie jak u pani dziecka. Dopiero inna pediatra go zbadala i stwierdziła że to nos i gardło trzeba leczyć. Poprawa po tych lekach była już po 3 dniach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...