Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mastarma

Gdzie jechać na wakacje z dzieciakami?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mastarma

Wiem, że do wakacji jeszcze daleko, ale chciałabym poznać wasze zdanie. Gdzie lepiej jechać na wakacje z dziećmi w góry czy nad morze (dzieci 2 i 7 lat )?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia33

Zależy co kochasz.. ja z roczną córka i 3,5 letnim synem wędrowaliśmy po górach w Tatrach. Jak miała 2 lata, syn 4,5 byliśmy w Beskidzie niskim( Wisła, Brenna). Rok temu nad morzem polskim, w tym roku pierwszy raz z nimi za granicą nad morze ( 4 lata, syn prawie 7).

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To kwestia indywidualna, ale takimi małymi dziećmi lepiej jechać nad morze, więcej dla nich atrakcji 🙂

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z 2-latkiem w góry to jednak pewnie nie skorzystacie zbyt wiele - na własnych nóżkach dłuższych tras nie zrobi, nosić z kolei też ciężko (ale jeśli już to polecam dobre nosidło turystyczne). Ja bym zdecydowanie wybrała morze. A najlepiej jakieś ciepłe 😄 #TeamwWakacjeWTurcji 😄

Mama Michałka (3 l) i Mateusza (1 rok). Zwolenniczka rodzicielstwa bliskości i wielka fanka pieluch wielorazowych oraz Certyfikowana Doradczyni Pieluchowania Wielorazowego 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lędźwiecka

Ja wszystkim rodzinom z dziećmi polecam spróbować wyjazdów z Extreme Homies School, takich wycieczek jak oni nie organizuje żadne inne biuro turystyczne. U nas zaczęło się od tego, że nasz syn pojechał z nimi na obóz sportowy - usłyszał o nim od kolegi i nie dawał nam spokoju aż go nie zapisaliśmy. 😄 Wrócił tak rozemocjonowany, że przez 3 dni nie przestawał nam opowiadać, co robił, czego się nauczył i co zobaczył. Wtedy po raz pierwszy zdecydowaliśmy się pojechać całą rodziną i robimy to do dzisiaj - potwierdzam, my też mieliśmy o czym mówić po powrocie. Wyjazdy są doskonale zaplanowane i zorganizowane, na miejscu jest masa atrakcji, więc osoby w każdym wieku są w stanie znaleźć sobie jakieś zajęcie. No i nie trzeba się przejmować wyżywieniem ani zakwaterowaniem, bo obie te rzeczy wchodzą w cenę wyjazdu. Pod koniec czerwca będzie wyjazd do Francji na letni obóz w Alpach, więc oczywiście już się zapisaliśmy. Syn już cały chodzi na myśl o jeździe na snowboardzie, ja za to nie mogę się doczekać wylegiwania się nad jeziorem i zajęć z jogi. Zostawiam link do opisu wycieczki, bo sama nie dałabym rady wszystkiego opisać: https://ehschool.pl/pl/oferta/wyjazdy-i-obozy/summer-camp-les2-alpes-2021-wczasy ale z całego serca polecam wszystkim rodzinkom, które chcą spędzić wakacje w pięknym miejscu, a jednocześnie przeżyć coś ciekawego. ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieciakom to z pewnością spodobają się atrakcje sanok . Wiem, bo widzę jak się cieszą na ten wyjazd nasze pociechy 🙂 w końcu przygoda na spływie pontonowym często się nie zdarza, więc warto z niej korzystać właśnie latem. Zresztą można zobaczyć piękne Bieszczady i ich urokliwą przyrodę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bartniczka

jesli chodzi o wakacje za granicą to mega fajną opcją jest Bułgaria. Zawsze pewna pogoda. Fajne hotele. [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maroosia

A co powiecie słuchajcie na Bory Tucholskie ?:) Widziałam, że piękne tereny 😉 Bardzo chciałabym zobaczyć np park wdecki.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak moje były małe to jeździliśmy nad morze, potem jak podrośli to w góry. A teraz jeżdżą gdzie chcą. Oboje pojechali na oddzielne obozy z biurem kochamwakacje.pl, jedno nad morze, drugie do Grecji, a ja mam w końcu wakacje tylko dla siebie. Buźki i dużo cierpliwości na wakacjach z maluchami 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...