Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Uzytkowniczka

Negatywny test a brak okresu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Przychodzę z prośbą o rade,ponieważ nie wiem juz co mam myśleć..  od dawna staramy się z partnerem o dziecko.. ok.4lat.. moja miesiaczka nigdy się nie spóźniała, cykl trwal najdłużej 29dni. W poprzednim miesiącu okresu dostalam 3 dni wcześniej czyli cykl trwal tylko 26dni. W ubiegly piatek,max. Sobota powinnam dostać miesiączki i w piątek zaczął dość mocno boleć mnie brzuch,przez co myslalam ze dostałam,ale okazało się,że jednak nie.. w sobotę czułam się ospala,brzuch pobolewał czyli tak samo jak zawsze pierwszego dnia okresu,ale tez się nie zaczął..  do dziś czyli. Poniedziałku nie mam miesiączki a brzuch juz praktycznie nie boli tylko czasem delikatnie, jedynie piersi bola. Robilam test wczoraj i dziś ale oba negatywne. Oba tez wykonane wieczorem... czy jest możliwość,że testy się mylą i powinnam spróbować rano? Czy kolejny test mogę zrobić jutro z rana czy czekać dłużej? Zacznie się 4 dzien spóźnienia.. czy powinnam iść na badanie krwi i czy muszę mieć skierowanie od Gina? Z góry dziękuję za rady i przepraszam za taki dlugi post ale starałam się jak najdokładniej 🤣🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Test robi się rano, z porannego moczu najlepiej o czułości 10. Beta rozwieje wszelkie wątpliwości i będziesz wiedzieć czy ciąża się rozwija jeśli powtórzysz po 48h. Nie trzeba mieć skierowania wtedy płacisz ok 40zl.

• Dziękuje 1

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...