Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Victoria

Trądzik po odstawieniu pigułek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Victoria

Sytuacja jak w tytule. Brałam pigułki antykoncepcyjne kilka lat, po odstawieniu same pryszcze. Przed braniem tabletek tak nie miałam. Co teraz? Samo zejdzie, że tak określę, czy coś trzeba działać???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Ja brałam suplement dostępny w aptece bez recepty i zeszło po jakichś 3-4 miesiącach. Tabletki tak niestety działają. Wszystko fajnie jak się je bierze, po odstawieniu dramat. Mi wróciły też nieregularne miesiączki, ale sobie poradziłam o tyle, że wiem kiedy mam owulację w każdym cyklu bo używam testera ze śliny Afrodyta Smart. W aplikacji mi się zapisuje wszystko na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłaś z tym u dermatologa? Do złagodzenia cery, polecam kosmetyki z olejkiem konopnym - https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 u mnie się dobrze sprawdziły więc może u Ciebie też tak będzie, ale oczywiście konsultacja z lekarzem przede wszystkim, bo to będzie raczej trądzik o podłożu hormonalnym... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...