Skocz do zawartości
Forum

Własny biznes


Rekomendowane odpowiedzi

Franczyze, to dobry pomysł na start :) można za niewielkie pieniadze mieć całkiem dobrze prosperujący biznes a firmy bardzo pomagają na początku. Np [reklama wycięta] ma świetną oferte i dobre lokalizacje dla myjni :)

Odnośnik do komentarza
Gość ninamonika

Według mnie na początku działalności kluczowa jest reklama, trzeba liczyć się ze sporymi wydatkami na ten celu. Warto też pozycjonować swoją stronę www. Warto zadbać też o dobra narzędzie do komunikacji z klientem.

Odnośnik do komentarza

Prowadzenie firmy jest trudne. Na początek poczytaj książki o biznesie, marketingu, zakładaniu firmy oraz o badaniu rynku. Później to rób to co dowiedziałaś się z tych książek. Czyli:
- Analiza konkurencji
- Obliczyć koszty
- Opracować sposoby dystrybucji
- Wybrać sposoby reklamy
Wtedy możesz otworzyć firmę i działać.
To tak po krotce. Długa droga przed sukcesem. Pomysł to jedno wykonanie jest ważniejsze a franczyzy tobie na początek to odradzam

Odnośnik do komentarza

Z pewnością polecam jeszcze bazę adresową. Lista miejscowości w Polsce opracowana została na podstawie danych Głównego Urzędu Statystycznego. Zawiera dane adresowe o miejscowościach podstawowych i częściach miejscowości w Polsce. Baza adresowa to unikalny i kompletny zbiór adresów w Polsce. Idealne dla firm które kładą nacisk na jakość danych i borykają się z błędnymi adresami.

Odnośnik do komentarza
Gość Georgina

My z kolei postanowiliśmy, że będziemy wynajmowac mieszkania nad morzem i okazało się, że to bardzo oplacalny biznes. Idzie nam tam dobrze, że postanowiliśmy dokupić jeszcze jedno mieszkanie i zdecydowaliśmy się na apartanent [reklama usunięta] i udało nam się go kupic w dobrej cenie. Ma też dobrą lokalizację.

Odnośnik do komentarza

Do prowadzenia wlasnego biznesu trzeba miec dobre podejscie oraz odpowiednia wiedze. Potrzeba takze troche doswiadczenia w prowadzeniu tego wszystkiego wczesniej .. pracujac dla kogos innego. Dla przykladu podobnie postapila moja znajoma otwierajac swoj wlasny salon kosmetyczny. Pracowala troche zagranica gdzie dowiedziala sie wielu ciekawych rozwiazan .. jedna z nich byly rzesy objetosciowe ktore staja sie co raz bardziej popularne takze u nas. Kluczem do sukcesu bylo znalezienie producenta oferujacego kompleksowe wysposazenie, a takze szkolenia - [reklama usunięta] i z tego co sie orientuje to jest zadowolona z jakosci ich produktow. Na ilosc klientek tez nie moze narzekac poniewaz stara sie oferowac jak najlepsza jakosc uslug. Takie podejscie mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza

Trudno sie nie zgodzic z ta opinia. Do prowadzenia wlasnego biznesu trzeba miec dobre podejscie oraz odpowiednia wiedze. Potrzeba takze troche doswiadczenia w prowadzeniu tego wszystkiego wczesniej .. pracujac dla kogos innego. Dla przykladu podobnie postapila moja znajoma otwierajac swoj wlasny salon kosmetyczny. Pracowala troche zagranica gdzie dowiedziala sie wielu ciekawych rozwiazan .. jedna z nich byly rzesy objetosciowe ktore staja sie co raz bardziej popularne takze u nas. Kluczem do sukcesu bylo znalezienie producenta oferujacego kompleksowe wysposazenie, a takze szkolenia - [reklama usunięta]. Zdecydowala sie na PoshLashe i z tego co sie orientuje to jest zadowolona z jakosci ich produktow. Na ilosc klientek tez nie moze narzekac poniewaz stara sie oferowac jak najlepsza jakosc uslug. Takie podejscie mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...