Skocz do zawartości
Forum

Kupowanie ubrań


Gość Mastiiste

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiam głównie przez internet. Kiedyś kupowałam głównie stacjonarnie, w ostatnim czasie preferuję zakupy internetowe bo jest to dla mnie wygodniejsze 🙂 Przekonałam sie nawet do kupowania butów (w sklepach jest min 14 dni na zwrot czy wymianę na inne buty).

Jesli szukacie inspiracji na nowe buty w tym sezonie, polecam stronę:

https://stylowakobieta.pl/botki-z-odkrytym-palcem-ciekawym-dodatkiem-na-wiosne/

Można poczytać sobie jakie botki są obecnie na czasie. 

Odnośnik do komentarza

Ja szczerze powiem, że nie pamiętam już kiedy ostatnio kupiłam coś dla siebie w sieciówce 🤔 Od kilku dobrych lat tylko Second Handy. No, może w Pepco kupiłam półtora roku temu ubranka dla syna, ale jak zobaczyłam co się z tymi ubrankami zadziało po pierwszym praniu to powiedziałam sobie NIGDY WIĘCEJ. Szkoda kasy, serio. I jemu też kupuje już teraz tylko używane rzeczy, bo to się po prostu opłaca.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Cześć. Czy ktoś z Was zamawiała buty śniegowce albo buty ocieplane na zimę i na prawdę są ciepłe? Jeśli tak, to poproszę o linka. Biorę pod uwagę zamówienie ze sklepu internetowego. Byłam w wielu sklepach w moim mieście i nic sensownego dla siebie nie znalazłam:

[reklama usunięta]

Może warto jest kupic sobie jakieś śniegowce? 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

20 sukienek - jedna na każdy dzień roboczy miesiąca. Sukienka załatwia od razu całą stylówkę, nie trzeba zastanawiać się, czy pasuje, jest wygodna i elegancka. Lubię takie z długim rękawem, bo dzięki temu nie są potrzebne żadne swetry ani marynarki. Poza tym, nie licząc legginsów i bluzek "po domu" nie mam w szafie innej odzieży.

Biżuteri nie noszę wiele ale podstawą dla mnie jest ładny zegarek:

[reklama usunięta]

Jeśli chciałabyś kupić sobie cos nowego, polecam zajrzeć sobie do Westwatches 🙂 Osobiście lubie te na złotej bransolecie Marki zegarków - elegancki zegarek damski

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...