Skocz do zawartości
Forum

Lutóweczki 2021


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Gość Bibs napisał:

Dostałaś już milion odpowiedzi,że nie jesteś w ciąży i po co się pytasz na wątku który nie dotyczy tego problemu...

Nie rozumiem cie o co ci chodzi? Pisze z problemem. Nie widzę tu takiego wątku a widzę, że tu jest spora aktywność. 

Odnośnik do komentarza
Gość Agaczi91

Mamy XXI wiek, jak mniemam jesteś dorosła (oby...) skoro podjęłaś współżycie. Kłania się ginekolog, który da Ci ostateczna odpowiedź. To nie jest trudne i zajmie Ci mniej niż wydobywanie siła odpowiedzi na jakimkolwiek forum🙄🤦

Odnośnik do komentarza

Szczesciara az tak zle ze szpitalem??

Powiem Wam ze nam się fuksnelo, Bog nad nami czuwał. W izbie przyjec bez rozwarcia, po 40min na stole operacyjnym rozwarcie juz 4 palce, macica cienka jak kartka papieru, mogła w kazdej chwili pęknąć to by nas nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Gość Biedronka

Mom, ale super będziecie już w domku. Trochę Wam zazdroszczę 😉

Szczęściara dlaczego w malutkiej sali? Jesteś sama? 

Czy w szpitalu ciągle nosicie maseczki? Czy tylko jak jest obchód i ewentualnie podchodzi pielęgniarka? 

 

Odnośnik do komentarza

Biedronka doczekasz się i Ty, nie obejrzysz się i będziesz w domku.

Maski tylko przy wejściu do szpitala z testem na covid i do przejscia na oddzial, przejazd na blok operacyjny ale juz z bloku bez maski, przy wychodzeniu z sali np.na badania dzidziusia mama albo tata, albo oboje tez z maska, w sali nie trzeba bylo nosic maski przez nas. Tyle ze ja bylam przy badaniu malej tylko w dniu wypisu- pierwszy raz na nogach na korytarzu bylam, nie wiedziałam nawet w jakiej sali bylismy.

Odnośnik do komentarza
Gość Agaczi91

Biedronka powodzenia jutro! Trzymam kciuki. Ja co wieczór coraz częściej mam skurcze. Już raz się cieszyłam że nie miną ale niestety...skończyły się 🙄 także czekamy cierpliwie. 

Daj znać co u Ciebie! A jak reszta z nas?

 

Odnośnik do komentarza

Doriss szybciutko w domku, super. Powodzenia i spokojnych dni i nocy.

Powiem wam ze jestem w szoku jak dobrze znioslam to cięcie. Ostatnie nie bylo takie "wesole". Koszmarnie sie czulam i duzo ciezej dochodzilam do siebie, a niby z kazdym cieciem moze byc gorzej a u nas odwrotnie. Oby tak dalej.

Moja mała rano cala buzia od mleka a ja caly dekolt w mleku, takie suche. Niezly tandem z nas. Uzywamy kolektora ale i tak leci gdzie popadnie, a że na zadanie ksiezniczka ma posilki to poki co nie wiem czy co godzine czy 3.... cos czuje ze to będzie "coreczka mamusi".

Odnośnik do komentarza

Mom u nas karmienie co 2 h. Jeszcze laktacka nie rozbujana. Ale i tak sukces bo 1 córka była karmiona ściśniętym mlekiem. Tu od początku pierś. W szpitalu ja dokarmiam w razy tylko. Więc myślę że się uda tym razem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Agaczi91

Mom dobrze to ujelas, uczy cierpliwości;) chociaż u mnie to nie kwestia zniecierpliwienia tylko chyba strachu. Im bliżej porodu tym bardziej boję się o dwie rzeczy: o to że test na covid mi wyjdzie pozytywny i nie będę miała CC w moim szpitalu z moim lekarzem a dwa, strach że jednak byliśmy w tym 0.01% który się pomylił w sanco. Niestety nic nie poradzę że takie głupie myśli mi siedzą w głowie 😔🙄 gdybym była swoją siostrą lub kimkolwiek innym kazała bym się samej sobie  ogarnąć 🙄😉

Odnośnik do komentarza

Agaczi To proszę ogarnij się 😁

Tez robilismy sanco, najpierw nifty ale nie chcieli jednak zbadac, calkiem o tym zapomnialam a mamy translokację. Ciesz sie kochana zdrowym bobasem. Co do testu tez sie balam ale w przypływie skurczy nie myslalam o wyniku, no a ostatecznie inny doktor mnie operowal bo w sobotę a nie w czwartem, ale tego też wcześniej juz znalam wiec ok przestawilam mysli. Ciesz się proszę szkoda nerwow na negatywne mysli. Później bedziesz zalowac ze w takim nastawieniu przeżyłaś ostatnie chwile ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...