Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ada

Nagabywanie o szczepienia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ada

Cześć, bardzo liczę na Waszą pomoc w temacie. Od kilku tygodni regularnie dostaje niezbyt miłe telefony z przychodni o obowiązku stawienia się na szczepienie(przed pandemią wszystkie szczepienia robiliśmy regularnie). Jednak w panującej pandemii koronawirusa wydaje mi się to absurdalne. Jedyne tłumaczenie jakie otrzymałam to, że przyszły zalecenia z sanepidu i już można. Tylko kto weźmie odpowiedzialność jeśli mojemu dziecku coś się stanie. Szczególnie jeśli podpisuje się pod nimi osoba która najpierw wyśmiewa noszenie maseczek, a potem nakazuje ich zakładanie(pan minister zdrowia). Hipokryzja po prostu. Uważam, że prowadzenie malucha(niecałe 1.5 roku) do przychodni POZ w obecnej sytuacji jest narażaniem zdrowia, a nie troską o nie. Proszę dajcie znać czy też Was coś takiego spotyka i czy prowadzicie dzieci na szczepienia. Z góry dzięki za odp.:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam synka urodzonego w marcu i był już na pierwszym szczepieniu w przychodni (6w1, rotawirus, pneumokoki). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elaela

byłam na szczepieniu w kwietniu, druga dawka ospy - nie bede przekladac bo potem szczepienie traci sens a co jeśli pseudo pandemia potrwa 2 lata? Przekladanie w nieskończoność? U nas jest tak, ze umawiasz sie na konkretna godzinę , na ktora musisz się stawić. Nie ma wtedy nikogo oprócz Ciebie , dziecka i personelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...