Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Baśka Jej

A może catering dietetyczny?

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gość WIecznie.na.diecie napisał:

Smacznie wygląda, to jakieś mięsne/bezmięsne klopsiki? W sosie?

Bezmięsne 🙂 Wegetariańskie klopsiki w sosie bazyliowym z kaszą pęczak i surówka z młodej marchewki i gruszki 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczerze mowiac nie mam dobrego doswiadczenia z cateringami dietetycznymi. Jeszcze kilka lat temu to jakos wygladalo, ale teraz chyba nie liczy sie jakosc, a ilosc. Dania sa kiepskiej jakosci, tracą swiezosc w tych opakowaniach, a poza tym sa piekielnie drogie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anulkaa

Ja mam dietę sokową z Miód Malina od miesiaca i jestem zachwycona. Te soki są bardzo pożywne i smaczne a ja czuję, że mam więcej energii i jestem lżejsza o 3 kilogramy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lemona

Jestem na diecie Nice To Fit You i zdecydowanie jest to najlepsza dieta, na jakiej byłam. Niby kaloryczność 1250 kcal, ale nie czuję żebym była na diecie, posiłki smaczne, dobrze przyprawione i syte. Samopoczucie też mam dobre, a różnie bywało na dietach z bólem głowy włącznie. Dieta jest dobrze zbilansowana i zdrowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zuzanka16

Ja jestem bardzo zadowolona z Nice To Fit You. Wygrywają z konkurencją przede wszystkim tym, że można sobie u nich samemu wybierać posiłki. Różne cateringi testowałam ale zdecydowanie zostanę przy tym na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arendelka

Miód Malina ma świetne diety. Dania są zawsze bardzo smaczne i odpowiednio przygotowane. My zamawiamy catering dla całej rodziny. Nie przepadamy za gotowaniem i wybór padł na pudełka od Miód Malina. Uważam, że to była najlepsza decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość camilla89

My z mężem zdecydowaliśmy się na catering dietetyczny Miód Malina i oboje jestesmy bardzo, bardzo zadowoleni. Mi waga spada, mąż buduje masę i jesteśmy najedzeni 🙂 Dania są super podane, zawsze smaczne. No i oczywiście sporo czasu zaoszczędzamy na gotowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Wam polecam catering dietetyczny od Hello Dieta. Tutaj jest ich stronka https://www.hellodieta.pl/ i możecie sprawdzić jakie diety oferują. Jest w czym wybierać. Istnieje możliwość stworzenia indywidualnej diety. Wszystko po konsultacji z ich dietetykiem. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, zawsze smaczne i ze świeżych składników. No i urozmaicone, a to też ważne. W menu zawsze pojawia się coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...