Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karo_85

Lipcowe mamusie 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny! Czy czujecie, ze jesteście w ciąży ? Czy nie macie jednak żadnych objawów..? Używacie jakiegoś kremu na bolace piersi i kiedy zaczynacie z kremem przeciwko rozstepom? Bo ja sie przyznam, ze juz codziennie sie smaruje, lepiej niech sie skora nawilzy porządnie zanim sie rozciągnie.. Ja tez 5 tydzień , w środę kolejna wizyta u Gino ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie bolą piersi no i nie mam okresu, poza tym brak jakichkolwiek objawów . Dopiero wczoraj się dowiedziałam, poprzedni test wykonany około 6 dni temu był negatywny. Wczoraj też z resztą najpierw pokazała się tylko jedna wyraźna kreska a po jakimś czasie dopiero wyszla druga bladziutka. O kremach nie miałam jeszcze czasu pomyśleć. Zastanawiam się kiedy powiedzieć w pracy kierownikowi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pracę biurowa także spokojnie mogę pracować jeśli z ciążą będzie wszystko ok (2 poprzednie przeszłam bezproblemowo tylko teraz jestem już dużo starsza). Z tego co zauważyłam to u mnie w pracy jest "dziwny" zwyczaj kiedy ktoś odchodzi na macierzyńskie to zatrudniają nowa osobę a potem jest problem gdzie przyjąć dziewczynę która wraca z macierzyńskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dorka88

Cześć dziewczyny,miło mo do Was dołączyć,ja dowiedziałam sie w piątek beta 168 wczoraj 506 pisalam już w drugim poście lipiec 2020

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć, jeszcze nie wiem czy będę mogła mówić o sobie lipcówka - przewidywany termin na 17.07, bo cały czas się martwię czy dziecko przetrwa ten tydzień... Od 5 dni leżę na l4 w łóżku z ciążą zagrożoną na luteinie i zaczyna mi "odwalać" :( do gina idę dopiero 12ego. O ciąży wie tylko mój narzeczony. Jest ciężko, ale mimo wszystko jestem dobrej myśli. Można dołączyć do Was na FB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Annakato

Witam.
Polowa 6tc....potwierdzona...termin lipiec 2020...pozdrawiam mamusie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O witam Nowe dziewczyny
Wreszcie się ktoś pojawił i może się rozkręci forum
A jak się czujecie bo ja od 2 tygodni fatalnie nudności, senność i zmęczenie a w dodatku nic nie mogę jeść i pić wszystko mnie odrzuca:((
A jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem tu już z druga ciąża :)
Zaczęty 12tc. Zmęczenie i senność mnie dobijają i to że tak szybko się mecze. Od 7tyg strasznie mnie modliło ale obyło się od wymiotów. Odrzuciło mnie od słodyczy i kawy. A kawa czasem by się przydała... Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, ja właśnie rozpoczełam 13 tydz. Ciazy ...termin na 5.07.2020.To moja druga ciąża.Jutro mam badanie prenatalne także doczekać się nie mogę jednocześnie pelna obaw czy jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do nudności to mam okropne od około 8 tyg. Cały czas mnie meczy,najgorzej jest wieczorami.Też odrzuciło mnie od kawy, sam jej zapach jest dla mnie odrazajacy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia

Termin mamy na 24 lipca. W zeszłym tygodniu byliśmy na badaniu prenatalnym i jest wszystko ok  🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny,ja mam termin na 25 lipca. Myślałyście może o szkole rodzenia? Udało się wam dostać moze bezpłatnie? szukam u siebie w mieście ale wszystko jest płatne a slyszalam ze mozna znalezc bezplatnie :/ ma ktos jakies doswiadczenia co do tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...