Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Arminelke

Odchudzanie po ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arminelke

Hej mam 21 lat i 4 miesięczna córeczkę od poniedziałku się odchudzam ponieważ po ciazy zostało mi kilka kg sa może jakieś dziewczyny które mają podobny problem piszcie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Blaimii

Zacznij ćwiczyć jak najszybciej. Mówią ze nie powinno się zaczynać intensywnych ćwiczeń zaraz po porodzie. Ja myślę że wszystko zależy jak się czujesz za zaczęłam ćwiczyć równo po 6 tyg po wizycie kontrolnej. Zaczęłam dość intensywnie ćwiczyć po 3 m. od porodu wróciłam do swojej figury. Da się!!!

Polecam zorientować się czy w okolicy nie ma siłowni i czy nie są prowadzone zajęcia z trenerem, dzieki temu trening będzie łatwiejszy i szybszy. Dla skuteczniejszego treningu warto będzie wprowadzić przedtreningówki
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Domisia123

Chcąc się odchudzać po ciąży zacznij zdrowo się odżywiać, pij dużo wody niegazowanej, unikaj słodyczy, a kiedy będziesz już mogła zacznij jakąś aktywność fizyczną. Mogą to być ćwiczenia fitness na sprzęcie fitness, które będziesz mogła wykonywać w domu. Kup sobie do domu na przykład rowerek treningowy, bieżnię do biegania, platformę do balansowania, wałki fitness itd.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry,

Proszę powiedzieć czy krótko po ciąży można stosować naturalną suplementację? Mam tutaj na myśli produkty szerzej opisane w tym artykule: https://silniejszy.pl/naturalne-spalacze-tluszczu/.

W szczególności chciałabym zapytać o możliwość picia zielonej kawy i stosowania ostrych przypraw. Czy podczas karmienia można stosować takie „naturalne spalacze”?

Odnoszę wrażenie, że wpisuje się to w ramy zdrowego odżywiania.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja znajoma ważyła po ciąży 110 kg, tak się zawzięła, że teraz ( po roku czasu od porodu) waży około 50 kg! Ale ćwiczy regularnie na siłowni, a także je zdrowo.

[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stosia, naturalne spalacze tłuszczu możesz stosować jak najbardziej. Nie warto jednak brać ich od razu po rozpoczęciu treningu. Włączenie ich do diety zaleca się dopiero po około 4 tygodniach ćwiczeń. Wtedy widzi się pierwsze efekty. Może się okazać, że spokojnie poradzisz sobie bez ich stosowania. Przeczytaj sobie jeszcze artykuł https://cityfit.pl/blog/spalacze-tluszczu-czym-sa-czy-warto-stosowac/ Tutaj znajdziesz już podział na spalacze lipolityczne oraz termogeniczne. Wszystko napisane przystępnym językiem. Znajdziesz tam dawkowanie i informacje, kiedy nie zaleca się ich brać.

Odnośnie karmienia. Ja kawę piję zaraz po porannym karmieniu i z małą wszystko w porządku. Zdecydowanie odradzam jednak ostre przyprawy. Moja położna mówiła, że maluszek może mieć kolkę po nich. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyś

Dieta, ćwiczenia, ale też kontrola wyników. Żeby ie okazało się, że się zagłodzić i anemia i inne ... Musisz też kontrolować cykle, bo przy nagłej zmianie trybu życia może się wszystko zaburzyć, to chociaż taki mały tester owulacyjny ze śliny kup. Dbać o siebie trzeba, ale nie przeforsowywać się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mariola

Wspaniale jest znaleźć takie wsparcie jakie daje ci trener personalny - pomoże w dobraniu diety i wskaże ćwiczenia które możesz powoli zacząć wykonywać. Ja znalazłam niedaleko domu Klub Fintess UP Mogę szczerze polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...