Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, trochę mnie tu nie było ale wszystko nadrobiłam!:D
Co do ciuchów, mam spodnie ciążowe i leginsy z hm i jak dla mnie spoko, spodnie nosi mi sie wygodnie ale faktycznie za taką cene to róznie bywa, nosze jakiś czas w na gumce z tyłu zrobiła się mała dziurka.
Co do kolejek mi tez jakos tak glupio sie upomnieć mimo,że czesto robi mi sie słabo,ale ostatnio w biedronce pani sama zauważyła i kazała przychodzic bez kolejki i korzystać ze swoich praw.
Miałam ostatnio cięzki czas dlatego sie nie odzywałam, jakoś tak wszystko szło źle.
Dziś od rana boli mnie brzuch, nie chce od razu panikowac więc odpoczywam i czekam az przejdzie, u mnie dziś 18+2 to chyba jeszcze za wcześnie na skurcze przepowiadające nie?
Co do ruchów to od dwóch dni czulam delikatnw smyrania pierwszy raz, ale chyba tylko wtedy kiedy i mi podnosilo sie cisnienie wtedy i malutka dawała o sobie znać.
Nie dam rady odnieść sie do każdej z was, ale wszystkie macie piękne pazurki! Ja robilam przed ciążą caly czas, teraz wcale ale chyba znów zaczne, tylko zapytalam lekarza na wizycie o hybrydy i lampe to powiedział, że paznokcie hybrydowe w ogole nie są zbyt dobre i zdrowe i zglupiałam.
Rano poleciałam po ptysie do cukierni bo tak mnie wzieło, obym sama nie była jak ten ptyś:D

Odnośnik do komentarza

Nika w tym okresie ciąży macica pomału się juz przygotowuje do porodu. Wiec występują skurcze ale nie powinny być mocne ani długotrwałe. Chociaż ja zacząłam brać magnez bo mam tez skurcze nog nad ranem. Co do paznokci to tez slyszalam, ze nie powinno się ich robić w ciąży.
Klaudia ja również czuje podobne ruchy i tez mam łożysko na przedniej ścianie. Ale tak na prawdę dopiero wczoraj poczulsm pierwsze ruchy.
Mój brzuch to tak urósł przez ostatni tydzien, że aż w szoku jestem. A gdzie tam do kwietnia.

https://www.suwaczek.pl/cache/4aae7f6b34.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia uf, cieszę się że udało się szczęśliwie wszystko załatwić:) przynajmniej drugi raz nie stałaś na darmo. To teraz odpoczywaj, wystarczy atrakcji:)
Mama88 naprawdę wyglądasz ekstra!:) A żylaków bardzo współczuję, u mnie też rodzinne, więc pewnie mnie nie ominą:/ na razie mam dwa małe, ale jeszcze mi nie dokuczają. Paznokcie super:)
Agula Twoje też bardzo ładne:) fajnie, że dziś udało Ci się zjeść śniadanie spokojnie:) a coś konkretnego macie w planach w ramach tego shoppingu?:)
Nika dobrze, że jesteś:) odpoczywaj, mam nadzieję że ból szybko przejdzie. I że zły okres już minął i będzie tylko lepiej:)

Ja dziś do południa już byłam na zakupach, sprzątnęłam łazienkę ogarnęłam obiad, teraz chwila odpoczynku:) a wizyta o 16.50 dopiero.

Odnośnik do komentarza

Nika123
Dziewczyny miałyście/zamierzacie miec łóżeczko dostawne? Polecacie?czy wystarczy spokojnie zwykle łóżeczko? Nie bede miała mozliwosci postawić łóżeczka przy samym łóżku, w którym my śpimy dlatego myślę o dostawce, ale z drugiej strony sama nie wiem. Wczoraj w sklepie wyhaczyłam śliczną, białą drwnianą za 170zl więc myślę że grosze bo jak oglądałam na internecie to kwoty byly kosmiczne.

Ja chciałam, ale ostatecznie nie zdecydowałam się na taką typową dostawkę bo chciałam coś co będzie bardziej funkcjonalne i kupiłam mini łóżeczko od Woodies - https://woodies.pl/produkt/mini-lozeczko-bedside-crib/ W nocy fajnie się sprawdza bo tak naprawdę nie muszę nawet wstawać, wystarczy że się wychylę, a w ciągu dnia łóżeczko wędruje ze mną po całym domu - jest bardzo lekkie więc nie ma problemu :) Uprzedzając pytanie, większe łóżeczko też mam ale narazie korzystamy z tego małego :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)
Mnie również tu trochę nie było, ale wszystko nadrobiłam! Wybaczcie mi, jednak nie jestem w stanie odnieść się do każdej z Was. Rozłożyło mnie przeziębienie, załapałam jelitówkę i jeszcze nie mogę się dogadać z Narzeczonym, a to psychicznie dobija mnie najbardziej... Niby wiem, że cieszy się z Dziecka, ale w ogóle tego nie okazuje, totalna obojętność... jakbym w ogóle w ciąży nie była. Za każdym razem kiedy poruszam jakiś temat, który mnie boli (a mam przy tym takie nerwy, że łezka się zawsze zakręci) to od razu, że zdziwiam, że becze, że coś tam... po prostu mam już dość... Wiem, że chce by było Nam jak najlepiej, ale taka obojętność to dla mnie nóż w plecy... nawet jak oglądam ubranka dla Maluszków to zero reakcji... przykre trochę. Przepraszam, że się tak żalę, ale nie mam z kim o tym porozmawiać, a sama już sobie z tym nie radzę..

A co u Was słychać? Jak samopoczucie?

Piękne macie pazurki :) aż sama z chęcią bym zrobiła, z tym, że na mnie się nie chcą trzymać :/

Co do ciążowych ubrań to jeszcze nic nie mam, bo moje narazie są jeszcze dobre, ale przymierzam się już do kupienia spodni.

Magda kompletowanie wyprawki idzie Ci naprawdę super :) śliczna kołyska!
Teska trzymam kciuki za wizytę :)
Klaudia ale miałaś przygody z tym lekarzem :/ ale najważniejsze, że dostałaś skierowanie :)
Agula to super, że Dzidzia już daje o sobie znać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Jestem już u lekarza i czekam na wizytę. Dzięki za wsparcie:)
Black Panter witaj kochana!:) Właśnie ostatnio o Tobie myślą, już miałam Cię wywoływać, bo zaczęłam się martwić. Dobrze, że ze zdrowiem już lepiej, dbaj o siebie. Przykro mi, że masz takie przeprawy z narzeczonym. Ale może on właśnie na swój sposób to przeżywa i nie potrafi jakoś tego lepiej okazać? Wiesz, że faceci potrafią być czasem dziwni:) trzymam kciuki, żebyście się jak najszybciej dogadali, bo przecież obojgu Wam zależy na tym samym, a Ty nie powinnaś się stresować. I narzekaj ile tylko potrzebujesz, wiesz, że my tu po to jesteśmy:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny wracam dzis do Was emocje opadly, wiemy kiedy pogrzeb wiec juz jest lepiej. Ale swoją drogą powiem Wam, ze w tym kraju to lepiej zostało by potraktowane zwierzę martwe na ulicy niz czlowiek. Serio.
Nie odniose sie do kazdej z Was bo dobrze wiecie czym kończy sie chwilowa nieobecność.
Wiem, ze byl temat dostawki wiec mi za taką będzie pewnie służyć podejrzewam ta kołyska bo ona ma jeden bok otwierany i kilka poziomów wysokości. Wiec wydaje mi sie, że nada sie do tego jak najbardziej.
Teska trzymam kciuki za wizytę i czekam na wieści. Bede zaglądać co chwilę by się dowiedzieć co u Was.
Black Panther rzeczywiscie chwile Cie nie było. Ale juz ze zdrowiem okej? A co do faceta może po prostu na niego działa wszystko z opóźnieniem? Znam serio takich ludzi. Ze wszelkie pozytywne negatywne emocje okazują na dana sytuacje gdy cała reszta, ze tak powiem juz o tym zapomni. Ja jak czasami nie moge sie dogadać z moim to pisze do niego list, wiem głupie to ale czasami na papier jest lepiej wylać myśli a on nie ma możliwości zbycia mnie i wyśmiania nie raz moich wyolbrzymionych problemów. Moze spróbuj serio brzmi głupio ale jak cos jest glupie ale działa to glupie nie jest.
Patka a za Ciebie trzymam kciuki jutro!
Któraś pisała o magnezie. Mi tez pomaga na brzuch ale w sumie zaczęłam brac wlasnie na łydki. Wiec może jednak warto poszukać takiego po ktorym bedziesz sie czula ok.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmuewun2k6.png

Odnośnik do komentarza

Black Panther jest okej. Nie jest to najbliższa rodzina jednak taka dobra dusza z dzieciństwa i boli fakt jak byl potraktowany. Najważniejsze, ze jest juz wszystko załatwione a łatwo nie było bo byl cyrk.
Co do piersi szczerze mówiąc nie wiem. Ale sporo mi urosły. A że nosiłam sportowy stanik na początku a teraz te z AliExpress to nie mam pojęcia. Tak mieściły sie w dłoni teraz chyba w dwóch by sie zmieściły.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmuewun2k6.png

Odnośnik do komentarza

Kochane, wracam już od lekarza:) wszystko jest super, ,dziewczynka potwierdzona, więc może zacznę coś kupować;) ma 270 g i tak skakała, że ciężko ją było uchwycić:) możliwe, że czuję ruchy tak słabo przez ułożenie łożyska, mam się nie stresować:) teraz jak widziałam tą moją kruszynkę to czuję się jak w niebie;)
Magdaa dziękuję za kciuki:) cieszę się, że jesteś i że już jest lepiej. Bardzo mi przykro, że musieliście przez to przejść. A ja widzę Twój suwaczek.
Black Panter u mnie w sumie może o jeden rozmiar się powiększyły:)

Odnośnik do komentarza

Wróciliśmy do domu z wizyty w centrum handlowym i powiem wam, że jestem padnięta. Zrobiłam herbatkę i się położyłam.
Teska Po pierwsze gratuluje córeczki już oficjalnie! Cieszę się razem z Tobą i trochę zazdroszczę, że widziałaś malutka. To były połówkowe?
A my jechaliśmy w sumie po spodnie dla Mojego ale spędziliśmy chyba z godzinę w sephorze wąchając perfumy i już nam spodni nie chciało się szukać. Ja nic sobie nie kupiłam ale mój kupił perfum. Poszliśmy do pizza hut i wróciliśmy do domu :)
Ostatnio mało wychodziliśmy razem bo staraliśmy się na wszystkim oszczędzić ale dzisiaj stwierdziłam, że chociaż raz w miesiącu będziemy wychodzić na taka „randkę”.
Klaudia Super, że udało Ci się ogarnąć tego lekarza. Zawsze to jeden problem mniej na głowie :)
Nika Hej! miło że zajrzałaś do nas :) Chyba wszystkie ostatnio narzekamy trochę na brzuch. Mnie trochę boli podbrzusze ale nie spina mi się i nie mam skurczy. U mnie bardziej przy wstawaniu jest takie uczucie w dole dziwne.
Aneczka Z paznokciami tak jak z farbowaniem włosów w ciąży to mit, że nie można robić.
Martyna Dobrze, że wróciłaś. Nikt tak nie podniesie Cię na duchu jak my ;)
Nie wiem co Ci doradzić bo mojemu w kwestii dziecka nie mam nic do zarzucenia. Za to wkurza mnie w kwestii ogarnięcia jakiś spraw. Ja się wszystkim zajmuje i czasem mnie to meczy. Ale wystarczy, że nim trochę wstrząsne i się ogarnia zaraz :D
Może do Twojego narzeczonego jeszcze nie dociera, że zostanie ojcem. Może jak zacznie czuć ruchy będzie inaczej albo jak maluszek się urodzi. Niektórym potrzeba więcej czasu. Planowaliście ta ciąże?
Magda bardzo mi przykro z powodu wujka :(

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

O właśnie apropo hybryd pytałam o nie na samym początku wlasnie swojego lekarza. I on dokładnie powiedział tak, ze jest dużo więcej gorszych czynników które moga zagrozić ciazy niz to, ze raz na dwa tygodnie zrobię paznokcie. I w sumie od samego początku je robię systematycznie. Wydaje mi sie, ze jakby stwarzały jakies zagrożenie nie pozwolił by mi na nie tym bardziej po poronieniu.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmuewun2k6.png

Odnośnik do komentarza

A suwaczki teraz wszystkie wysiadły z tej strony.
Agula szczerze sama potrzebuje takiej randki ostatnio jakos przez ta pogodę zaniedbaliśmy to. Wiec musze sie zmobilizować i to nadrobić.
Jeju zazdroszczę tych wizyt ale jeszcze tylko 3 dni i zobaczę czy mojej malutkiej nic nie urosło :D Chociaż przy tym jak się wierci ciekawe czy pozwoli cos zobaczyć. Tym bardziej, ze wizyta o 17;15 a to jest godzina w której ona szaleje.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8vfxmuewun2k6.png

Odnośnik do komentarza

Teska gratuluję.. Matko to już ponad ćwierć kilograma...
Black Panter cieszę się, że jesteś... Nad ranem o Tobie pomyślałam..
Nie martw się.. Dla pocieszenia powiem, że mój też słabo się angażuje.. Wysyłam mu linki rzeczy, które mnie interesują dla malucha a on ze na co, po co, za wcześnie.. Niektórzy tak mają... Ze nie potrafią okazać emocji w sposób jaki by nas satysfakcjonowal.. Przy poprzednich ciążach było tak samo.. Ale dzieci kocha nad życie... Karmil, wstawal w nocy, przewijal.. Na pewno i Twój będzie cudownym ojcem...
Ja z rozmiaru 0 hehe mam duze B.. W pierwszej ciąży z miseczki B urosły o jeden rozmiar.. W drugiej też o jeden.. Teraz nie mam pojęcia dlaczego tak dużo... Ale już od pierwszych tygodni rosły...
Magda dobrze, że jest już lepiej... Masz rację.. Nasz kraj nie ma szacunku do obywateli tych żywych jak i zmarłych.. Przykre..
Klaudia dopiero brzuszek Twój zobaczyłam.. Jeju... Jaki duży.. Okraglutki.. Super..

https://www.suwaczek.pl/cache/82dae38ea7.png

Odnośnik do komentarza

Magda rozumiem Cię, ale to dobrze, że już wszystko załatwione i że się trzymasz. Co do hybryd to teraz już w lakierach, bazach itp nie używają tych szkodliwych substancji

Magda Teska Mama88 Zapytałam dlatego, że już z C przeszłam do D, a to jeszcze w 1 trymestrze :o trzymam kciuki żebyś na wizycie już się dowiedziała tak na 100% :)

Teska gratuluję dziewczynki! Cieszę się, że wszystko dobrze :) Ciekawe czy będzie tu jakiś rodzynek :D

Agula oj to fakt, jesteście niezastąpione! <3 może faktycznie dla mojego to jeszcze "Za wcześnie", zobaczymy z czasem. Tak, planowaliśmy, trochę Nam zajęło zanim zaszłam w ciążę, ale w końcu się udało <br />
Mama88 jejku jak miło... jesteście prze mega Kochane Dziewczyny! Co do tego, że będzie dobrym ojcem nie mam ani cienia wątpliwości... Ale boli mnie to jak teraz się zachowuje. Mam nadzieję, że to minie, a Twój też zmieni niebawem nastawienie

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Chwileczkę mnie nie było a zaszalałyście z rozmową teraz że szok :D my byliśmy u teściów na kawie, a teraz już odpoczywam. Za dużo dziś sobie pozwoliłam i ciągnie mnie brzuch, zdecydowanie za duży jest już haha chodzę jak kaczka :D

BlackPanter28 wczoraj myślałam o Tobie! Dobrze że już jesteś i choroba odpuściła. Co do Twojego narzeczonego to faceci nieraz tak mają... Inaczej to odczuwają niż my. Mój też jest z tych, którzy mniej okazują zainteresowanie ciążą. Jest szczęśliwy ale nie ma czegoś takiego np że rozmawia do brzucha, czy go głaszcze... Z mojego doświadczenia wiem, że w późniejszym etapie się to zmieni jak dzidziuś będzie mocno kopał i też będzie to czuć. To już będzie taki etap, że ta ciąża stanie się dla niego bardziej 'realna', będzie bliżej porodu to też zacznie szaleć, zobaczysz :) co do rozmiaru piersi to w pierwszej ciąży urosły mi o dwa rozmiary. Teraz na tą chwilę o jeden rozmiar.

Teska cieszę się z pomyślności wizyty! I gratuluję już tak oficjalnie córeczki! Ale będzie księżniczek w tym kwietniu :)

Mama88 ja bym powiedziała że on jest wielki!! Jak stanę wyprostowana to swoich stóp już nie widzę Haha. Nie wiem od czego to zależy. Byłam szczupła przed ciążą, a niecałe 3 tyg temu u lekarza na wadze tyle samo kg co przed ciążą. Ale widzę że się powiększył dość mocno bo leginsy już nie są tak luźne jak były, a wręcz przydały by się rozmiar większe bo już te stają się niewygodne.

https://www.suwaczek.pl/cache/47fe60fbd7.png
https://www.suwaczek.pl/cache/cb65d4eb8d.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia Kochana, strasznie mi miło, że ktoś jednak o mnie myśli! Oj mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz, bo zależy mi na tym żeby się cieszył... właśnie tak sobie pomyślałam, bo mój Narzeczony od początku bardzo chce mieć córkę, jak byliśmy na prenatalnych to dr powiedziała, że na 60% chłopiec, a potem, że jednak sama nie jest pewna... może dlatego też się tak zachowuje... nie wiem..

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vikgnznlu1mdk.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...