Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2020®


Rekomendowane odpowiedzi

cześć Dziewczyny
Czuję się dzisiaj lepiej. Wczoraj wieczorem jeszcze wymiotowałam a dzisiaj mam mdłości ale nie wymiotuje na razie. Nawet mój partner mówi, że lepiej wyglądam, że nabrałam kolorów. Wczoraj byłam blada jak trup.
Jaga o której masz wizytę?
Aneczka ja też mam problem z piciem wody niestety. Zawsze miałam z tym problem. W ciąży staram się więcej pić ale wczoraj to nie piłam prawie wcale bo nawet woda powodowała odruch wymiotny i widziałam, że prawie nie robiłam siku a to niezdrowe.

Sylunka witaj! Gratuluje ☺️
Który to tydzień?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Agula poniedziałek 19.08
Jaga poniedziałek 19.08
Mama Aleksandra środa 21.08
Patka środa 21.08
Teska czwartek 22.08
Mery piątek 23.08
Momof piątek 23.08
Sylunka wtorek 27.08
Kat.ban poniedziałek 02.09
Julka czwartek 05.09
Aneczka sobota, 07.09

Agula cieszę się, że dziś jest już lepiej:) trzymam kciuki za wizytę, o której?:)
Jaga udanej wizyty, pisz koniecznie:)
Sylunka super, że dołączyłaś:) witamy serdecznie:) i wielkie gratulację!! To Twoja pierwsza ciąża?:)

Odnośnik do komentarza

Patka kochana, spokojnie. Zarówno w pierwszej ciąży, jak i teraz startowałam z tsh powyżej 3. W pierwszej ciąży tsh robiłam dopiero po 7 tygodniu. Teraz już byłam przygotowana, więc jak zobaczyłam dwie kreski to od razu zrobiłam tsh. Dostałam leki, po których spada do odpowiedniej normy. Wizyta u endo na pewno nie zaszkodzi:) Wszystko będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza

Patka bardzo dziwna metoda, żeby tak straszyć. U mnie poza tsh wszystko było w normie, do końca ciąży byłam po prostu na lekach. Później, po ciąży, endo zdecydował o odstawieniu. W ciąży tsh lubi czasem skakać. Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze:)
Mery wiem, że czasem się zdarza, że tsh się podwyższa w ciąży. Ja w ogóle nie wiedziałam wcześniej że mam za wysokie, bo przed ciążą nigdy nie robiłam. Ale jeśli u Ciebie jest w normie i w pierwszej ciąży nie miałaś z tym problemów, to bym się nie martwiła:) już niedługo masz wizytę, to zawsze możesz spytać:)

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki!
Wszystko z maluszkiem dobrze. Według usg 6t5d czyli ciąża młodsza 4 dni. Ale tym się nie przejmuje wcale. Serduszko jest, Pan doktor włączył na sekundę i słyszałam jak bije ❤️ Niesamowite. Jestem przeszczęśliwa. Dostałam skierowanie na wszystkie badania i mam się pojawić za 4 tygodnie 16.09.
I mam już skierowanie na prenatalne za 6 tygodni ☺️

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Mama Aleksandra środa 21.08
Patka środa 21.08
Teska czwartek 22.08
Mery piątek 23.08
Momof piątek 23.08
Sylunka wtorek 27.08
Kat.ban poniedziałek 02.09
Julka czwartek 05.09
Aneczka sobota, 07.09
Jaga poniedziałek 09.09
Agula poniedziałek 16.09

Agula cudowne wieści!!:):):) Ogromne gratulację!!:) Ale super, że słyszałaś serduszko!!:)

Odnośnik do komentarza

Teska super było usłyszeć serduszko ❤️ I teraz w związku z tym, że ciąża jest młodsza, termin porodu wypadł by na 01.04 ☺️ A jeszcze ostatnio mówiłam do mojej mamy, żeby tylko nie w prima aprillis :D wiadomo, że pewnie to się jeszcze zmieni i jest to ruchoma data bo równie dobrze mogę urodzić w marcu ;)
Jaga z tego wszystkiego nie pogratulowałam Ci kochana. Cieszę się, że wszystko dobrze!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...