Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe mamusie :)


Gość aldonka23

Rekomendowane odpowiedzi

zufolo vit D daję, jak jest ponuro albo nie wychodzimy na dwór to dwie krople a jak jesteśmy duzo na słonku to 1.
z tą ilością kropel to taka teoria troche bo w praktyce jest tak że jak przechyle buteleczkę to czasem i 4 poleci.

ja za 2tyg na wesele. jakieś 30km od domku. teściowa z mała w domu ma zostać. coś nie podoba jej sie za bardzo perspektywa podawania mojego odciągniętego mleka. sztuczne kupiła mi juz jak mała sie urodziła żeby dokarmiać, bo na pewno wnusi za mało mojego. teraz pewnie też kupi i bedzie mnie przekonywac do wyższości sztucznego:( najgorsze że ona sądzi że to dla dziecka najlepsze. cała rodzina męża na moje karmienie to tak z pod oka patrzy, a ja to taka strasznie przekorna jestem. do tego te karmienie piersią to taka wygoda.

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kochane mamusie. :*
Jestem mamą 15 miesięcznego Marcelka i piszę pracę mgr o podróżowaniu z małymi dziećmi. Naprawdę nie chcę zaśmiecać Wam wątku, bardzo przepraszam, jeśli to tak zostanie odebrane, ale potrzebuję Waszej pomocy. Pod niżej podanym linkiem znajduje się ankieta do wypełnienia. Jest całkowicie anonimowa. Muszę zebrać ogromną liczbę danych do opracowania problemu badawczego, a jest to niezwykle trudne. :) Dlatego pomoc rodziców z takiego forum bardzo się przyda. Jeśli znacie kogoś, kto też ma dzieci, a nie jest z tego forum, proszę, podeślijcie mu ten link. Będę stokrotnie wdzięczna. Oczywiście, jak skończę pracę, to mogę opublikować wyniki badań, aby każdy miał wgląd. :)

Uwarunkowania rozwoju turystyki rodzinnej (podróże z dziećmi) - www.ankietka.pl

P.S. Zamierzam napisać to samo w innych wątkach w tym dziale, mam nadzieję, ze nie obrazicie się, iż zrobię to metodą "kopiuj-wklej".

:big_whoo:

Mama.

Odnośnik do komentarza

hej ,znowu upały się zaczynają ...i burze.Dziwna ta polska pogoda.

U nas ok,tylko generalnie cierpię na brak snu....:sen::sen::sen: zawsze myślę ,że odeśpię w weekend ale rzadko się to sprawdza, Franio pobudkę nam robi ok.7 (czasem 6) i on się cieszy bo ma mamę i tatę razem.
paczanga ja też karmię piersią,to duża wygoda, planuję tak jeszcze z pół roczku,zwłaszcza ,że chciałabym jeszcze jedno dzieciątko,więc karmienie wtedy odpada,zobaczymy.Miłej wyprawy.

http://www.suwaczek.pl/cache/d2d06c7147.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8baa4ddde3.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Mamuski Kochane
Dawno mnie tu nie bylo i nie pisalam ale duzo duzo sie dzialo W sobote potrulismy sie czyms (niewiemy do teraz czym) sobota do bani przepreaszam za doslonosc ale "zoladek sam za mnie wymiotowal"nie dalo sie wyrobic i tak oby dwoje Nawet lyk herbaty wystarczyl W nocy spalam tylko 3h W niedziele wcale sie nie poprawilo Caly dzien byla siostra bo nawet nie chcialampodchodzic do Tyski Kolo 19 moj facet z wycienczenia organizmu zaczol dostawac te objawy co juz kiedys pisalam kolatanie serca dretwienie konczyn dusznosci a zaraz napad zimna cisnienie mu skakalo telepal sie Groznie to wygladalo wezwalam pogotowie Przyjechali dali mu kroplowke Jak by bylo gorzej zadzwonic przyjada i zabiora Chlopak powiedzial ze sie nie pogniewaja i zeby dzwonnic od tego sa...No i jego stan sie wcale nie poprawial i o 4 w nocy wezwalam Naszykowalam go bo on byl tak oslabiony ze nie kontaktowal zawsze I sie tak wkurwilam przyszedl gosciumlody i mowi " co tak ksiezulku lezy wstawaj Co jest??"juz tym mnie poddenerwowal a potem walnol tekst " Ty myslisz ze karetka bedzie jak taksowka przyjezdzala po Ciebie " no tak mnie juz wkurwil ze tak na niego wydarlam sie ze Tyske obudzilam No ***** taki cham Pewnie byl zly ze nie mogl sobie pospac No i porobili facetowi ktg usg brzucha klatki piersiowej Rozne badania krwi czy nie ma cukrzycy itp i wszystkie wyniki prawidlowe :/ natomiast w nocy przedwczorajszej byl juz w domu Zdazylam usnac i ja czesto sie przebudzam i slysze ze cos tam gada jak przez sen ale on coraz glosniej i wyrazniej zaczol krzyczec Daria przestraszylam sie i zaczelam go szturchac Wstal i sie przerazil sam powiedzial ze zdretwialo mu wszystko i nawet nie mogl sie ruszyc ani nic powiedziec ale byll swiadomy Kurcze taki szok ze balam sie zasnac choc bylam tez wycieczona On brak sil zasnal a ja siedzialam pociemku na lozku i go pilnowalam STRACH :coo: wiec przez 3nocki spalam ze10h maksymalnie Dzis nocka byla przespana cala:Psoty: co do Tyski Wielka lobuziara z niej Wszystko rowala wyjmuje wyrzuca Nie nadazam za niaa :Oczko: No i czaasem jej pozwalam na odrobine szalenstwa i wsadzam do chodaka :neutral: wogole mamy taki kubek i Tyska z niego nie pije wogole Tylko go gryzie bo picia nie ubywa AVENT KUBEK-NIEKAPEK Z UCHWYTAMI 200 ML - Inne produkty dla niemowląt - AVENT KUBEK-NIEKAPEK Z UCHWYTAMI 200 ML jak maja Wasze dzieciaki ??
klabacka Tak samo mysle jak Ty Wiezidelko nie mialo wplywu na apetyt Mareczka bo jadl normalnie wczesniej duzo czytalam o tym i W TEJ CHWILI ODCHODZI SIĘ OD PODCINANIA WĘDZIDEŁEK!! nie robi się już tego, bo można wędzidełko wyćwiczyć! Tylko ekstremalne przypadki się kwalifikują. Wlasnie z tym jest roznie jednym "padnie" na wymowe i artykulacje a innym tylko na gloske "r" choc "l" co czasem slodko brzmi :) I tak samo nasze dzieci maja ZE NIE MAJA NAWET CZASU NA ZJEDZENIE SZKODA IM CZASU:hahaha:
mkt100 Jak przygotowania do slubu i chrzcin??Duzo kosztow bo wlasnie chcemy wziasc zrobic tak samo ale na roczek Tysieńki :oczko:
AnnaWF Ja od miesiaca podaje Martynie serki jogurty na drugie sniadanie codziennie i nic jej po nich nie jest Wczoraj jadla ogorkowa z nami :) (tylko dla niej przed dolaniem wody z ogoraskow)i nawet jednej kropki nie dostala a ogorki uczulaja..Dzis jesc bedzie makrele z nami :smile_jump: ja ja uwielbiam no i zdrowa jest ....
mbea Moj telefon juz nie wytrzymal :ehhhhhh: Tyska powgryzala mi przyciski metalowe do srodka i samo sie wszystko wciskalo Brat probowal zrobic to teraz nie wszystkie dzialaja :what:
zufoloPewnie meczace jest bardzo takie mijanie sie w drzwiach :/ ale lepiej jak 2osoby pracuuja Zawsze lzej :Psoty:
paczangaCzemu tesciowa ma Ci ingerowac w to jak karmisz Mala NIE to NIE u mnie by to nie przeszlo !! No ot sie rozpisalam PAPAPAPA:Kiss of love:

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Odnośnik do komentarza

witajcie:)
zufolo, ale miło, ze sie odezwałas:)) powodzenia w raczkowaniu.. nas to dopadło..:) i teraz marek w miejscu nei usiedzi. jest WSZEDZIE! oczy trzeba miec na kazdym centymetrze ciała:) nie raz pozrzucał na głowę taborety, ksiazki, itp :))
dziabong... oj dobrze,ze wsyztsko sie zakonczylo pozytywnie. ale strachu to sie najadlas. a ratowenik to miał tupet...wrrr.. chyba bym wyszla z siebie;/
dziekuje za inf o wedzidelku
aldonka..tance, tance:36_27_5:.. i niestety powrot do rzeczywistosci..och..ta rola mamuśki:)

a u nas budowa ruszyla pełną gębą:D

kasy brakuje, a na dodatek dzisiaj moj maz mial rano stluczke (z jego winy) i bedize trzeba sporo kasy w naprawe auta wlozyc...wrrr..ale mam nerwa od rana;/

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

DzIaBoNg
Witajcie Mamuski Kochane
Dawno mnie tu nie bylo i nie pisalam ale duzo duzo sie dzialo W sobote potrulismy sie czyms (niewiemy do teraz czym) sobota do bani przepreaszam za doslonosc ale "zoladek sam za mnie wymiotowal"nie dalo sie wyrobic i tak oby dwoje Nawet lyk herbaty wystarczyl W nocy spalam tylko 3h W niedziele wcale sie nie poprawilo Caly dzien byla siostra bo nawet nie chcialampodchodzic do Tyski Kolo 19 moj facet z wycienczenia organizmu zaczol dostawac te objawy co juz kiedys pisalam kolatanie serca dretwienie konczyn dusznosci a zaraz napad zimna cisnienie mu skakalo telepal sie Groznie to wygladalo wezwalam pogotowie Przyjechali dali mu kroplowke Jak by bylo gorzej zadzwonic przyjada i zabiora Chlopak powiedzial ze sie nie pogniewaja i zeby dzwonnic od tego sa...No i jego stan sie wcale nie poprawial i o 4 w nocy wezwalam Naszykowalam go bo on byl tak oslabiony ze nie kontaktowal zawsze I sie tak wkurwilam przyszedl gosciumlody i mowi " co tak ksiezulku lezy wstawaj Co jest??"juz tym mnie poddenerwowal a potem walnol tekst " Ty myslisz ze karetka bedzie jak taksowka przyjezdzala po Ciebie " no tak mnie juz wkurwil ze tak na niego wydarlam sie ze Tyske obudzilam No ***** taki cham Pewnie byl zly ze nie mogl sobie pospac No i porobili facetowi ktg usg brzucha klatki piersiowej Rozne badania krwi czy nie ma cukrzycy itp i wszystkie wyniki prawidlowe :/ natomiast w nocy przedwczorajszej byl juz w domu Zdazylam usnac i ja czesto sie przebudzam i slysze ze cos tam gada jak przez sen ale on coraz glosniej i wyrazniej zaczol krzyczec Daria przestraszylam sie i zaczelam go szturchac Wstal i sie przerazil sam powiedzial ze zdretwialo mu wszystko i nawet nie mogl sie ruszyc ani nic powiedziec ale byll swiadomy Kurcze taki szok ze balam sie zasnac choc bylam tez wycieczona On brak sil zasnal a ja siedzialam pociemku na lozku i go pilnowalam STRACH :coo: wiec przez 3nocki spalam ze10h maksymalnie Dzis nocka byla przespana cala:Psoty: co do Tyski Wielka lobuziara z niej Wszystko rowala wyjmuje wyrzuca Nie nadazam za niaa :Oczko: No i czaasem jej pozwalam na odrobine szalenstwa i wsadzam do chodaka :neutral: wogole mamy taki kubek i Tyska z niego nie pije wogole Tylko go gryzie bo picia nie ubywa AVENT KUBEK-NIEKAPEK Z UCHWYTAMI 200 ML - Inne produkty dla niemowląt - AVENT KUBEK-NIEKAPEK Z UCHWYTAMI 200 ML jak maja Wasze dzieciaki ??
klabacka Tak samo mysle jak Ty Wiezidelko nie mialo wplywu na apetyt Mareczka bo jadl normalnie wczesniej duzo czytalam o tym i W TEJ CHWILI ODCHODZI SIĘ OD PODCINANIA WĘDZIDEŁEK!! nie robi się już tego, bo można wędzidełko wyćwiczyć! Tylko ekstremalne przypadki się kwalifikują. Wlasnie z tym jest roznie jednym "padnie" na wymowe i artykulacje a innym tylko na gloske "r" choc "l" co czasem slodko brzmi :) I tak samo nasze dzieci maja ZE NIE MAJA NAWET CZASU NA ZJEDZENIE SZKODA IM CZASU:hahaha:
mkt100 Jak przygotowania do slubu i chrzcin??Duzo kosztow bo wlasnie chcemy wziasc zrobic tak samo ale na roczek Tysieńki :oczko:
AnnaWF Ja od miesiaca podaje Martynie serki jogurty na drugie sniadanie codziennie i nic jej po nich nie jest Wczoraj jadla ogorkowa z nami :) (tylko dla niej przed dolaniem wody z ogoraskow)i nawet jednej kropki nie dostala a ogorki uczulaja..Dzis jesc bedzie makrele z nami :smile_jump: ja ja uwielbiam no i zdrowa jest ....
mbea Moj telefon juz nie wytrzymal :ehhhhhh: Tyska powgryzala mi przyciski metalowe do srodka i samo sie wszystko wciskalo Brat probowal zrobic to teraz nie wszystkie dzialaja :what:
zufoloPewnie meczace jest bardzo takie mijanie sie w drzwiach :/ ale lepiej jak 2osoby pracuuja Zawsze lzej :Psoty:
paczangaCzemu tesciowa ma Ci ingerowac w to jak karmisz Mala NIE to NIE u mnie by to nie przeszlo !! No ot sie rozpisalam PAPAPAPA:Kiss of love:

my robimy na ok.16 osob,niby malo,a kasy wciaz brakuje!w tamtym mies odlozylismy 500zł na zakupy do ciast miesa itd okazało się za mało...ale po malu dajemy rade,przygotowania pelna para,nie moge sie doczekac chociaz mam stresa...!!!!

buziaki dla Was!

ach,nie woedziec czemu moje dziecko ciagle sie nadziera na telewizor :hahaha:

http://www.suwaczek.pl/cache/eb431788d3.png

http://bobovita.com.pl/fotogaleria.php?A=PHOTO&sys_id=45870

Prosimy o głosiki :)

Odnośnik do komentarza

a u nas... mala ma antybiotyk i krople do oczu - protest wielki jak czas na zakroplenie, ale juz sie oczyszcza. ale teraz mnie z nosa leci... lato takie ze nie wiadomo jak sie ubrac wieje i pada a po chwili slonce i ponad 20stopni.
Mala nauczyla sie sama pic wode z butelki, poleje sie jak sie bawi ale butelke ma pod reka wiec juz nie musze za dzieckiem z woda chodzic.
w zlobku nauczyla sie zasypiac na reku ponownie, a tak zasypiala ladnie na kanapie sama... rozpieszczanie...

klabacka wspolczuje dodatkowych kosztow, dobrze ze mezowi nic sie nie stalo. mnie wk...o jak dostalam kwote za ubezpieczenie - kazdego roku drozej wrrrrrrrrrrrrrrrrrr

dziabong - mam nadzieje ze juz z twoja 2 polowa znacznie lepiej ;) a moze On ma uczulenie na cos i tak jego organizm reaguje???? ps gdyby nie koszty przesylki to po Jenny bym oddala... na dzis odkladam bo moja kumpela wlasnie dzis urodzila corke o 12ej w poludnie a o 18ej wrocila do domu... a my tydzien siedzialysmy...

ide , bo czas na antybiotyk - znow protest mojego dziecka mnie czeka... czy wasze dzieci tez bawia sie tym co nie jest zabawka??? moja jak w wozku sklepowym siedzi to za sloiczki swoje sie lapie ;))) odkryla ze rzeczy z wozka sklepowego mozna na podloge zrzucac .............. zakupy to stres!!!!

pa milego piatku ;))))

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

witam mamuski..
kurcze ale duchota dzisiaj...
mam nadzieje ze sie nic nżadna burza czy cuś...:hahaha:
my na dworze.
maz ma wolne wiec autko naprawia.
Dzieci sie w basenie wykapały i niedługo do spania:hahaha:

lece bo Juli kupe zrobił i sterczy koło mnie w tym smrodzie:hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

z powodu intryg teściowej na wyjazd nie pojechalismy:(

małej powróciło zapalenie jamy ustnej i tym razem nie przechodzi tego tak dobrze, ciągle jęczy i chce do mamy. może sie bawic tylko jak jestem w jej towarzystwie. mąż krzyczy że w domu burdelik ale ja nie mam juz nawet sił posprzątac co ona z szafek powyrzuca. zastanawiam sie czy nie zasięgnąć opini prywatnego pediatry. u nas w mieście jest taka gwiazda doktorska nazwiskiem mikusek bierze chyba 70zł za wizyte. z drugiej strony czytałam już dużo o tym zapaleniu jamy ustnej i nie wiele można wiecej zrobić ponad to co zaproponował mi państwowy pediatra.

Odnośnik do komentarza

może ktoś rozszyfruje moje dziecko mam problem z dopajaniem.........
mała jest na cycu i jej nie dopajam, ale teraz gdy taki upał i ona chora. LIdka odmawia picia z butelki kubka niekapka, wiec podaje jej płyny z szklance lub łyżeczka. Córa rzuca sie na szklanke i zasysa ale gdy zabiore szklanke wyglada jakby sie bawiła płynem wciaga go i wypluwa lub tylko wypluwa. ale jej smakuje bo jak skonczy znow otwiera paszcze na szklanke...... dodam ze nie ma problemu z zaparciami i że bardzo ładnie je duże kawałki gryzie.
jak myslicie nie umie pic czy sie bawi i nie chce pic?

Odnośnik do komentarza

paczanga
może ktoś rozszyfruje moje dziecko mam problem z dopajaniem.........
mała jest na cycu i jej nie dopajam, ale teraz gdy taki upał i ona chora. LIdka odmawia picia z butelki kubka niekapka, wiec podaje jej płyny z szklance lub łyżeczka. Córa rzuca sie na szklanke i zasysa ale gdy zabiore szklanke wyglada jakby sie bawiła płynem wciaga go i wypluwa lub tylko wypluwa. ale jej smakuje bo jak skonczy znow otwiera paszcze na szklanke...... dodam ze nie ma problemu z zaparciami i że bardzo ładnie je duże kawałki gryzie.
jak myslicie nie umie pic czy sie bawi i nie chce pic?

Bawi się,bo ma zapas z cycusia :36_1_21: Mój Filip napije się 2-3 łyki i to mu wystarcza gdy nie chce to gryzie smoczek lub go gniecie łapkami(po prostu bawi się),nic się nie przejmuj Filip niekapka gryzie, z kupka ze słomką nie kuma czaczy,ze szklanki natomiast bardzo chcetnie zrobi kilka łyków:)

Odnośnik do komentarza

Hejka
Umnie dzis dzien jakis do bani :ehhhhhh:Nic sie nie chce od tego wszystkiego :/ a;e z Tyska wszystko w najlepszym pozadku Tylko by lazila i wszystkiego sie lapala :Oczko: meksyk potrafi zrobic :D A mam pytanko kiedy macie zamiar podawac dziecku takie cos jak np JOGO twarozek wiejski i pomidorki??
klabacka Ja po tych dniach bylam bez sil ale ten ratownik tym jednym zdaniem postawil mnie do pionu az sie spocilam i nie moglam spac :Real mad: Ham bezczelny!!Zazdroszcze Ci strasznie tej budowy AHHHHH TAKI WLASNNY DOMEK:11_9_16: i spokoj przede wszystkim Ale coz to Tylko marzenia Moe kiedys sie w toto lotka wygra :smile_jump: ale najpierw trzeba w niego grac :ehhhhhh: A aaaa i dobrze ze mezulkowi sie nic nie stalo :Oczko:
mkt100 Mam nadzieje ze Nasza sytuacja finansowa wroci do normy na czasie i damy rade zrobic choc to sporo kasy :Real mad:
Justyś Moja Tyska ma identyko jak Fifi :Psoty: potrafi sie bawic tak smoczkiem ze az juz 4zmienialismy (dzis nastepny) z powodu dziurska wielkiego "a tu pogrzebie a tu poobgryza"

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Odnośnik do komentarza

hej
u nas już dobę gorączka, brak apetytu, niechęć do picia i mega marudzenie, płacz... pochorował sie mareczek...echhh
mbea.. powrotu do zdrowia życzę!
paczanga.. dziewczyny mają rację..tka jest z cycusiowymi dziećmi..napija sie z cyca. ale ciesz się, że mała popija ze szklanki:) pominisz etapy z kubkami, słomkami, itp:)

miłej niedzieli:* :36_27_5:

http://www.suwaczek.pl/cache/d50187870e.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0875309ce7.png

Odnośnik do komentarza

Hej Mamuśki!!!

Paczanga
nie wiem co Ci radzic z tym piciem...Widać mała jest napita skoro tak sie zabawia a szklanka widac sie bardzo podoba. A co do nocnika to ja sadzam małego 'na wyczucie'. Z kupka jest łatwiej bo mój synek tak śmiesznie zaczyna stękać i zaraz wiadomo, że to kupka idzie. On jeszcze wiadomo nie sygnalizuje potrzeb swoich - i to, że go sadzam ma tylko na celu przyzwyczajenie go do nocnika aby potem , jak juz będzie można go zaczac uczyc aby dawał znac jak chce sie siku albo kupke, to żeby potem kłopotu nie było i płaczu. No i musze przyznać, że mały lubi na nocniku siadac bo ani nie płącze i ładnie sie bawi siedząć.

Klabacka
a co to Mareczkowi sie stało?

Dzaiabiong
widze, ze Twoja córcia to juz pięknie stoi !!! W ogóle fajowa z niej dziewuszka! Co do pomidorków to mój Antek je juz spokojnie zupke pomidorową i pomidory w innej postaci ale zawsze takie 'przetworzone' tzn. ugotowane itp. Jakos takiego 'surowego' pomidora to jeszcze nie miałam odwagi mu dac. A co do serków to u nas jesezcze nie. Jedyne co dostaje to danonki co drugi - trzeci dzień. Kurcze boje sie aby go nie uczulic. Bo np. po soczku takim domowym z wiśni mu kropki powyskakiwały na nóżkach. Takze uwazam co mu daję .

Mbea a co jest małej z oczkami?

Mkt100 jak ida przygotowania? Kiedy wielkie wydarzenie?

U nas powolutku. Wczoraj na basenie byliśmy. Mały normalnie oszalał jak tyle wody zobaczył. Piski i radosc ogromna była. I w wodzie tak śmiesznie nogami przebierał jakby conajmniej pływał- hihihi A w jakuzzi z bąbelkami to myslałam, ze mi z rąk wyskoczy bo sie na bąbelki rzucał. Chyba zaczniemy regularnie jeżdzic skoro mały ma taką frajdę. Poza tym to przebiera na czterech w takim tępie, ze ja oczami za nim nie nadązam....No i zaczyna sie podciagac do wstawania- ach....będzie kłopot...No ale taka kolej rzeczy.
Wiecie co takie pytanko mam. Moze macie jakis złote rady jak oduczyc dziecko budzenia sie na cycka w nocy. Bo ja karmię ale juz tylko w nocy no i mały budzi sie tak ze 2-3 razy. I szczerze zaczyna mnie to wnerwiac bo przeciez ona zaraz zacznie 11 miesiac wiec mógłby trochę przesypiać dłuzej ale nie co 3 godziny podudka....No i moze cos doradzicie. Acha dodam, że butelki karygodnie w nocy nie chce. W dzien pije bez problemu ale w nocy tylko cyc....
Całuski

http://www.suwaczek.pl/cache/e87b98cf69.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8cb5d0cb4a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7a700c8404.png

Odnośnik do komentarza

AnnaWF mam ten sam problem, ale moja to nawet czesciej sie potrafi budzic. ja pezede wszystkim radze ci napisać do doradzcy laktacyjnego na naszym forum. czytałam jej rady i babka jest całkiem miła i rzeczowa, jak nie z książek to może coś z własnego doświadczenia ci napisze.
czytałam "jezyk niemowląt" i tam autorka radzi z butelka podawaną z wodą, że można przed jej przewidywanym przebudzeniem podać, jak bedzie spała mocno może nie zczai że to woda. tak ze 2-3dni woda a póżniej smoka w tym czasie. tylko ważne żeby likwidowac karmienia po kolei a nie wszystkie na raz, bo to za duża zmiana.
próbowałam tym sposobem jak mała miała z 5 miesięcy to dostała biegunki.

Na basen to ozonowany chodzicie czy na normalny chlorowany? My też zastanawiamy sie z pujściem tylko ze u nas w mieście jest tylko chlorowany.

Rozmawiałam z znajomą farmacełtką o antybiotyku który dostała Lidka mowiła że jest bardzo mocny a i tak je nie pomógł bo dzis w nocy miała 39 z hakiem. wezwałam prywatnego lekaża, nie żałuje tych 70zł. miły zależy jemu na pacjętach. Powiedział żeby podawać paracetamol (a jakby gorączka szalała ibuprofen) i dał coś na wzmocnienie a poza tym dużo miłości zalecił:) Córce już lepiej. tylko biegunka sie wdała, pewnie przez ten nieszczesny antybiotyk. jestem dobrej myśli. Jutro lekaż kazał zadzwonic i pochwalic sie jak nam idzie.

Odnośnik do komentarza

Witam!!!
U mnie po remoncie już. Kuchnia nam wyszła super, jak zrobię fotkę to wstawię. Poza tym, od dziś moja Justynka ma kolczyki, tak jak córeczka Dziabonga:hahaha:
No i dziś pierwszy raz w łóżeczku podciągnęła się i wstała. Tak jej się to spodobało, że nie chciała iść spać, tylko cały czas stać. Ale dalej nie raczkuje do przodu, tylko cofa się do tyłu.

Aniu moja niunia też w nocy budzi się 2-3 razy na cyca, mimo że w dzień jej już nie karmię. Też mam dosyć i marzę tylko o przespaniu całej nocy.

Moje aukcje allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2876612
http://s9.suwaczek.com/200911234965.png
http://s8.suwaczek.com/200506104662.png
http://s1.suwaczek.com/20050108580123.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4d0e845766.png

Odnośnik do komentarza

Hejka Babiczki
:smile_jump: dobry humorek dzis mam :D:D
U nas dzien szybciutko minol Bylismy na spacerku Slonce niestety grilowalo nasze cialka :D a teraz pada od godzin dwoch i grzmi :) ale sie ciesze bo chociaz da sie spac ... Tyska popierdziela po dworzu juz niestety z pomoca a w domu stanie sama na momencik jak zapomni sie i podrapie po glowie :D:D i na wszystko mowi "bee" slodziak choc czasem potrafi mnie podniesc cisnienie strasznie :Oczko: No i u nas uszka w porzadku sa Wcale nie wie ze kolczyki ma wiec jest :great:
AnnaWF No to fakt ladnie juz stoi :D Tu czlowiek sie nie moze doczekac chodzenia ale jak juz dziecko zacznie to sie chce by znow bylo takie malutkie lezalo sobie spokojnnie :na: Urwanie glowy :Real mad:
divalia Czekam na fotki :D:D Musi byc pewnie slicznie :P I jak Mala zniosla przebijanie ?2pistoletami?? A pozatym ciagnie sie za uszka? Moja zero klopotu za 2tyg mozemy wymienic na inne ale chyba poczekam do urodzinek :oczko:
mbea Moja TYSKA ma tak samo wszystko ja interesuje co nie potrzeba piloty telefony wtyczki koncowki od ladwarek pady od gry ostatnio za dekoder sie brala Trzeba miec oczy dookola glowy doslownie :D
A pozatym wspolczuje Wam mamuski tych nocek Fakt faktem fajne to uczucie karmic ale meczace strasznie zwlaszcza ze po nie ktore z Was pracuja....:what:

http://www.suwaczek.pl/cache/573bad4133.png
http://www.suwaczek.pl/cache/d718d694a5.png

Odnośnik do komentarza

witam was kochane mamuśki:):36_27_5:
u nas wszystko dobrze!Dzieci rosną......
w niedzielę byłam na grzybach z siostra i cała jednorazówkę przyniosłam.
Wyszło mi ze 6 sznurków długich do suszenia- trzeba żurek teraz zrobić:hahaha:
pozatym czas dla sibie miałam i wsiadłam na rolki nareszcie!!
niestety już wczoraj nie dało rady...
Mąż pozno wraca bo nastepne papiery spawalnicze robi- kształci się..:hahaha:
a pozatym dzwonie dzisiaj do tatuazysty bo chce sobie zrobić tatuaż na stopie:hahaha:
dam znać jak bede jechac i pochwalę się po...:36_13_4:
Juli rośnie i cały czas by chodził za rączki....też łapie się kontaktów i innych kabli..
i taki cycyuś się zrobił...
zresztą Natan też ciagle sprawdza czy jestem i czy gdzieś nie poszłam..:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...