Skocz do zawartości
Forum

Muszę kupić odkurzacz, co wybrać?


Gość Anna D

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam iRobot Roomba J7, bardzo polecam.  Spełnił moje oczekiwania. Już nauczył się mojego mieszkania. Sprząta gdy mnie nie ma w domu. Omija wszelkie przeszkody. Robi to delikatnie. Pozostawia po sobie posprzątane mieszkanie. Gdy wracam do mieszkania, on spokojnie „doładowuje swoje moce” do kolejnych zadań. Udało mi się znaleźć dodatkowo cashback 23% na Picodi. Taniej o wartość Vat i jeszcze gotówka w kieszeni została. Pełne zadowolenie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28/9/2021 o 2:44 PM, Malinala napisał:

Kolega mi polecił robota sprzątającego Viomi i ja też mogę śmiało polecić, bo sprawdza się rewelacyjnie. Mam Viomi S9 Alpha i sprząta wszystko 🙂 no i myje też podłogę, czyli najlepiej. Jest mega dobra promocja na te roboty: Viomi z rabatem do 200 zł i darmową dostawą Obecnie mają najniższe ceny. Są różne modele do wyboru. Ale uważam, że te ze stacjami dokującymi z automatyczną funkcją usuwania brudu są najlepsze, bo przez kilka tygodniu nie musisz się martwić o opróżnianie pojemnika. 🙂

Też mam Viomi, ale ja swój kupiłam w Media Expert - bardzo mi pomogli przy wyborze, no i jednak jak się ma dwa koty to taki robot cały czas chodzi.

Odnośnik do komentarza

Robot sprzątający w domu piętrowym. Jak rozwiązaliście u siebie temat. Jeden czy może dwa?

Na parterze mam 90 mkw i duzo kafli wiec mocowanie było by przydatne. U gory 70 mkw ale większość panele wiec mopowania nie musi być.

Ktore konkretne roboty polecicie? Wstepnie rozważam lepszego na dole i taniochę jakas u gory.

Odnośnik do komentarza

U nas jeden robot się dobrze sprawdza, moim zdaniem nie ma sensu wydawac kasy na dwa roboty, szczególnie, ze robot nie jest taki tani 😉  Ogólnie lepiej moim zdaniem kupić sobie jeden konkretny robot sprzątający niż dwa kiepskie, które będa awaryjne albo nie będą dobrze radziły sobie ze zbieraniem brudu. 

Najpierw sprząta dół następnie jak potrzeba zanosze go na piętro.

Nie widzę w tym problemu.

Dobry robót posprząta 130m2 na jedynym ładowaniu. U nas jeszcze pozostaję ok 30% baterii.

Od siebie polecam szczególnie Welltec https://welltec.pro/pl/robot-sprzatajacy-welltec-r8-pro-funkcja-mopowania-p-5594.html  - mam ten model. Żałuję tylko jednego, że nie kupiłam sobie go wcześniej. 

Ma wygodną stację, do której robot sam się opróżnia. Tak wiec jest totalne bezobsługowy.

r8pro_3.webp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...