Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna D

Muszę kupić odkurzacz, co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna D

Jak w temacie - mój odkurzacz padł i muszę kupić nowy. Mam ponad 100m2 do ogarnięcia, dwójkę Maluchów (5 i 2 latka) oraz psa, czyli bajzel nie z tej ziemi. Chciałabym jakiś odkurzacz automatyczny ale nie znam się na nich. Polecacie jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KlaudikM

Zależy jaki masz budżet ale ogólnie polecam porozglądać się za odkurzaczami od irobot, bo mają bardzo dobry i trwały sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka223

Jeśli masz takie małe dzieci to warto wybrać taki, który skutecznie będzie usuwał kurz i okruchy, ja postawiłam na model bezworkowy pionowy Ergorapido Allergy, ma podświetlaną szczotkę co ułatwia sprzątanie, jest cichy a do tego ma szczotkę z promieniami UV co "zabija" skutecznie kurz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jadzia785

o matko. nigdy z alie! kupiłam, tzn mąż zamówił, bo to jakieś nowinki technologiczne i on tak to lubi i zamówił... bożeee... nie dość że czekaliśmy ponad 3 tygodnie to jeszcze jak zobaczyłam jak to "cudo" xiaomi sprząta to stwierdziłąm nigdy więcej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Frasko

ja miałam jeden automat z xiaomi. i od tamtej pory bardzo się zraziłam. tragicznie odkurzał... i był mega głośny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka z Olecka

~Frasko
ja miałam jeden automat z xiaomi. i od tamtej pory bardzo się zraziłam. tragicznie odkurzał... i był mega głośny.

szkoda że się zraziłaś roboty są super - bardzo pomocne i wogóle. mam roombe i czasem coś zostawi, ale generalnie robi wiele dobrej roboty, a na hałas polecam wyjść na balkon na kawkę wtedy albo pod prysznic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malka

~Olciak25
A nie ma opcji, że np. spadnie z piętra (mam antresole)?

Nie ma takiej opcji, skanuje powierzchnie, wykrywa przeszkody, też mam dom piętrowy i nie zjechał ze schodów :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja proponuje Roombe e5 🙂 Najlepszy zakup sprzętu domowego ever! Włączam ją sobie zdalnie jak jestem na zakupach, wracam i zakładam nogi na ławe bo jest elegancko odkurzone. Luksus!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest sporo dobrych robotów. Zależy na czym Ci najbardziej zależy. Moim zdaniem najlepiej kupić mocnego robota z aplikacją i nawigacją laserową. Jeśli chcesz wypasionego i mega mocnego robota, to polecam Cecotec Conga 7090 IA. A jeśli wolisz tańszego, to rekomenduję tego, którego ja mam, czyli Kiano Elegance Robot. Kupiłam go za niespełna tysiąc i uważam, że jak na tę cenę to jest super wybór, bo ma wszystkie zalety bardzo dobrych robotów sprzątających. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkałam w niedzielę w kawiarni koleżankę i tak zaczęłyśmy rozmawiać o sprzątaniu XD i doszłyśmy do robotów sprzątających. 😄 Powiedziała mi, że kupiła z mężem iRobota za około 1500 zł i jest z niego bardzo niezadowolona. Sprząta słabo, a najgorsze jest w nim, to, że sprząta bez ładu i składu. Omija wiele miejsc, nie wraca do nich. Byłam zdziwiona, bo myślałam, że ta firma robi dobre roboty. No ale w sumie, nie wiem, bo nie miałam nigdy z nim styczności. 😉 Ja jej powiedziałam, że z mojego odkurzacza automatycznego Xiaomi Mi Robot Vacuum jestem mega zadowolona. Mam ten model: robot sprzatajacy xiaomi mi robot vacuum mop pro black Radzi sobie nawet z długą sierścią mojego psa. 🙂 Sprząta bardzo dokładnie i bardzo dobrze też mopuje, więc wyręcz mnie w dwóch czynnościach. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Barbararara
W dniu 7/4/2021 o 2:10 PM, Wroanna napisał:

Jest sporo dobrych robotów. Zależy na czym Ci najbardziej zależy. Moim zdaniem najlepiej kupić mocnego robota z aplikacją i nawigacją laserową. Jeśli chcesz wypasionego i mega mocnego robota, to polecam Cecotec Conga 7090 IA. A jeśli wolisz tańszego, to rekomenduję tego, którego ja mam, czyli Kiano Elegance Robot. Kupiłam go za niespełna tysiąc i uważam, że jak na tę cenę to jest super wybór, bo ma wszystkie zalety bardzo dobrych robotów sprzątających. 🙂

rzeczywiście kiano jest tani, nie można mu tego odmówić ale miałam sprzęt tej firmy i jakość kuleje....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maryś

jak coś to nie kupuj roborocka, nie dość że słabo sprzątał to po 1,5 mca się popsuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza

Używam w domu Well Q7 i jestem zadowolona. Jest to odkurzacz pionowy, więc łatwo i przyjemnie się nim sprząta. Ponad to jest lekki i poręczny więc zawsze możesz odkurzyć bez problemu jakieś trudno dostępne miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Psotka
W dniu 19/8/2021 o 4:34 PM, Gość Iza napisał:

Używam w domu Well Q7 i jestem zadowolona. Jest to odkurzacz pionowy, więc łatwo i przyjemnie się nim sprząta. Ponad to jest lekki i poręczny więc zawsze możesz odkurzyć bez problemu jakieś trudno dostępne miejsca.

A gdzie można go kupić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza
W dniu 31/8/2021 o 11:48 PM, Gość Psotka napisał:

A gdzie można go kupić? 

W każdym sklepie agd albo na stronie electroluxa. Możesz też się zastanowić nad następcą tego odkurzacza np Well Q8. Z tego co słyszałam posiada lampe UV która usuwa zanieczyszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Błazej

jeśli ma być dobry to tlko Dyson my mamy 10 o taki  Dyson 10 ale jakbym teraz upowal dolozylbym i kupil 11 lub 12 ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...