Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna D

Muszę kupić odkurzacz, co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna D

Jak w temacie - mój odkurzacz padł i muszę kupić nowy. Mam ponad 100m2 do ogarnięcia, dwójkę Maluchów (5 i 2 latka) oraz psa, czyli bajzel nie z tej ziemi. Chciałabym jakiś odkurzacz automatyczny ale nie znam się na nich. Polecacie jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KlaudikM

Zależy jaki masz budżet ale ogólnie polecam porozglądać się za odkurzaczami od irobot, bo mają bardzo dobry i trwały sprzęt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka223

Jeśli masz takie małe dzieci to warto wybrać taki, który skutecznie będzie usuwał kurz i okruchy, ja postawiłam na model bezworkowy pionowy Ergorapido Allergy, ma podświetlaną szczotkę co ułatwia sprzątanie, jest cichy a do tego ma szczotkę z promieniami UV co "zabija" skutecznie kurz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gronostajka

irobot roomba e5 - ma świetne szczotki i gumowe wałki które wszystko pozbierają, nawet z dywanu + ma dobry filtr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jadzia785

o matko. nigdy z alie! kupiłam, tzn mąż zamówił, bo to jakieś nowinki technologiczne i on tak to lubi i zamówił... bożeee... nie dość że czekaliśmy ponad 3 tygodnie to jeszcze jak zobaczyłam jak to "cudo" xiaomi sprząta to stwierdziłąm nigdy więcej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Adamka

ja tam patrzyłam po opiniach i różnych rankingach właśnie. chociaż to też trzeba brać przez sito. ja np nie chciałam zamawiać przez neta bo chciałam zobaczyć i kupowałam stacjonarnie. mam roombę e5 ok ok trzech/czterwch miesięcy i powiem tak, ze jest super. mam dość sporo do ogarnięcia i roomba bez problemu odkurza calutki dom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olkuś

Również mam ten z Electrluxa Ergorapido Allergy, super się sprawdza przy małym dziecku bo jest cichy, do tego fajnie radzi sobie z sierścią psa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilka23

To ten sam, który ma promienie UV, żeby "zabić" kurz?
Dużo o nim czytałam, wygląda też fajnie. Z kanapy też uda się usunąć sierść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzechu warta

ja kupiłam Roombe bo jest najpopularniejszym robotem, więc nie ma problemu z serwisem czy częściami zamiennymi poza tym ma najwięcej recenzji na youtube gdzie mozna podglądnąć jej pracę. na aliexpress nie kupuję nic co jest warte więcej niż 100 zł bo mi żal pięniedzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katri 89

Mam też wyżej wspomniany z Electrluxa, dobrze się sprawdza przy małym dziecku, sprząta dokładnie, jest cichy i co ważne bez kabla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Weroni

jeżeli chodzi o odkurzacz to ja od kiedy mam roombę 5 nie wyobrażam sobie żadnego innego <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monya

Mam Pure C9 i alergika w domu. Przy kocie i alergiku sprawdza się doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olciak25

A czy któraś z Was ma PUREi9 z Electroluxa? Podoba mi się jego kształt, ponoć dociera wszędzie nawet w trudno dostępne miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Frasko

ja miałam jeden automat z xiaomi. i od tamtej pory bardzo się zraziłam. tragicznie odkurzał... i był mega głośny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malka

Mam ten odkurzacz z Electroluxa Pure I9, jest cichy, faktycznie jest w stanie dotrzeć w trudno dostępne miejsce. Wykrywa przeszkody, nie zawiesza się, aplikacja również śmiga bez zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka z Olecka

~Frasko
ja miałam jeden automat z xiaomi. i od tamtej pory bardzo się zraziłam. tragicznie odkurzał... i był mega głośny.

szkoda że się zraziłaś roboty są super - bardzo pomocne i wogóle. mam roombe i czasem coś zostawi, ale generalnie robi wiele dobrej roboty, a na hałas polecam wyjść na balkon na kawkę wtedy albo pod prysznic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Malka

~Olciak25
A nie ma opcji, że np. spadnie z piętra (mam antresole)?

Nie ma takiej opcji, skanuje powierzchnie, wykrywa przeszkody, też mam dom piętrowy i nie zjechał ze schodów :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julka852

Ja kupiłam ostatnio odkurzacz Pure Q9 bezprzewodowy, chodzi cichutko więc sprzątam jak dziecko śpi, do tego ma fajną szczotkę do sprzątania mebli więc np. kanapę czy fotele też mogę posprzątać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aśka658452

Ode mnie masz glos na roombe 980, to fenomenalny odkurzacz, zadne paprochy i syfki nie sa mu straszne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...