Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maszkaron

nie wiem czy jest sens, dzownilam dwa razy do lekarza powiedzial ze moze sie krwiak oczyszczac. po jezdzie autem tak mi sie leje. nicy na brazowo ale duzo tego jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF

Nie przyspieszył Ci jakoś wizyty żeby sprawdzić czy wszystko ok? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszkaron

powiedzial ze mialam wizyte w poniedzialek ze to krwiak ze sie oczyszcza ze na spokojnie. no ale jakos tego nie widze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nota83
23 minuty temu, Gość Maszkaron napisał:

powiedzial ze mialam wizyte w poniedzialek ze to krwiak ze sie oczyszcza ze na spokojnie. no ale jakos tego nie widze

Bierzesz duphaston lub luteinę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
1 godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

u mnie nie bedzie dobrze niestey, leje sie duzo

Czemu tak uważasz ? Brązowe plamienia myślę że aż tak groźne nie są i to rzeczywiście krwiak. Groźna jest krew. Wiemy że się martwisz. My razem z Tobą ale tylko spokój nas uratuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
1 godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

Maszkaron a co powiedział hematolog?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marjanna

Ja po peknieciu krwiaka leżeć w szpitalu nie miałam plamien, dopiero po 2 dniach zaczęło mocno plamic na brązowo. Krwiak się oczyszczal przez około 3 tygodnie. Teraz dzidzia kopie jak szalona 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszkaron

nie wiem na czym stoje, bylo brazowe mocne krwanienie, uspokoilo sie, teraz rano jeszcze cos polecialo tez mocno brazowe. zazywam duphaston 3x1 i luteine pod jezyk 3x1. leze i zostaje mi tylko nadzieja.

Marjanna jest dokladnie tak jak opisujesz

dzieki dziewczyny za wsparcie. co ciaza to inny przebieg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nota83
18 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

nie wiem na czym stoje, bylo brazowe mocne krwanienie, uspokoilo sie, teraz rano jeszcze cos polecialo tez mocno brazowe. zazywam duphaston 3x1 i luteine pod jezyk 3x1. leze i zostaje mi tylko nadzieja.

Marjanna jest dokladnie tak jak opisujesz

dzieki dziewczyny za wsparcie. co ciaza to inny przebieg

Mówią że brązowe to stara krew, ja trzymam się wersji ze to ten chorelny krwiak sie czyści. Jesli tak to musi wszystko wyleciec i sie uspokoii. Czekam razem z Tobą z wielką nadzieją, że będzie dobrze. Mocno trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszkaron

dziewczyny ja juz sie godze z nowa rzeczywistoscia 😕 niestety, i szukam lekarza ktory ogarnia mutacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
2 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny ja juz sie godze z nowa rzeczywistoscia 😕 niestety, i szukam lekarza ktory ogarnia mutacje

No nie mów :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia

Ja byłam na wizycie u nowego lekarza. Mam totalny metlik w głowie. Badania mam do zrobienia immunologiczne. Cytokiny i test imk. Gin powiedziała że na 95% to cukier spowodował strate. Rzeczywiście mam skoki. W ciąży robiłam krzywa. Po godzinie miałam ponad 210 po dwóch 200. Obecnie owulacja bliska. Pęcherzyk ma 17mm ale zakaz zbliżen ze względu na te cukry. Mam leki. I to bardzo w sumie dziwne że jest pęcherzyk. Pierwszy raz w życiu mam bez leków. Normalnie jakby organizm sie nastawil po stracie. Nie wiem czy się jej trzymać. Ona twierdzi że moje mutacje (pai 1 oraz mthfr) nie są wskazaniem do heparyny a byłam pewna po wcześniejszych konsultacjach że są. I że trzeba pilnować cukry oraz sprawdzić immunologie. A na pai 1 acard. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF
3 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

:(((((((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF

Maszkaron ja dalej trzymam kciuki żeby to jednak był ten krwiak...

Widziałam, że pytałaś o lekarzy w Krk. Na forum polecaja Rajtar-Ciosek, Anne Wojtowicz. Ja chodzę do dr Anny Knafel. 

Monia super, że nowy lekarz ma nowy pomysł na Ciebie. Druga sprawa, że widać że twój organizm chce tego samego co Ty. Moja lekarka również twierdzi, że mthfr oraz pai1 nie są wskazaniem do heparyny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maszkaron

Kochane bede trzymala kciuki za wasze dzieciaczki, moje niestety juz sie urodzilo ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
24 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Maszkaron ja dalej trzymam kciuki żeby to jednak był ten krwiak...

Widziałam, że pytałaś o lekarzy w Krk. Na forum polecaja Rajtar-Ciosek, Anne Wojtowicz. Ja chodzę do dr Anny Knafel. 

Monia super, że nowy lekarz ma nowy pomysł na Ciebie. Druga sprawa, że widać że twój organizm chce tego samego co Ty. Moja lekarka również twierdzi, że mthfr oraz pai1 nie są wskazaniem do heparyny. 

No właśnie pamiętam że mówiłaś że nie miałaś i masz dziecko. Cóż zostaje mi jej zaufać. Oby to była dobra decyzja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia
15 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Kochane bede trzymala kciuki za wasze dzieciaczki, moje niestety juz sie urodzilo ;(

O nie 😞 płacze razem z Tobą. Bardzo mi przykro ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KasiaF
30 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Kochana... Nie wiem co powiedzieć.... 😢😢😢 Bardzo mi przykro... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Bardzo jest mi smutno 😞 sama nie wiem co napisać... trzymaj się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zaczarowana
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

Maszkaron trzymaj się Kochana. Ten świat jest niesprawiedliwy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...