Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Monia zrob jak Ci serce podpowiada 🙂 napewno szybka ciaza ukoi bol, a strach ktory bedzie chyba zostanie bez wzgledu na czas w ktorym zajdziesz w ciaze.

Nowa34 no to nielatwo trafic w owu, mimo wszystko 3mam kciuki zeby sie szybko udalo. Ja jak bede miala dwojke to bede szczesliwa choc chcialabym wiecej ale glupia ja za pozno zaczelam i ciaza to dla duzy stres wiec raczej dwojeczka bedzie moja pelnia szczescia.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Właśnie Monia, ja pierwsza ciąże straciłam w 12tc, miałam łyżeczkowanie, dałam komórki do badań i wyszło że była wada genetyczna, dziecko byłoby chore jeśli urodziłoby się więc natura zdecydowała sama. Później zaszłam w ciążę i miałam ją książkową ze szczęśliwym finalem. Mam te same mutacje co Ty, mthfr, pai1 oraz niedoczynność tarczycy. W ciąży z synkiem nie wiedziałam o pai1 i nie brałam heparyny jedynie zmetylowany kwas foliowy i acard. Nie łam się Kochana, czasami natura wie co robi. 

KasiaF mogę zapytać po jakim czasie zaszłaś w ciążę ponownie?

Byłam na badaniu krwi. Dzisiaj. Musiałam.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Monia napisał:

KasiaF mogę zapytać po jakim czasie zaszłaś w ciążę ponownie?

Byłam na badaniu krwi. Dzisiaj. Musiałam.

Ja słuchałam się lekarzy i po łyżeczkowanie odczekałam 3 miesiące i dopiero zaczęłam się starać i zaszłam po kolejnych 3 miesiącach. Ale to było w 2017 i nie mialam tej wiedzy która mam teraz. Teraz nie czekałabym tyle. Poczekałabym tylko na pierwszą @ po stracie, poszła na kontrolę i jeśli wszystko byłoby ok działałabym. Tak jak pisze Maszkaron- rób to co podpowiada Ci serce. 

Odnośnik do komentarza

Monia ogromnie mu przykro 😥

Ubmnie pojawiła się maleńka nadzieja Mąż chciał mi zrobić niespodziankę i nic nie mówił Wyszło przez przypadek jak do niego zadzwoniłam Właśnie wraca do domu 3 dni wcześniej 😁 Dzisiaj 22dc według apki patrząc na średnią długość cyklu (34dni) dziś i jutro mam jeszcze płodne Faktycznie śluz jeszcze jest Ostatni cykl miałam 39 dni i owulacja była dopiero 25 dnia  choć sluz pojawił się 9 dni i ppzniej w 19 dniu cyklu więc jest szansa Mam nadzieję że tym razem tez będzie opóźniona 😉 

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sunshine napisał:

Monia ogromnie mu przykro 😥

Ubmnie pojawiła się maleńka nadzieja Mąż chciał mi zrobić niespodziankę i nic nie mówił Wyszło przez przypadek jak do niego zadzwoniłam Właśnie wraca do domu 3 dni wcześniej 😁 Dzisiaj 22dc według apki patrząc na średnią długość cyklu (34dni) dziś i jutro mam jeszcze płodne Faktycznie śluz jeszcze jest Ostatni cykl miałam 39 dni i owulacja była dopiero 25 dnia  choć sluz pojawił się 9 dni i ppzniej w 19 dniu cyklu więc jest szansa Mam nadzieję że tym razem tez będzie opóźniona 😉 

Super, trzymam kciuki 🤩

Odnośnik do komentarza

Monia Tak mi przykro 😞 żadne słowa nie dadzą Ci pocieszenia. Musisz przejść żałobę po swojemu i „pogodzić się” ze strata 😞

KasiaF tak bardzo Ci kibicuje 🤞🏻 Wierze, że teraz doczekasz się swojego maluszka. Musi być dobrze i trzymam kciuki za wizytę, która masz w środę ? Wybacz, ale nie pamietam już. 
 

Sunshine trzymam kciuki żeby owulacja się przesunęła 🙂 

 

Dziewczyny podczytuje was w „wolej” chwili. Wpadłam w wir pracy. Zaczyna się nowy rok szkolny. W pracy pełno pracy 😄 mój syn zmienił przedszkole i ciagle gdzieś biegam. Mam nadzieje, że w tym biegu znajdziemy z mężem czas dla siebie 🙂 nawet nie wiem który dziś dzień cyklu, ale temp codziennie rano mierze 🙂 kibicuje nam wszystkim i każdej z osobna, i wierze, że dla każdej z nas zaświeci słoneczko 🌞

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Monia Jak tam sobie radzisz?? jak badania wyszly?? u mnie lekarz powiedzial ze po pierwszej @ mozna sie starac jak jestesmy gotowi, wiec jesli macie checie to mysle ze spokojnie mozna.

Anna.a Jak sie wpada w wir pracy to czesto sa mile niespodzianki 🙂

sunshine to nacieszcie sie z mezem ile sil :))

Aga.a.to teraz czekamy na Twoje testowanie 🙂

KasiaF kciuki za wizyte sa i czekam na dobre wiesci 🙂

Niecierpliwa myslami z Toba ;( mam nadzieje ze dajesz rade

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa

Maszkaron dziekuje. Wczoraj kryzys. Nieprzespana noc. Wylam jak szalona. Dzisiaj nieco lepiej. Zamówiłam pakiet badań na trombofilie. Zobaczymy jak wynik. Potem zastanowię się co dalej . Jest mi cholernie ciężko i najchętniej to chciałabym żeby ten rok sie skończył. Zasnac i obudzic sie w 2021. Oby lepszym niz ten. Ale tak sie nie da. Troszkę martwi mnie dość skapa miesiączka ale obserwuje i umowie sie pewnie za 2 tyg na kontrolę.

Ale muszę iść do przodu. Muszę pracować (korpo- A przez wirusa jest coraz gorzej 😕 nacisk na wyniki większy niż zazwyczaj i oczywiście szukanie oszczędności poprzez obcinanie premii...) 

Odświeżam forum w oczekiwaniu na info od Was. Info niosące nadzieje. Czekam na kreseczki. 

KasiaF czekam na wieści po wizycie. 

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwa to ze chodzisz do pracy ma swoj pozytyw, bo w przypadku siedzenia w domu na pewno byloby gorzej z samopoczuciem i rozmyslaniem. A tak to czesciowo dzien masz wypelniony, nie umiejsza to bolu na pewno, ale zobaczysz z czasem bedzie lepiej, z reszta wiesz sama... badz silna bo przeciez pisalas ze bron nie zlozona wojna nadal trwa i pisz do nas co slychac, jak wyniki i jak sie czujesz bo ja bede czekala na Twoje kreseczki.

Koniecznie idz do lekarza jak sie krwanienie skonczy, zeby zobaczyl czy wszystko ok.

Z reszta wszystkie tu czekamy na kreseczki i nasze dzidziusie 🙂 Trzymaj sie cieplutko, a placz przynosi ulge wiec czasem nawet jest wskazane

Odnośnik do komentarza

@Maszkaronbyłam u gina, po 1 miesiączce mam zgodę na działania. Zrobiłam beta-2-glikoproteinie IgM oraz IgG są ujemne, zrobiłam przeciwciala łożyska oraz plemnikom też ujemne. Czekam jeszcze na antykoagulant tocznia oraz na kariotyp swój i męża. Ginekolog twierdzi że bez sensu zrobiłam te badania , wydałam tylko 1.5 tys na nie. Ale dzięki nim może uwierzę że to beznadziejny pech.

@niecierpliwa bardzo współczuję, przechodzę przez to samo, moja ciąża skończyła się w 8 tyg. Po tygodniowym płaczu wzięłam się za badania. Żeby jak najlepiej przygotować się do kolejnej ciąży. Trzymaj się 😥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny potrzebuje rady dzisiaj powinna przyjsc @ ale narazie cisza test negatywny a ja mam temp37 i czuje sie jakby mnie cos rozkładalo  i pierwszy raz od roku dziwnie mnie piersi bolą niewiem co jest grane.

Czy ja moge wziąść cos na przeziębienie lub grype zapobiegawczo  czy w razie czego niezaszkodze sobie jesli by to byla jednak ciaza ? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Marzena napisał:

Dziewczyny potrzebuje rady dzisiaj powinna przyjsc @ ale narazie cisza test negatywny a ja mam temp37 i czuje sie jakby mnie cos rozkładalo  i pierwszy raz od roku dziwnie mnie piersi bolą niewiem co jest grane.

Czy ja moge wziąść cos na przeziębienie lub grype zapobiegawczo  czy w razie czego niezaszkodze sobie jesli by to byla jednak ciaza ? 

 Mnie w tym cyklu też zaczęło coś brać i wzięłam dwa razy ibuprom (przeciwzapalnie) i katowałam gardło tandum verde forte ale byłam wtedy w okolicy dni płodnych. Może spróbuj najpierw naturalnych metod? Miód, czosnek, imbir? 

Odnośnik do komentarza

KasiaF piekne wiadomosci 🙂 3 mam dalej kciuki zeby za tydzien bylo bijace serduszko jak dzwon 🙂

Marzena sprobuj sie poratowac czyms naturalnych, duzo witaminy c, czosnek co tam jeszcze mozna.

Monia to czekam na wyniki, a lekarze zawsze tak mowia ze pierwszy raz to moze byc losowe i nie trzeba badan robic.

 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny...ja dzis 32 dzien cyklu gdzie zwykle mam 28 dni i testy negatywne. W dodatku od 22 dnia cyklu mam plamienie...a od paru dni mnie boli brzuch jak na okres.... progesteron jest w normie na usg w 17 dniu cyklu bylo wszystko okej....ja juz nie wiem co to moze byc....maz pije suplementy...ale do zakwasu z buraka i sokow pmidorwych go nie zmusze...on ma ogromna nadzieje ze jego morfologia z 1 % skoczy przynajmniej na 5%. Na 20 października  mam wizyte w klinice leczenia niepłodności  u dr Chrostowskiego. Slyszalyscie moze cos o nim albo o klinice Artvimed?

Odnośnik do komentarza

Maszkaron 😘

Właśnie Marzena- dużo witaminy C! Ja polecam bardzo naturalna witaminę C z aliness acerola do ssania. Szwagier pracował w firmie farmaceutycznej i mamy teraz trochę skrzywienie patrząc nawet na leki i mocno szukamy jak najbardziej naturalnych rzeczy 😉

Odnośnik do komentarza

Karola może proponuj mężowi w małych ilościach te soki? Ja za pierwszym razem wypiłam ledwo na dnie szklanki zakwasu z burakow i myślałam że nie dam rady. Teraz "wale" prawie całą szklankę 🤣 

Jeżeli nie chce soku z pomidorów to może w postaci sałatki z mocarella zje więcej pomidorów? 

Na morfologie męża spróbuj jeszcze czarnuszke i olej z czarnuszki. Olej kup mu w postaci kapsułek bo olej sam jest ciezki do picia, u mnie mąż powiedział że nie będzie tego pił a tabletki łyka 2x dziennie. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Karola może proponuj mężowi w małych ilościach te soki? Ja za pierwszym razem wypiłam ledwo na dnie szklanki zakwasu z burakow i myślałam że nie dam rady. Teraz "wale" prawie całą szklankę 🤣 

Jeżeli nie chce soku z pomidorów to może w postaci sałatki z mocarella zje więcej pomidorów? 

Na morfologie męża spróbuj jeszcze czarnuszke i olej z czarnuszki. Olej kup mu w postaci kapsułek bo olej sam jest ciezki do picia, u mnie mąż powiedział że nie będzie tego pił a tabletki łyka 2x 

Zrobilam mu ketchup z domowych pomidorow i je do wszystkiego chociaz tyle...olej z czarnuszki tez pije w tabletkach do tego witc z alineess ale w tabletkach...wit d e b12 maca cynk olej z wiesiolka  i i supraman 4 x dziennie

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Moje Kochane, jestem po wizycie. Jest pęcherzyk ciążowy, dzidzi jeszcze nie widać, mam przyjść na wizytę za tydzień w środę. Trzymajcie kciuki, bo chyba to pomaga 😘😘😘

Cudownie:* bardzo się cieszę,  mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:*

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Karola napisał:

Zrobilam mu ketchup z domowych pomidorow i je do wszystkiego chociaz tyle...olej z czarnuszki tez pije w tabletkach do tego witc z alineess ale w tabletkach...wit d e b12 maca cynk olej z wiesiolka  i i supraman 4 x dziennie

To teraz mocno trzymam kciuki żeby to wszystko zadziałało

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Monia napisał:

Cudownie:* bardzo się cieszę,  mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:*

Dziękuję Kochana, dla Ciebie też wyjdzie słońce 💓 Dobrze, że masz zielone światło do dalszych starań 

Aga 💓

Kto testuje w najbliższym czasie? Jak tam dziewczyny? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...