Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Marzenaa napisał:

Mam do was pytanie czy jesli miesiaczki są  coraz mniej obfite  to znaczy ze cos sie zlego ze mna dzieje?  Bo w srode dostalam okres to troche lecialo w 2 dzien troche wiecej tak jak  bym sie uparla to 2 podpaski by wystarczyły  3dzien i tylko podczas siusiu i to nie zawsze a dzis 4 dzien i juz praktycznie wcale. A zawsze mialam 6 dni i z tego 3 bardzo obfite. Martwie sie tym troche

Ja tak miałam w marcu i teraz w lipcu 4 dni i po okresie A teraz 38dc i nadal nie mam @ żałuję że wczoraj zrobiłam test 25mlU/ml Trzeba było podjechać na będę do miasta Ale sytuacja z Babcia mnie całkowicie wytraciła z zaplanowanego dnia  Zaczynam się martwić, że coś jest ze mna nie tak Co miesiac dłuższe cykle... nadal zero objawów zbliżającej się @ Na dodatek moja gin ma ograniczenia przyjęć i mogę się umówić do niej na październik chyba że byłaby ciąża to wtedy wciskają ponad plan (jako sytuację nadzwyczajna) Szybciej jedynie prywatnie do jakiejś innej pani dr ktorej nie znam Płakać mi się chce Myślałam że będzie ok bo nie śledziłam tego cyklu jakoś intensywnie Ale jednak 37dni zrobili nadzieję i znowu dostałam zimny prysznic w postaci jednej kreski Maz mówi powtórz czulszym skoro kupiłaś Ale ja sie panicznie boje na niego patrzeć... 😥😥😥

Edytowane przez sunshine

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MissNiewiedza

Cześć dziewczyny. Chyba już mogę dołączyć do grona staraczek, bo się staram staram i się nie mogę wystarac. Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mnie przygarniecie. Człowiek czasem musi się wyglądać, a mój mąż ma wystarczająco sporo na głowie, żebym mu jeszcze marudzila 😛

Krótko o mnie - mam 25 lat. Od 18stki chodziłam do lekarki ginekolog i wszystko w sumie zawsze było dobrze. Ona jest lekarzem w rodzinie, a mojej mamie wszystkie ciąże przeprowadziła wzorowo. U mnie jednak nie jest tak łatwo. Od roku już staram się z mężem o dziecko i jakoś nie idzie. Do tego dochodzą moje cudowne nieregularne miesiączki, mimo że jestem już praktycznie 2 lata po odstawieniu anty. Początkowo brałam duphaston z estrofenem przez jeden cykl. Później przerzucila mnie na ovulomed. Później przerwa. Później znowu ovulomed. Później castagnus i znowu castagnus. I tak w ciągu roku raz słyszałam że jest wszystko okej, że była owulka, a innym razem tak jak właśnie ostatnio 24.07, że nic nie widzi. NIC! I że ani owulacji nie było, ani się nie zapowiada nawet. Wkurzylam się i stwierdziłam, że może moja Gin już nie ma na mnie pomysłu i wpadła w monotonie i stwierdziłam spróbować innego lekarza - faceta tym razem. Badając mnie powiedział że jest wszystko okej - a dokładnie mówiąc stwierdził, że nic nie widzi. No i wysłał mnie na prolaktyne i na tsh. Tsh powinnam mieć prawidłowe bo w ostatnim czasie często badalam i za każdym razem wszystko ok, ale pójdę profilaktycznie. No i zapisał mi duphaston. Dzisiaj jestem 2 dzień po odstawieniu i wiecie co? Od wczoraj wieczór czuje się jakbym była na wstępie przeziębienia. Jakoś tak jakby mi temp wzrastała, choć to zapewne zaledwie kreseczka, czy dwie wzrosły. Sutki to jakby miały wybuchnąć, tak mnie drażnią, no i ucisk tam na dole powiązany z kluciem jajników i takim poczuciem pelnosci. Tez tak macie? Dodam, że (chociaż to może głupio zabrzmi), do południa miałam takie dziwne parcie na odbyt. Jakbym chciała a nie mogła się załatwić. Nie będę się na nic nakręcac ale nie ukrywam że dziwnie mi tak i ... I śluz. Chwilami to jakby kapal mam wrażenie. Jednak ciągle sobie tłumacze, że to przez tabletki. Kolejne nastawianie się na pozytywny test mnie znowu rozczaruje więc wolę obstawiać @. Chociaż wiadomo, że z tyłu głowy zawsze jest ta iskierka co neci. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AgaAgaAga

🙂miss hej. Ja wiem po sobie że trzeba szukać lekarza skoro nie ma efektów 😉

Zawsze jest iskierka 🙂 ja do dziś miałam nadzieję że jednak beta się myli hehe 

A dziś przyszła @ jutro dzownie do lekarki co dalej czy mam brać clo czy nie. 

sunshine ja też się zawsze bałam test robić ale jednak ciekawość moja była silniejsza 😞

ja chodzę prywatnie bo państwowo tylko straciłam dobre 4 lata 😞

Chociaż mimo że prywatnie to ciężko się do niej dostać i wkurza mnie że zawsze jest obsuwa u niej i przyjmuje do 14 . O tyle dobrze że blisko mieszkam i pracuję w domu bo tak trzeba by było szukać innego lekarza 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Czekając na cud

Dziś mój 25 dc ból węzłów chłonnych w wcześniej ból sutków zaczyna. Miesiączka idzie brudy takie już mi lecą jak włożę papier to nawet delikatna krew ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...