Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Monia i Ania gratulacje bo kreseczki i beta piekne :))

U mnie dzisiaj 14dc i wczoraj test owu pozytywny wiec dzialamy a potem tylko czekanie

Marzena to wlasnie wszystko sie zmienia, mnie nigdy nie bolaly, a po ciazy bola, nie czulam owu a teraz czuje, i okres tez sie zmienil. Ale trzymam kciuki bo wlasnie jak sie odpusci to czesto sie udaje , a ta zgaga to juz cos :)))

KasiaF nie wiem czy omienlam ale chcialam zapytac o Twoja diagnostyke, czy w koncu wyszlo cos w badaniach, jakies mutacje??

trzymam kciuki za testujace 🙂

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Maszkaron napisał:

Monia i Ania gratulacje bo kreseczki i beta piekne :))

U mnie dzisiaj 14dc i wczoraj test owu pozytywny wiec dzialamy a potem tylko czekanie

Marzena to wlasnie wszystko sie zmienia, mnie nigdy nie bolaly, a po ciazy bola, nie czulam owu a teraz czuje, i okres tez sie zmienil. Ale trzymam kciuki bo wlasnie jak sie odpusci to czesto sie udaje , a ta zgaga to juz cos :)))

KasiaF nie wiem czy omienlam ale chcialam zapytac o Twoja diagnostyke, czy w koncu wyszlo cos w badaniach, jakies mutacje??

trzymam kciuki za testujace 🙂

Mam juz wyniki i ide w piątek do lekarki zeby sie wypowiedziała co i jak. Napewno z "nowosci" to mam mutacje PAI1 a reszte to niech lekarka zinterpretuje bo nie chce leczyc sie wujkiem google. Trzymam kciuki za owocne starania 🙂

Odnośnik do komentarza

Moja gin na urlopie do końca tygodnia. Położna zasugerowała że skoro to początek 5 tyg to żeby poczekać jeszcze z usg. Co myślicie? Szukać innego lekarza czy czekać tydzień? Lekami w sumie obstawiona jestem przez hematologa. Chciałabym żeby lekarz jednak szybko potwierdził ciążę.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość AgaAgaAga napisał:

Cześć 😉

Po paru latach wracam 🙂

mam pytanko 🙂 po ilu dniach najlepiej zrobić test po zastrzyku Otrivelli? 

 

Mi nawet po 14 dniach wychodzil cien drugiego paska na teście.  Lekarka mi mowila zeby robic bete a nie testy, bo najwiarygodniej będzie

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość Monia napisał:

No właśnie Może poczekam. Chodz  to bardzo trudne. 🙂

Nie wiem czy pamiętasz ale ja właśnie przez pai1 nie mogłam zajsc w ciaze. Acard i heparyna od owu pomogło. Trzymam kciuki żeby u Ciebie było tak samo 😘

Acard bralam przy dwóch ostatnich stratach 😞

Odnośnik do komentarza

KasiaF to pewnie bedziesz musiala heparyne brac, ale najwazniejsze ze cos wyszlo bo mozna cos zaradzic. Ja to sie tak okropnie boje, bo badania dociekliwsze odpuscilam a pozniej juz po 6 tyg bylo za pozno. Jestem dobrej mysli jednak ten strach bedzie sie przewijal. tez mysle na temat acardu i zapytam mojego gina co on na to, napewno duphaston pojdzie w ruch od razu po dwoch kreskach.

Monia z usg poczekaj tydzien bo przynajmniej bedziesz mogla juz cos zobaczyc. Dobrze ze zrobilas ta diagnostyke bo widzisz jak sie fajnie udalo. Jak to czasem jednej rzeczy brakuje i wszystko blokuje.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny boję się, że zaczynam się niepotrzebnie nakręcać dziś mija 34dc i jak na razie nie mam żadnych objawów zbliżającej się @ Ostatnio miałam cykl 36dni i obiecałam sobie, że przed czwartkiem nie będę robić testu

Edytowane przez sunshine
Literówka

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dostalam @ 2 dni wczesniej. Kurcze jestem  wkurzona bo w piatek na wesele ide wrrr. Alee lepiej jak przyszla niz jakbym musiala znowu czekac 50 dni 😁  

Trzymam kciuki za testujace 🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość AgaAgaAga
19 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Mi nawet po 14 dniach wychodzil cien drugiego paska na teście.  Lekarka mi mowila zeby robic bete a nie testy, bo najwiarygodniej będzie

Się zastanawiam czy sens jest iść teraz na betę . Może uda mi się powtórzyć w piątek bo w sobotę wyjeżdżam na tydzień i nie bede miała jak zrobić. 

Poczekać tydzień ? 

Dziś to robiłam test to taki cień cienia 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, sunshine napisał:

Dziewczyny boję się, że zaczynam się niepotrzebnie nakręcać dziś mija 34dc i jak na razie nie mam żadnych objawów zbliżającej się @ Ostatnio miałam cykl 36dni i obiecałam sobie, że przed czwartkiem nie będę robić testu

Ja co miesiac powtarzam sobie żeby sie nie nakrecac, a pozniej robie testy juz 5 dni przed spodziewana @... 🤦‍♀️

Ale trzymam kciuki zeby nie bylo tej wrednej @ u Ciebie!  

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość AgaAgaAga napisał:

Się zastanawiam czy sens jest iść teraz na betę . Może uda mi się powtórzyć w piątek bo w sobotę wyjeżdżam na tydzień i nie bede miała jak zrobić. 

Poczekać tydzień ? 

Dziś to robiłam test to taki cień cienia 

A w którym dniu cyklu jestes? Beta napewno od razu wyjasnilaby wszystko bo mi przy ovitralle na tescie wychodzil cien cienia nawet 14 dni po zastrzyku a beta byla na poziomie 5 wiec duppa...

Odnośnik do komentarza
Gość AgaAgaAga
18 minut temu, Gość KasiaF napisał:

A w którym dniu cyklu jestes? Beta napewno od razu wyjasnilaby wszystko bo mi przy ovitralle na tescie wychodzil cien cienia nawet 14 dni po zastrzyku a beta byla na poziomie 5 wiec duppa...

Jestem w 34 DC. 

Nie chce się nakręcać kurde i teraz nie wiem. Bo betę powinno się powtórzyć po 48 h. A ja nie będę miał jak zrobić drugi raz 

Odnośnik do komentarza

Marzena moze teraz juz sie wszystko unormuje i lepiej wczesniej niz w dzien wesela 🙂

AgaAgaAga poczekaj do piatku i zrob test jak beda ciemnialy to jest dobrze 🙂

sunshine poczekaj spokojnie bo szkoda marnowac testu za wczasu, a jak ostatnio mialas 36 to ja bym do 37 dopiero testowala, no chyba ze owu mialas wczesniej to wtedy powinien trwac krocej. Ja zawsze wyliczam z owu i sie zgadza.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...