Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Motylek, ginekolodzy twierdzili że skoro na monitoringu jest ovu zawsze to mam się starać sama...no i zaczęłam obserwacje cyklu;-) Ogólnie staram się >3,5r o dziecko, teraz 3 ciąża a dwie wcześniej starałam się 9mies (które straciłam), przy 1c nauczyłam się robić testy ovu, w 2c dodatkowo badać szyjkę a przed 3c głównie temperaturę (dzięki też forumowiczom- 6cykli mierzyłam z przerwami) gdy poznałam te 3 metody udało się w drugim cyklu!!
Też zaczynasz starania?masz już 3tka czytałam tj ci łatwiej?długo się starałaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny gratuluję dwóch kreseczek i życzę zdrowych oraz nudnych ciąż.
Ja miałam w tym miesiącu odpuścić ale jednak chyba chęć posiadania drugiego szczęścia jest wieksza dlatego też coś tam dzialalismy w weekend. Z piątku na sobotę w nocy ból jajnika był tak silny że aż spać nie mogłam. Dawno nie miałam tak bolącej owulacji.. W sobotę wieczorem coś tam dzialalismy, śmiałam się do męża że po 1.5tyg poście jego plemniki powinny wariowac. Za 2 tygodnie okaże się co z tego wyniknie ( jakby się udało to jest szansa na poród w tym samym terminie co pierwszy synek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rysia, Mika ogromne gratulacje, spokojnych 9 miesięcy wam życzę ❤

Chwilę mnie nie było, bo musiałam zresetować głowę, odpuściliśmy ten cykl, mąż zrobił badania, źle nie jest, ale super też nie... czekam na @ i idę do lekarza, muszę w końcu zrobić badania hormonów, bo rok już jakiś czas temu minął, a my nadal w miejscu :(

Trzymam kciuki za Was wszystkie ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej :) dzięki za gratulacje
Ja mam jutro lekarza na 9.30 to wg miesiączki 6 tydzień wiec nie wiem czy coś zobaczy ale potrzebuje l4 wiec ide. Na kolejna wizytę pójdę 10ego to już będzie 8 tydzień to już będzie ładnie widać

Objawów jedynie piersi bolą raz mocniej raz mniej ale bolą .

Aniołek 27.11.2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kryśka 333

Ja jeszcze się staram, i mam nadzieję że do świąt będzie prezent pod choinkę ;p na razie regularnie współżyjemy i monitoruje owulację komputerem owulacyjnym, bada mi lh i śluz więc mam nadzieję że będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rysia ja należałam do grona tych osób co nagle bez starania maja ku wielkiemu zdziwieniu 2 kreski... Więc teraz nowa sytuacja, że chcemy zaplanować dzidziusia. A na prawdę się cieszę, że Wam w końcu się udało

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72690.png

http://www.suwaczek.pl/cache/26bae06270.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motylek to zadroszcze że tak niespodziewanie, może teraz też tak będzie
Mika to super że już umówiłaś się do lekarza, powodzenia jutro, ja dziś pisałam do gin o wizytę, mam krótsze cykle niż ty bo u mnie wgl @ tj.4t3d ale chcę też w tym tyg bo kazał mi przyjść blisko 5 tyg, czekam
Ooo jak dużo dziewczyn jest tutaj przed @, życzę szybkich || kreseczek;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rysia06 nie zagladalam na forum bo przez weekend nie mialam czasu :) dzis u mnie termin @.. i narazie nic. Zero boli jak na okres, zero bolu piersi... nic nic nic. Oczywiscie juz emocje w moim przypadku opadly bo 2 dni przed @ test negatywny o czulosci 10 ale no coz.. czekam :) jedyne co u siebie zaobserwowalam to 3 dni przed @ mialam duzo wodnistego sluzu... teraz juz jest normalnie wszystko... zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rysia jakoś nie podejrzewam, żeby się udało tak od razu, ale z drugiej strony sąma nie wiem.
Czy mialyscie dreszcze, odczucie zimna na początku ciąży? Od weekendu mam migrene.. Czasem mi się zdarzają.. Z powodu spietych mięśni na karku.. Teoretycznie nic nowego, ale dodatkowo uczucie zimna, dreszcze, ale temp nie mam. I zawsze przy migrene minimalne mdłości ale dzisiaj rano to były mega mdłości, całkiem inne niż zazwyczaj. Ale tak sobie myślę, że pewnie nawet jak na mdłości to pewnie za wcześnie by było. Okres dopiero tak za 6 czy 7 dni wypada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nacia a ja widzę. Może dlatego że z oszczędności baterii mam ściemniony ekran i inaczej to widać. Jeśli to zaraz po zrobieniu to pozytyw ale jak leżał to może być ta kreska fabryczna. Powtórz jutro ale po cichu gratuluję ;)

f2wlx1hp6sn7x0mh.pngf2wlx1hp5x53h93s.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mialam 6 dni przed cien drugiej kreski... 3 dni przed nie mialam juz wcale.. wiem, ze ciezko sie nie ekscytowac, ale z drugiej strony lepiej poczekac do terminu niz sie zawiesc tak jak bylo u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś 33dc (cykle 28d) zrobiłam 4test i Kg, już ładnie wyszedł, mierze nadal temp. bo chce wiedzieć czy jest ok.
Wczoraj gin mi odp że nam brać 2xLuteinę, 30go w sobotę 15:45 wizyta, będzie 5t2d, trzymajcie kciuki.
Kama i co przyszła @ wczoraj?testujesz?jak przeczucia?
Nacia widzę cień drugiej kreski,powtórz jeszcze test, jak się tutaj wrzuca zdj to niestety pogarsza jakoś zdjęcia, mi 2 dni przed też taki cień pokazał a dziś nono;-)

monthly_2019_11/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_80598.jpg

monthly_2019_11/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_80599.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rysia super! Powodzenia! A jak patrzę na wykres to faktycznie można powiedzieć, że owulacja została podana na tacy:) ale oczywiście prowadzenie takich obserwacji wymagała swoje. Ja pracuje na noce to temp raczej nie będę mierzyć dopóki mam taki tryb pracy, ale inne metody obserwacji jak coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po wizycie
Są dwa pecherzyki i dwa cialka żółte . Kolejna wizyta za tydzień
Dwujajowe kompletnie od siebie niezależne. 5.48mm i 4.70mm

Trzymajcie za nas kciuki !

Aniołek 27.11.2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...