Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Czarna przykro mi kochana :(
Mininka gratuluję, widzę kreski.
Magdalena tak byłam wczoraj, mały waży 700g, szyjka jeszcze mi się wydluzyla na 49 mm także mogę dalej szaleć. Dr zrobi mi cc (będzie wpisane wskazanie że po cieciu) , wyznaczyła termin na 23.10, to będzie równo 39+0. Mam przyjść na początku września po skierowanie do szpitala na ten dzień. Więc wszystko załatwione po mojej myśli :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Czarna bardzo mi przykro

Mininka ja też widzę więc gratuluję i spokojnej ciąży życzę :)

U mnie wczoraj i przedwczoraj plamienia ale na szczęście niewielkie, co nie znaczy że się nie denerwuje. Jestem przerażona. Wizyta we wtorek to zobaczymy jaka jest przyczyna. Dzisiaj mąż w domu to mam trochę wytchnienia i mogę wreszcie odpocząć może coś to da

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

mininka i ja widzę kreseczki bez przygladania. Gratulacje.

anella co do przerażenia to ci się nie dziwię. Ja wczoraj miałam jedna plamke przy podcieraniu wielkości milimetra i już byłam posr...... No ale tak teraz myślę że był to jednorazowy incydent to może na papierze coś było brudnego. Dodam że ja od czasów pierwszej ciąży używam tylko białego papieru :D

Madziak to super że ci wszystko się udało załatwić po twojej myśli bo jak pisałaś najgorsze to nieznane. Mały już wcale taki nie mały. Ważne że zdrowy i rośnie. Oby tak do końca.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella łez i odpoczywaj, i bez nerwów. Wizyta już niedługo.
Ja to nie patrzę co na papierze hehe jakoś ze spokojem podchodzę do tematu ciazy. Ale dowiedziałam się że mam w szyjce maleńki polip i może zakrwawic (zaplamic) więc mam się nie denerwować. Chyba z Filipkiem też coś takiego miałam i nie zakrwawilo nigdy. Ginka powiedziała że z tym się nic nie robi samo pęknie albo się wchlonie i już, także i ja go olewam :p
Cieszę sie że wszytko ustalone, zamowilam od 23.10 apartament w szpitalu gdzie będzie mógł być z nami Filipek, także jestem już spokojna. Ale było zamieszanie bo pyta o termin porodu, mówię że z OM 30.10 a z usg 3.11, więc cc chce we wtorek bo ona jest w szpitalu od wtorku do piątku i chce by do mnie zaglądała co i jak, no więc albo 29.10 albo 22.10, no wiec sama zaczęła liczyć że 29 to nie bardzo bo przed 1.11 to jest zamieszanie, dużo personelu na urlopach itp. Więc może ten 22, ale jednak 23.10 (u nas planowe cc muszą być co najmniej w 39+0), tylko pyta jaki jest duży to mówię że nawet ciut większy niż z OM wiec można się tym podeprzec i wpisać termin z OM, no i tak żeśmy kminily i stanęło na tym 23 hehe w każdym razie nieźle to musiało wyglądać przychodzi pacjentka do gina i najważniejsze to termin cc ustalić a badanie i reszta jakby nieważne było hihi choć oczywiście zbadala bo chciała sobie pooglądać co i jak, przejrzała usg prenatalne, i kazała przyjść jeszcze na początku września to już mi da skierowanie do szpitala na 23, a gdyby się coś wcześniej zaczęło dziać to już będę miala skierowanie na cc wiec mi nikt go nie odmówi. Zauważyła też że Filipek jest szybki po mamie bo cały czas biegał w kółko i wszystkie guziki chciał naciskać na czym się dało :p No i taka to była śmieszna wizyta ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

zaneta a trzeba było wziąść dwa :D który masz dzień cyklu? Wydaje mi się i tak już by coś wyszło ale jednak rano to stężenie większe i będzie wyrazniejsza kreska. Trzymam kciuki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

U nas czerwiec był rekordowy pod względem serduszek mimo że mąż był w delegacji ale przyjeżdżał na kilka godzin i czasu nie marnowal haha opłacało się :-)
Zaneta powodzenia jutro !! W takim dc to i teraz powinno już wyjść ale jak masz tylko jeden test to lepiej rano :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

zaneta u nas to owu i dwa dni po było 5 przytulanek potem już nie zaznacza łam do terminu @. A udało się. A ty juz masz 37dc to napewno coś wyjdzie.
Ja wstaje o 7 to będę odrazu czekać na wiadomości.
Miałam iść spać i o siedzę... Bo głodna byłam... :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja miałam chęć na serek wiejski ale z racji że zimny to zjadłam kromke chleba i kawałek kaszanki która sobie kupiłam dzisiaj jako zachcianki :D
Ale wiem że w nocy się obudzę na jeszcze jedno podjedzenie to wystawiam serek i będzie git :D
Dobrej nocy

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...