Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie najbliżej Warszawa .bo mam do Warszawy 20 minut pociągiem
Bo rozmawiałam z mężem i żeśmy doszli do wniosku że może byśmy spróbowali przez inseminację albo on vitro. Oczywiście najpierw badania ja i on i próbować. Ogółem zarezerwował hostel w Krakowie na 4.07-07.07 i chce z nami jechać do Zatoru do energylandii.

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Dorosla gratuluję! Ten ból podbrzusza jak na okres jedt normalny, mi to minęło chyba koło 8/9 tc. Jeśli nie masz skurczy ani nie plamisz/krwawisz to wszystko jest ok, jeśli bol jest dokuczliwe można brac nospe.
Zaneta na myślę że najpierw to z tymi plamieniami trzeba zrobić porządek, zbadać hormony itp, może w tym tkwi problem? W każdym razie życzę powodzenia :)
A co do trudności w posiadaniu dzieci to myślę ze to kwestia obecnych czasów, zanieczyszczonego środowiska i stylu życia. Dawniej żeby facet był uznany za plodnego musiał mieć 5 czy 6 razy więcej plemników niż teraz. Moja mama jak znów zaliczylismy wpadkę a ja nawet nie dokładnie wiedziałam kiedy miałam 1 dzień cyklu powiedziała ze to chyba oczywiste że znajdę w ciaze, powiedziałam jej ze to nie takie proste, że teraz to są problemy itp, wie była bardzo zdziwiona, stwierdziła że dawniej to wystarczyło żeby facet zdjął spodnie, i że robiło się wszystko żeby w tą ciąże nie zajść, a teraz takie rzeczy.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dorosla koszt bety to około 30zl zależy od labolatorium. Rodzinny nic raczej nie poradzi to nie jego dziedzina. Możesz zrobić bete dzisiaj i po 48 godzinach to zobaczysz czy dobry jest przyrost, możesz zrobić jeszcze progesteron (25zl) czy jest na odpowiednim poziomie bo jeśli nie to będziesz musiała brać luteine albo duphaston.

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Dorosła gratulacje!!
U mnie w laboratorium w szpitalu beta kosztuje 19 zł. W takim niezależnym 25 zł.
Ja nie robiłam jak byłam w ciąży ale teraz bym od razu zrobiła i kolejna po 48h, żeby zobaczyć czy prawidłowo przyrasta.
Z racji doświadczeń zrobiłabym dla spokoju też progesteron.
Bóle podbrzusza, tak jak dziewczyny mówią nie muszą być groźne jeśli nie występuje krwawienie przy tym.
Ja nie wiem czy jestem dobrym doradcą, bo jestem po poronieniu i być może jestem przewrażliwiona ale obecnie wolałabym chuchać na zimne :)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane! Gratuluję dla dziewczyn którym się udało! Piękne wieści ,a teraz wysyłajcie Nam fluidy aby reszta się zaraziła :D
magdalena3 wypoczywajcie i bawcie się dobrze,ale bezpiecznie.
Ja niedawno wróciłam do domu i trochę km zrobiłam(ponad 200) bo musieliśmy z mężem załatwić sprawę. Ale udało mi się odebrać badania,które ginka częściowo mi zleciła i wydaje się ,że są w normie? U mnie nadal nie ma @ i z tego wszystkiego znowu tesciora kupiłam- jaki ten człowiek głupi i naiwny ;)
A teraz muszę odpocząć do nogi w ... mi wchodzą. Jeszcze ta pogoda daje w kość...w jedną str jak jechaliśmy lał deszcz,a potem skwar i ta duchota fuj.

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_75343.jpg

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

hejo wszystkim :)))
witam sie z nowymi dziewczynami :))
Dorosla gartulacje :)) pieken kreseczki :))

magalena udanego wypoczynku i oby pogoda dopisala :))

pena a kiedy planujesz zoo, my tez sie wybieramy bo bylismy w tamtym roku i bylo super, tylko pogoda musi dopisac i mozna chodzic caly dzien :))

Zaneta pewnie zeby sie zalapac na iui na nfz to graniczy z cudem bo pewnie sto tysiecy warunkow do spelnienia. a in vitro to tylko prywatnie.

Agula przykre co Cie spotkalo, niestety tutaj chyba wicej dziewczyn jest po podobnych przezyciach. tez myslalam ze mnie to nie dotyczy, a wlasnie minal miesiac;( przykre to wszystko, ale mysle ze duzo czynnikow ma na to wplyw, srodowiskowych jak i genetycznych. Trzeba walczyc dalej :)

Teska kleszcza wyciagnelismy sami i teraz obserwuje nozke czy nie ma rumienia ;/ ale mam nadzieje ze nic nie bedzie :) my ten cykl jeszcze odpuszczamy tzn. bez wyliczania i tego typu, m. stwierdzil ze za wczesnie i w sumie moze ma racje. Ja narazie tez jeszcze mam w sobie strach wiec nie nalegam. troche zmienilam swoje podejscie bo jak wczesniej mialam duze cisnienie tak teraz troche ze mnie zeszlo, przeciez za rok jak bede miec dzidziusia tez bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość monikaa95

Hej zrobiłam bete znowu i wynik ten sam <2 także ciąży nie ma. Anty odstawiłam w styczniu ginekolog mówił że brak miesiaczki z odstawienia może być nawet do 6 miesiecy a ja mialam teraz miesiaczki regularne. Już nie wiem. Kazał mi czekac do terminu następnej jeśli nie przyjdzie to sie zgłosić do niego. Nie wiecie czy teraz będę miala normalnie owulacje i dni płodne?

Odnośnik do komentarza

Maszkaron może w przyszłym tygodniu się wybierzemy. Mamy 100km więc nie tak daleko.
Kleszcza się nie bada bo to że ma bolerioze nie znaczy że zarazil i to że nie ma to też nie znaczy że nie jest nosicielem.
Monika przykro mi :-( Co to miesiaczek i owulacji po anty to nie wiem bo nigdy nie brałam ale słyszałam że szybko można zajść po odstawieniu.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Nacia93 mnie też bolą jajniki w trakcie owulacji. Szczególnie jeden zawsze i odczuwam to również podczas stosunku.
Maszkaron na razie nie szukam przyczyny tego poronienia. Zobaczymy czy uda mi się zajść teraz w ciąże. Jeśli nie daj Boże spotkałoby mnie to znowu,wtedy będę już robiła badania. Nie mam w rodzinie żadnych chorób, ja sama badam się co roku i wszystko jest w normie.
Monika95 długo brałaś antykoncepcję?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

I ja witam nowe kobietki.
Dorosła gratuluję. Już oficjalnie.
Monika po anty to nie wiem jak długo można nie mieć @ ale to chyba też zależy jak długo bralas te anty. Mam znajomą która 7lat brała i 7 lat się starała. Ale trzymam kciuki aby szybko wam się udało. A jak cie męczy ta sprawa z brakiem to może idź do innego lekarza zawsze lepiej mieć opinie dwóch niż ciągle polegać na jednym.

Gosia to jutro testujesz? Bo ja mam zamiar. Narazie i u mnie nie ma @. Chociaż mam wrażenie od wczoraj ze ciągle przyszła. Nawet tak się nakrecilam że w nocy się 3 razy budziłam i sprawdzałam i mi się nawet śniło że dostałam @. A więc albo prorocze albo na odwrót. :D

U nas pogoda dla mnie świetna. Max 19 stopni. Jutro trochę chłodniej. Przelotne opady ale przeważnie jak gdzieś idziemy to nie pada. Rano jak szliśmy na rusinowa polane tym baby szlakiem to padało Ale tylko połowę drogi. I teraz trochę popadalo.

Miłego dzionka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...