Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

magdalena3 ja się staram o 2 dzidzie bo już synka mam
Ogółem jestem bardzo zdziwiona .bo syn nie jest biologicznym dzieckiem mojego męża i tam zaszłam.niewiem kiedy w ciążę .a teraz od 2 się staramy i nie możemy . Jak już poroniłam to koniec . A wtedy przed synem miałam nie regularne okresy i jakoś się udalo

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Magalena3 Gosia ale ładne fryzurki tych Waszych dziewczynek, warkocze rewelacja.

Karolcia90
gooosia przykro mi :( byłam pewna, że Wam się udało :(

Bibs zazdroszczę, tak szybkiego porodu, mam nadzieję, że u mnie tym razem pójdzie szybciej niż ostatnio i obejdzie się bez vacuum. U mnie szyjka póki co trzyma, ma 3,3cm. Twardnienia brzucha zdarzyły mi się do tej pory raz, wzięłam nospę i przeszło. W ciąży z Lilką na tym etapie to już się cieszyłam, że to 27tc bo ma już spore szanse na przeżycie...
Kilka dni temu jedna z dziewczyn z grupy na FB urodziła synka w 27+1 (przodujące łożysko, dostała 2 krwotoków) chłopiec dostał 9 pkt apgar i już następnego dnia sam oddychał :)

Karolcia najważniejsze, że szyjka trzyma, nawet jakbyś miała w końcu przenosic... ale i tak jak już rodziłas myślę, że pójdzie szybciej niż za pierwszym razem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Anna1290

Cześć, dziś 41 dc. Cykl zazwyczaj trwa 28-33 dni. Od miesiąca biorę enthyrox na tarczyce. Zdiagnozowano nadczynność. Czy leki mogły spowodować przesunięcie okresu? Czy raczej zrobić test ciazowy? Nie wiem co mam myśleć. Brzuch boli jak na okres ale tylko po większym wysiłku. Doradzcie proszę.

Odnośnik do komentarza

marta przepraszam już chyba pisałaś. Moja pamięć już zawodzi. Śpij dobrze a czas szybciej zleci

anna i ja myślę że test będzie najprościej y. Co do leków nie pomogę nie znam się.

U mnie @ brak. Ale jak owu pozna to i @ później będzie. Pewnie... Jestem zmęczona tym całym dniem. W słońcu gorąco. Momentami myślałam że się jakiś deszczyk puści ale można było tylko pomarzyć. Kręci mi się znowu w głowie ale to chyba przemęczenie plus nerwy bo przecież mój już mi ciśnie je podniósł jak wróciliśmy. Impreza na piętrze więc bieganie Góra i dół. Plus zdjęcia.
Lece spać. Miłej nocki życzę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella beta ładna a tsh wysokie to może jak gin nie ma to endokrynolog prywatnie albo inny gin. Jak masz numer do niego dzwoń i mów o wyniku a jak nie to idź w ten dzień Ci przyjmuje i pokaż się i powiedz o co chodzi nie może cię wygonic.

Gosia u mnie też pogoda dziwna. Znowu nadają ulewy i burze ale znowu ich pewnie nie będzie. Wieje znowu. I duszno i gorąco. TRoche sobie po drabinie poskakalam bo musiałam w kuchni na okno siatkę nowa założyć. Leżała biedna kilka dni i nie było chętnych do założenia. A że z moim mam spiecie to nie będę mu mówić tylko sama się za to wzięłam. Ostatnio nam szerszen do domu wyleciał podczas gdy miałam otwarte okno. Najgorsze jest to że nie było go słychać a okolo22 byłam w łazience z córką i wleciał nam. Dobrze ze robiła tylko siu siu a nie kapala się bo cała gola bym musiała ja wynieść.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...