Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Nacia czekamy.
Zaneta mąż ma rację, a przecież nie będziecie się zabezpieczac więc tak czy inaczej w końcu się uda :)
Patka te moje wyglądają tak, zobacz sobie na yt jak zrobić pompony, kupujesz tiul w rolkach 9m, i jedna rolna jest na jeden pompon. Z 50 cm masz pompon ok 30 cm średnicy. Z 30 cm - 20 cm średnicy a z 15 cm - 10-12 cm średnicy, mi zawsze wychodzą trochę nierówne i na koniec je strzygę żeby były ładne kuliste :)

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74550.jpg

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74551.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:)
No niestety praca mnie tak pochłania że nie mam czasu zajrzeć na forum, ale dziś nadrabiam wpisy.
Jeżeli chodzi o intensywne ćwiczenia to myślę że mają znaczenie, bo każde większe drgania mogą uniemożliwić zagnieżdżenie. Znam dziewczynę która nie wiedziała że jest w ciąży i przebiegła półmaraton...niestety poroniła:(
A jeśli chodzi o wagę przed @ to u mnie zawsze 1-2kg na plusie.
A teraz u mnie zaczynają się dni płodne. To pierwszy cykl po operacji. Mam nadzieję ale też jakoś tak mało wierzę w to że się uda, myślę juz o in vitro. Mój mąż jest zły za to na mnie, mówi że jak ja nie uwierzę to jaką on ma mieć nadzieję:(

Odnośnik do komentarza

Tak sie w poniedziałek wkurzyłam że nawet nie miałam ochoty pisać. Miałam mieć zabieg usuwania zrostów i w poniedziałek przyjęli mnie do szpitala, Ale okazało się że oni tego zabiegu tam nie robią. Bez sensu straciłam tylko czas bo musiałam czekać 3 tygodnie a i tak mi zabiegu nie zrobili. Teraz muszę jechać znowu po nowe skierowanie i tym razem szpital 100 km od domu. Masakra. I jak tu ufać służbie zdrowia? :(

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

Anella rzeczywiście nie miła sytuacja. A lekarz kierujący się do szpitala nie wiedział że nie robi się tu tego zabiegu?
Żaneta jestem zdania jak MadziaK. Jak ma się udać to się uda.
Madziak świetne te pompony. Też się kiedyś skuszę ale dopiero jak cora będzie miała swój pokój.

Ja dzisiaj zaczynam przygodę z imprezami. Zaczynamy chrzcinami. Ale z racji tego że córka ma jeszcze kaszel i katar to nie będę jej chlodzic i do kościoła nie jedziemy. A na sali raczej ciepło będzie.
Zatem życzę wszystkim miłego dzionka i udanego majowkowego grillowania :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

samozycie czasem są wzloty i upadki jeśli chodzi o pozytywne myślenie. Bo w końcu czasem brakuje cierpliwości itp. Doskonale cię rozumiem że tak sobie dumasz i planujesz jak długo się nie będzie udawać. Ja z moim przeszkan odrazu do rozmowy ze jak się nie będzie udawać to będziemy starać się nawet o adopcje. I wtedy zaskoczyło :)
U was też zaskoczy. Może nie nakręca się że odrazu ale dacie radę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Madziak jak dojdzie mi tiul i zacznę działać to pokaże swoje :D
Zaneta mąż ma kochana rację, wiem że chciałaś z nim mieć wspólne dziecko. Ale tak na dobrą sprawę jedno już ma bo traktuje twoje jak był by biologicznym ojcem prawda ? Jak odpuscicie to na pewno się uda zobaczysz.
Samozycie każdemu trafia się zły dzień i źle myśli... kochana trzeba wierzyć że wkoncu się uda :)
Anella przykro że tak wyszło:/

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

No może i faktycznie mam gorsze dni.
A jeszcze miałam okropny sen. Śniło mi się że urodziłam córkę, dookoła mnie było dużo moich bliskich i wszyscy patrzyli na mnie dziwnie a ja się tak cieszyłam. Po czym jak spojrzałam na dziecko i okazało się że to zwykła lalka. Tylko głową od tego mnie rozbolała.
Anulla jak masz możliwość to lecz się prywatnie, ja też wiele razy się przejechałam na naszej służbie zdrowia. Szkoda nerwów.
Magalena3 to udanej zabawy:)

Odnośnik do komentarza

Samożycie dziękuję. Napewno będzie udana.

patka Ty pamiętaj jeszcze o zdjęciu sypialni :D

Ja tam teraz tak wyluzowalam że was podczytuje a w apce od tygodnia nie wpisywałam danych. Nawet nie wiedziałam który dziś dzień cyklu ale skojarzyło mi się majówka że tak miałam mieć owu ale nie wydaje mi się że będzie w piątek jak pokazuje apka. Dzisiaj 14dc. Dziwne te parametry tej apki skoro od kilku cyklu wpisuje że owu jest koło 18dc potwierdzona testem to ona mi ciągle pokazuje że następna owu będzie już 16dc :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Uff powiesilam, teraz wymagam reanimacji :D tak to wyszło :)
Magdalena bawcie się dobrze :)
Samozycie spokojnie, teraz powinno się udać, po tych wszystkich przejściach musi być dobrze :) trzymam kciuki :) sen rzeczywiście okropny. Mi się ostatnio śniło że mi brzuch pękł ale tak na górze a tam dwie główki dzieci wystają, a potem się okazało se to dwa pieski i strasznie płakałam że nie chce pieska tylko dzidziusia. Też niezły kosmos :/
Anella porażka z tą służba zdrowia, nie dziwię się że się wściekłas :/

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74554.jpg

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74555.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Woow ale cudne pompony. W ogóle widać że piękny pokoik. Rewelacja.

Patka jutro testujesz?

Anella ale porazka. Jak tak można. Tak jakby człowiek nie miał co robić tylko sobie po szpitalach chodzić

Samozycie nie jest lekko, ale damy rade. Oby każda z nas w przyszłym roku tylila Maluszka.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny 3 lata temu oczekiwałam z wami na swoje dwie kreseczki. Z mężem postanowiliśmy że przyszedł już czas na rodzeństwo dla naszego synka. Wcześniej staraliśmy się ponad 8 miesięcy a teraz pierwszy cykl starań i chyba mam omamy :)

Jeszcze 3 dni do @ ale brzuch już od tygodnia cmi jak na okres. Kurczę w pierwszej ciąży też test wyszedł 3 dni przed @ i też dosłownie cień cienia było wiadac.

monthly_2019_05/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74557.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9qqmzxacyl9ax.png

Odnośnik do komentarza

Necia ja bym po czekała jeszcze te dwa dni. No chyba że ma zapas testów to rób i co dziennie ;)
Dzięki dziewczyny :) Magdalena drugi pokoik to nie wygląda na razie, pompony leżą na podłodze, dwie komody są ale poza tym to bajzel, wrzucę na pewno fotki jak już będzie co pokazać. Mogę później wrzucić Filipka pokoik w całości bo on jest wykończony :D
Mika no właśnie gdzie fotka??
Patka ja też czekam na zdjęcie sypialni :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ineeska ja kreskę widzę. Blada ale jest. A więc zatestuje za 2 dni powinna być ciemniejsza. Gratki po cichu :)

Necia i ja bym poczekala do terminu @. Dasz radę. :D wytrzymasz.

Patka trzymam kciuki za ciebie :D

MadziaK Oki to zaczekam na zdjęcia pokoiku a Filipka możesz pokazać ja tam lubię oglądać takie zdjecia

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...