Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie fajnie tak. Iść na urlop. I to jeszcze tydzień.
A praca jest. Muszę się tylko stawić i zameldowac. Minus taki ze od 6 praca ale to kwestia dogadania z mamą. Ale może coś innego podlapie jeszcze. Druga znowu niby pewna ale znajoma jeszcze nie wie czy chce do końca kogoś ale będę najwyżej nalegac :) a jak nie to pełno pracy zmianowej wkoło mam.
Znowu spać nie mogę. Chyba przez to że odstawilam selen i cynk. Bo chciałam sprawdzić czy id tego przypadkiem nie mam nerwowegi ticku w dolnej powiecie prawego oka. Ponad tydzień już mi dyga. Od 3 dni nie biorę i dzisiaj miałam tylko kilka razy a nie co 10 minut. Jutro też nie biorę a później znowu zacznę to zobaczę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Żaneta może nie walcz. Zmień podejście to i on wyczuje inna atmosferę i zaśnie. Pobaw się albo spróbuj go zmeczyc. Chyba że go gorączka męczy jeszcze. Moja dzisiaj coś złapala. Śpi że mną. A raczej ja narazie nie mam gdzie spać bo ona w przeko śpi :D ale ona dalej śpi jak niemowlę. Mogę ją przebrać cała i tak będzie spała. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Pena mąż powiedziała że nie będzie trzeciego on idzie sobie obciąć jajka :D
Scandi a okres sie spóźnia cxy co się to dzieje z tą temp?

Dziś lub jutro termin @. Temperatura tak sobie. Trochę spadła 3 dni temu i prawie w miejscu stoi ale już nie chce widzieć jutro kolejnego spadku. Znowu się zadreczam.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek. Ale upał. U mnie w cieniu 26stopni. Zwykła rozgrzewka na rozciąganie mnie upocila :D

MadziaK gratuluję zdrowego chłopczyka. A jeśli chodzi o otulacze to ja nie korzystałam ale moja ciocia ma dla swojego kocyki/kolderki z bambusa i z musli u. I oba chwali tak samo. W lato się nie poci a zimą ciepło trzyma. Są cienkie i byłam zdziwiona jak trzymają ciepło. Za moich czasów ciąży 5/4 lata temu najtańsze kosztowały 100zl jak nie lepiej :D nie jestem zwolenniczką kupowania coś bardzo drogiego jak nie dowiem się jakie są różnice właśnie od tańszego :)
U nas sprawdziły się zwykle pieluszki flanelowe i kocyki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja mogę dać więcej jeśli będę wiedzieć se warto, a nie ze place 30 zł za produkt i 100 za metke. Chcę te duże właśnie żeby robić kokon i ponoć dzieci lepiej śpią bo nie ma odruchu moro i scisniete jak u mamy w brzuszku, a potem na lato będą kocyki. No i sie zastanawiam czy to się płaci za lepsze parametry i jakość czy to ylko za metke.
Kurde znów zamowilam ciuchow jak dla trojaczkow :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...