Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie wiem. Kiedyś tak gdzieś słyszałam. Chodzi chyba o nadmiar tiaminy czy jakoś tak.
A z tymi dusznościami to zbadaj sobie d-dimery. Ja tam każdej ciężarnej to już powtarzam. W skrócie dotlenienie płuc twoich a co skutkuje mniej tlenu przez łożysko. Ja mam taki układ że w ciąży dziecko mi uciska na zyle wrotna/zwrotną i się niedotleniam. A wtedy brałam te zastrzyki z heparyny na rozrzedzenie. Spanie tylko na lewym boku a siedziec najlepiej nie oparta tylko szeroko nogi i pochylony do przodu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Madziak dokładnie. W ciąży jest zalecana okreslona ilosc kofeiny, której nie należy przekraczać. Za to w herbatach, z wyjątkiem owocowych i czerwonej jest teina, którą należy brac pod uwagę doliczając do dziennej dawki kofeiny bo działa na podobnej zasadzie. Wiec może lepiej przystopuj trochę z tymi herbatkami :p piramidki tez są na czarnej chyba nie? Tylko z dodatkiem owoców.

Nie wiem.. Ja w każdym razie pije od czasu do czasu kawkę i herbaty z owoców :D

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmd2nhzef3.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena jak jutro duszność zniknie to będzie potwierdzenie ze od herbaty.
Kasia ja kawy nie pije w ogóle. Ogólnie wydaje mi się że garbniki z czarnej herbaty mi nie służą. Piramidki są na bazie czarnej ale bardzo słabej. I po nich mi nic nie jest. A jak wypije dużo np dilmah czarnych z owocami to też jest problem, a czarna herbata to już najgorsza.
A coś pić muszę, wody nie pije bo dla mnie jest nie do przelkniecia, soki słodkie to nie bardzo lubię, mleka coś tzm popije ale ile. Można, to herbata zostaje ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Ja pije z 3l dziennie ale głównie herbate. Kupowalam soki w eko sklepie taki podobny jak ten też i one dla mnie są słodkie. Kiedyś sibi zrobiłam soki bez cukru to mi smakowały ale to dopiero w lecie bo dzie możliwe.

Ale ten właśnie miałaś z czarnego bzu ? Bo on słodki wcale nie jest.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

O właśnie teina anie tiamina :D eh blondynka... :D
Ja bez wody też nie mogę. MadziaK sproboj może te lekko gazowane albo Muszynianka wapniowo magnezowa ona nie gazowana ale w smaku jakby była. Ona mi wchodziła przy ostatniej ciąży ale tylko połowa bo później zgaga mnie męczyła.
Moja znajoma z racji że od 30 tyg zmniejszyła jej się ilość wód plodowych to dziennie miała zalecane od 5 do 7l. Ja w szpitalu byłam przerażona ile ona pije. Mąż jej kupował te 5l banki i w domu przelewa do mniejszych aby łatwiej się pilo :D ale donosiła ciąże do 38tyg. W szpitalu przelezala 4tyg i 4 w domu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciazy mialam tak w 33 tyg czy coś kolo tego że potwornie mnie suszylo, piłam ponad 4l i potem bolał mnie w weekend brzuch i twardy był, w pon wizyta a tam prawie zero wód, na drugi dzień rano szpital a tu wody w normie i kazali iść do domu, a mnie przestało tak suszyć, nie wiem co to było i czemu tak ale jak wód mało to organizm sam się domaga.
Piramidki mi nie szkodzą więc je sobie pije na spokojnie, czasem też sok ale po soku to tylko bardziej się pić chce. Spoko ważne żeby czarnej nie pić czystej bo ona mi tak szkodzi i to przez garbniki a nie teine czy cokolwiek innego. Takze luz dziewczynki ważne że już mnie nie dusi a jutro o 8.30 usg gen :D to będzie pierwsze poważne oglądanie bo to ten pory to tylko bezksztalna plama była :p

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Mika mi się wydaje że nawet jaśniejsze jest niż wczoraj. Ale co ma być to będzie. Nie myśl tyle o tym. Chociaż łatwo się teraz tak mi tak mówi. Bo jestem świeżo po @ a nie w trakcie owu :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja mam ostatnie chyba 10szt więc je wykorzystam jak w tym cyklu aby określić kiedy dokładnie iść zbadać progesteron a potem to już sobie daruje.
Mialam teraz iść do pracy ale... Właśnie cora chora więc już wolne... A później co 2 tyg porobię i znowu tydzień wolnego bo wyjazd? Mam dwie pewne pracę więc zacznę od czerwca. Tak wiem zwlekam. No coz. Trzeba wrócić do rzeczywistości. Życie nie zawsze jest takie jakie byśmy chcieli...

Dobrej nocy...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...