Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Kaśka.o
Patka meega pomysł :D taka tematyczna impreza, jeszcze jakby goście tez się przebrali to już w ogóle czad :p

Dla gości kobiet też będą takie wianki a dla mężczyzn myślałam nad mieczem z drewna :D oczywiście zaproszenia też będą w takim stylu mam Panią która wykonuje różne cuda tak że podejmie się kolejnego mojego wyzwania :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

pena89
Mika jak Owulacja jutro to jest szansa że plemniczki przetrwają od wczoraj :-)
Ja myślałam że to plemienia się rozkręci w @ Ale cisza. Zobaczymy to tygodnia ma czas. Wolałabym żeby w tym cyklu też się spoznila @ jak w poprzednim bo w maju wyjeżdżam bez męża i lepiej by Owulacja była po powrocie niż w trakcie.
Mam trochę wyrzuty sumienia bo pojadlam w te święta A za tydzień koniec metamorfozy i będą mnie ważyć heh ale jutro będę ćwiczyć na maszynach to się trochę zrzuci :-)
Cały czas myślę o stratach dziewczyn :-( To musiały być bolesne Święta dla Was. Jakie to życie niesprawiedliwe :-(

Pena od dzisiaj musza przetrwać bo jeszcze mojego dopadnę nie ma bata :D

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Magdalena powiem Ci na pocieszenie, ze dzie też wszystko moja wina, w sumie to od wczoraj odkąd mąż się dowiedział że jego dorosły już syn nie odwiedzi nas w święta, ponoć przeziębiony. Ale oni mają dziwna relacje, albo przyjaciele albo na dystans i tak na zmianę. Mąż twierdzi że się nie przejmuje, ale wiem że go to gryzie. No więc moja wina bo młotek nie tam gdzie trzeba, bo kubek nie umyty, bo nie sprzątam tylko bałagan robię, o. Mimo, że wie że teraz się szybko mecze i co chwilę muszę odpoczywać, a i tak staram się jak najwięcej w domu zrobić. I choć wiem że odreagowuje w ten sposób smutki to mi przykro jest strasznie :( jutro jedzie do Warszawy to może jak się ruszy to przemysli i po powrocie już będzie ok, zazwyczaj w takich sytuacjach się reflektuje i przeprasza.
Ptka super pomysł z tą impreza, bardzo fajna sukienka :) ale co do wujka to naprawdę niefajnie :(
Kupiłam sobie tą base witaminowa bo akurat jest stoisko neonail w galerii niedaleko mnie. No i wzięłam też lakier jakiś ślubny blady róż z drobinkami. Gesty bardzo i już mi się tak ładnie nie pomalowalo, jak się to do skórek nazywało co smarowalam żeby były czyste? :p

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny
Patka ten cykl to na luzie bo nie sądzę że samo się uda A owy na majówkę. Potem zrobię wymaz i zaraz po następnej @ drożność i drugie podejście do iui
Jutro napisze do mojego gin by się poumawiac
Musimy na następny cykl się spiąć bopotem wyniki badań wirusowych kilka dni przed następna czerwcowa owu się skończą
A ja mimo że schudłam przed świętami to się na święta obrzarlam jak prosie i leżę

Odnośnik do komentarza

Kochane jesteście. Zawsze można na was liczyć. Niestety nie pogadalam z moim bo śpi... Od godziny a ja zasnęłam z córką i się właśnie obudziłam więc miałam krótka drzemke i będzie mi znowu ciężko zasnac.
Nerwy mi już przeszły chociaż nie do końca.
Patka mnie najbardziej podoba się ta dopasowana. W tym kolorze co ma ta Pani na sobie albo ta nude. Czerwona też by była fajna. Zawsze mi się takie podobają ale w czerwonym mi nie ładnie a nie mam też figury do takich sukienek.

Domary ja też owu mniej więcej w majówkę. Bardziej około 3ciego ale to też majówka.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena też tak myślałam że jest taka elegancka i gustowna niby prosta A ma w sobie to coś :)
Madziak jego babcia to taka typowa "Pancia modnisia" to nie jak wszystkie babcie i trzeba dostosować sie do towarzystwa bo inaczej bedzie psy wieszac :)
Mam się szykuje 2dniowy wyjazd w tym tygodniu...zmarł chrzestny męża :(

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Aaa to przed droznosci robi się wymaz z tego co rozumiem.

Patka współczuję. I tej sytuacji z pogrzebem i teraz śmierci chrzestnego. Niestety u nas w rodzinie też wieszaja psy na jednej kuzynce że ojca pochowała jak psa. Nikt nie chciał zająć się ppgrzebem. Więc zwykły grób bez piwnicy teraz pomnik postawiła. A i tak psy wieszaja. Odkąd ona pamięta to on pił i wszystko sprzedawał aby miał za co pić. I się zapil. Kochany taki niby a w urodziny jej zmarł. Taki ten nasz świat powalony że jeden od drugiego coś usłyszy trzeci dopowie i jakby można było to by samosad zrobili.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DoMaRy czasem chciała bym mieć twoja siłę, bo mam chwilę słabości i zwątpienia:/
Magdalena mój jeden wujek wykończył babcie przez niego zmarła miał ja pod opieką zostawił ja na kilka dni bez insuliny cofnęli sie w czasie do momentu gdzie żył jeszcze dziadek od tego czasu była w ośrodku i szpitalach aż zmarła... W ośrodku dowiedziałam się że mój wujek jej kochany syn stwierdził że nie będzie zajmował się pogrzebem niech mops ja chowa! Wkur... się jak to usłyszałam i mówiłam do tej Pani żeby dała mi namiary ja przejmuje ta sprawę, bo babcia była by pochowana w innej miejscowości A chciała zawsze leżeć z dziadkiem więc stwierdziłam że spełnie ostatnia wolę. Od tego momentu ja byłam ta zła bo jak tak mogłam zrobić pogrzeb i wogole jakim prawem zostało mi wywrzeszczane przez telefon że nie jesteśmy już rodziną... rok przed pogrzebem babci jak zmarł mój tata to taki kozak był i o 3w nocy chciał szukać mu najlepszego cmentarzu i miejsca po pijaku a swoja mamę olal, dla swojego brata nawet nie potrafił jednej osoby z rodziny poinformować aby się pożegnać ?! Przecież informacja szybko by się rozeszła i ktoś Na pewno by przyjechał, przecież wujek był jaki był ale to wujek :/ mam nadzieję że kiedyś go jeszcze spotkam i usłyszy co mam mu do powiedzenia

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Domary patka ma rację. Ja również chciałabym mieć tyle siły walki co ty. Podziwiam.

Patka bo to tak jest niestety w rodzinie. Z rodziną najlepiej na zdjęciu. Mamy znajomych co sąsiada z bloku chowali to później rodzina pretensje robiła. Ze pewnie kasę sobie z pogrzebu wzięli i dlatego tak biednie pochowany. Bądź dobry a i tak ci nóż w plecy wbija. My jak małej zmieniamy znicze to te lepsze stawiamy obok kosza a tak się rzucają na to jakby to chleb był. Raz byłam świadkiem jak dwie babki się klocily o zająca. Wyblakniety ale kształt był i dekielek z uszami. To szok jaki raban na cmentarzu zrobili. A żeby nie było tak cudnie to przed świętami wszystkie małe figurki aniołkow córce ukradli. Duże stoją a małe zabrali. Niektóre to miały 4 lata. Od początku stały a i tak ukradli.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...