Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

O właśnie zadzwonię dowiem się czy są wyniki i czy ginka dała terminy.
Poczekam na wizytę i wtedy będę dumac co dalej. A więc same widzicie nie da się do końca nie myśleć.
Patka a o te drożność zapytam.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Szlak by ich trafił. Wyników jeszcze nie ma. A wizytę mam na... Tadam 31 lipiec :/ pójdę napewno tego 13tego niech interpretuje ten mój a jak nie to niech spada i dam se spokój bo nerwy....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Patka19 wczoraj miałam zły dzień. Tzn wczoraj dowiedziałam się, że nic z tego i wieczór miałam kiepski. W pracy musiałam sobie zrobić przerwę i pójść gdzieś posiedzieć na ławce. Wróciłam z pracy to chwile powiedziałam i wzięłam się za sprzątanie i obiad (wtedy nie myślałam). Natomiast jak przyszedł wieczór i mąż wrócił do domu to się zaczęło... trochę czasu minęło zanim mnie uspokoił. Zasnęłam w miarę szybko też po kilku łzach, ale rano już było ok. Tylko brzuch mnie boli tak, ze czasami tak zakłuje i wtedy przez chwilę robi mi się przykro bo jest ta myśl, że właśnie tam gdzie boli mogło być i może przed krótką chwilę było.
Ale muszę jak najszybciej zapomnieć, ponieważ święta już za chwilę wiec do rodziców muszę jechać już „normalna” :D jakby nic się nie wydarzyło...

Odnośnik do komentarza

kasia my też nikomu nie mówiliśmy o tym, porostu ja nie chciałam a mój to rozumiał i mimo że od tamtej pory już trochę minęło to nikt nadal nic nie wie. A ja mam czasem takie momenty że zastanawiam się do kogo było by podobne jakie miało by oczka włoski itd :/ i z perspektywy czasu i życiowych przeżyć wiem jedno czas nie leczy ran po prostu przyzwyczaja nas do bólu

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Mój mąż powiedział mi wczoraj, Że on będzie szczęśliwy wtedy kiedy się urodziny. Będzie zadowolony jak zobaczy na ekranie, usłyszy bicie serca ale przez cały okres ciąży będzie się martwił i dopiero po urodzeniu będzie mógł powiedzieć, że się cieszy.

Ja w tej euforii pierwszej przygotowałam już prezenty dla rodziców na święta, bo chcieliśmy. Mężem im powiedzieć w święta. Ale niestety prezenty poszły do szafy :(
I to będzie dla mnie najtrudniejsze w święta - milczeć skoro jeszcze dwa dni temu myśleliśmy jak im oznajmić tą radosną nowinę...

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_74286.jpg

Odnośnik do komentarza

Jutro idę z małym do fryzjera to jego pierwsza wizyta i się boje ze będzie krzyk bo się on boi maszynki
Jaka frzyzure dla chłopca nie cale 3 letniego byście wymyslily ? On ma takie długie włoski można mu kucyka normalnie zrobić .
Dopiero co przyjechałam z zakupów niby świąteczne dla naszej 3

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że mam zaburzenia hormonalne i od dawna nie miesiączkuję. Zrobiłam test bo miałam dziwne przeczucie, biust mam nadwrażliwy i się wypełnił, dziąsła mi krwawą i tak samo miałam tylko w dwóch poprzednich ciążach. Termin ewentualnego porodu zostanie ustalony dopiero podczas USG, jak w przypadku mojego synka. Bardzo bym była szczęśliwa z takiego daru, ale boję się cieszyć na zapas.

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
O rany ale dziwna sytuacja. Może w takim razie zrób betę dwa razy w odstępie 48 lub 72 godzin? Będziesz znała jej wartość to mniej więcej ocenisz tc i będziesz widziała czy prawidlowo rośnie. Bo na gina to stanowczo za wcześnie. Trzymam kciuki :)

Kurcze, wiesz co przepraszam, głupio mi, ale nie wiem co to ta beta.. To jakieś badanie z krwi czy pogubiłam się już kompletnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...