Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Maszkaron bardzo mi przykro :-( Nie wiem co powiedzieć:-( Trzymaj się kochana !

Kasia współczuję:-( Tak jak dziewczyny piszą musiała to być ciążą biochemiczna, gin to chyba podejrzewał skoro tak Ci dał do zrozumienia na wizycie ! Wiem że to żadne pocieszenie ale podobno w druga ciążę szybciej się zachodzi bo organizm jest przygotowany na ciążę.

Dziś dzień fatalnych wiadomości na forum :-(

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Tak bardzo współczuję dziewczęta smutna wiadomość .
Jak poroniłam w grudniu też mi ginekolog powiedział że to ciąża biochemiczna była . Tylko że ja w gabinecie u ginekologa dokładnie w łazience. Czasami mam wrażenie że nigdy mi się już nie uda. Teraz prowadzę normalny tryb życia.mniej nerwów a dalej nic. A z synem mial ciągle kłopoty z ojcem małego . Dużo wtedy przeszłam i zaszłam w ciążę . Wtedy był szok ale co z tego jak nas tatuś zostawił bo wolał alkochol niż nas . Mały miał 5 MSC jak poznalam męża i nic nie wychodzi . Ale liczę wkoncu ma cud .po świętach biorę się za siebie.

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Mika tzn ze się zbliża owu. Ale powinny być obie kreski takie same albo testowa nawet ciemniejsza.

Ja niedosc że stres, płacz itp to właśnie skończyłam oglądać film. Melodramat pisze ale ryczalam i ryczę dalej. Moja psycha siada. Chyba muszę jakiego psychiatre wpisać w grafik bo znowu mam placzliwe noce i dnie. Ciągle myślę i myślę... Nie mogę skupić się na teraźniejszości... Ciezko mi się cieszyć tym co mam... Ciągle szukam zajęcia aby nie siedzieć w bezczynności bo wtedy myślę...

Dobrej nocki kobietki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Mika tzn ze się zbliża owu. Ale powinny być obie kreski takie same albo testowa nawet ciemniejsza.

Ja niedosc że stres, płacz itp to właśnie skończyłam oglądać film. Melodramat pisze ale ryczalam i ryczę dalej. Moja psycha siada. Chyba muszę jakiego psychiatre wpisać w grafik bo znowu mam placzliwe noce i dnie. Ciągle myślę i myślę... Nie mogę skupić się na teraźniejszości... Ciezko mi się cieszyć tym co mam... Ciągle szukam zajęcia aby nie siedzieć w bezczynności bo wtedy myślę...

Dobrej nocki kobietki.

Madzia to mam powtórzyć jutro czy pojutrze ?

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Mika tzn ze najlepiej codziennie teraz rób. Aby nie przegapić. Jak znowu zacznie jaśnie to już po wyrzucie. No i jak będą te dwie takie same kreski to od 24 do 48h następuje owulacja.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Domary trzymam za ciebie kciuki. Może ten ból głowy to jakiś objaw zagniezdzajacej się fasolki. Zrób rano test jak będą dwie kreski nawe cień cienia to zrób betę.

Spać nie mogę... :(

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
Mika tzn ze najlepiej codziennie teraz rób. Aby nie przegapić. Jak znowu zacznie jaśnie to już po wyrzucie. No i jak będą te dwie takie same kreski to od 24 do 48h następuje owulacja.

Oki to jutro znów robię. Czyli jutro już powinnam mieć znów ciemniejsza kreskę ? Natruje wam wiem ale kogo pytać jak nie was ;)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, uszka do góry, będzie dobrze. Jest wiosna, piękna pogoda, świat budzi się do życia. Trzymam za wszystkie kciuki, na pewno w końcu każdej się uda, może jak u Magdaleny trzeba porobić badania?
Zaneta wiele przeszłas, ale cieszę się bardzo że ulozylas sobie życie na nowo. Teraz na spokojnie, macie jedno dziecko, i cieszcie się nim, drugie w końcu się pojawi.
Miłego dnia kochane :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dzień doberek. U mnie podejście do życia trochę lepsze a więc z dnia na dzień będzie lepiej :)
Zasnęłam dobrze po 24. I niedawno się obudziłam ale spoko jakoś wyspana jestem tylko głowa mnie boli.

Miłego dzionka dla wszystkich ja muszę jeszcze trochę porobić.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za dobre słowo
Dziś jest 11 dzień po iui @ powinna być w poniedziałek więc będzie nie tylko lany Ale i zalany poniedziałek hihi
No nic , plan B jest opracowany. Po majowce wymaz , @ drożność i drugie podejście do iui na koniec maja
Moje cykle są bardzo regularne więc z dokładnością +- dzień mogę wyliczyć kilka miesięcy do przodu

Odnośnik do komentarza

Domary, zagnieżdżanie trwa 6-12 dni, to bardzo możliwe ze moze jeszcze nie być na tyle hormonu by test to pokazał. Ale tez wolałabym sie chyba miłe zaskoczyć niż robic nadzieje.
Mi w 10 dpo nic nie wyszło, w 13 słaba kreska, dopiero w 16 było widać konkretnie. Miałam monitoring wiec liczyłam dobrze od owu.
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Domary to badanie droznosci piszą w necie że robią też na NFZ. Nie wiem czemu moja gin powiedziała mi że tylko prywatnie? A ty jak już będziesz musiała robić to na NFZ czy prywatnie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja wczoraj usłyszałam „Kasia nie martw się, znajdź jakiś plus tego, że nadal możecie działać :D” hehe.
Każde słowo pocieszenia jest fajne.

My z mężem mamy wyjazd na majówkę nad morze to w tej chwili dobry pomysł i plan... może tam coś się uda :) chociaż ja już ma razie odpuszczam chyba liczenie, sprawdzanie. mam plan mieć czysty umysł i robić swoje :D

A co do tych kresek spóźniających się to faktycznie na zapas nie ma co się martwić, ja też miałam później co prawda skończyło się to niefajnie, ale słyszałam o przypadkach i tutaj też dziewczyny pisały, że nie ma reguły.

Także chyba musimy nauczyć się cierpliwości :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...