Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia no właśnie, tylko nie do końca jestem pewna czy na ten kurs pójdzie:D
Mój chyba ma dziś jakiegoś lenia bo nie bardzo chciało mu się robić dziś ten regal, nie ma odpuszczania bo te deski potem mi cały przyszły tydzień będą leżały i przeszkadzały a narzędzia dosłownie są wszędzie :/

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Drogie dziewczęta.
Lipa...jedna wielka lipa ;) Pierś do przodu i przygotowania na kolejny cykl. Mi się wydaje,że to był cykl bezowulacyjny. Bo jakoś umknął mi nawał śluzu plodnego...był ale jakoś mało. No nic jakoś specjalnie nie jestem po dzisiejszym teście rozczarowana. Teraz piję kawę z córką(młoda Inkę ;)) i na 8 do przedszkola. Potem obowiązki domowe i coś tam jeszcze wymyślę.
Miłego dnia i zapewne do Was jeszcze kilkaset razy dzisiaj wpadnę hi hi.

Gosia
No to nastej kwiecień porobił
Niech już siebie idzie i za miesiąc znowu będziemy razem testować ;)
Mi już dzisiaj lepiej, wczoraj cały dzień przewylam na kanapie a mój mi mówi ze płacze jakbyśmy się z rok starali a to dopiero drugi cykl i się śmieje ze przynajmniej będę miała mniejszy brzuch na weselu. Co ja bym bez niego zrobiła. Pocieszał ale tez był rozczarowany bo miał nadzieje tak samo jak ja..

Okresu nadal brak. Już nie wiem czy się umówić do gina czy co. Narazie czekam.

Miłego dnia kochane

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Mika super że się lepiej czujesz :)
[bPatka mój mąż ma często wielkie plany a potem coś leży i leży ale on nie ma lenia tylko brak czasu. Wrócił dziś o 4 w nocy a już o 6.30 młody nas zbudzil, no i byliśmy na budowie i w sklepie, zostawił nas i pojechał dalej do roboty. Ja nie wiem jak on to robi na bym usnela na stojąco.
Gosia Śliczne, na chce corcie :D my kupiliśmy w Reserved kurtkę zimowa na przecenie, poprzednia była za mała. Więc poszłam szukać czegoś a tu super kurtala z banera i za 60 zł przeceniona ze 160. Wcześniej nigdy nie kupowałam tam nic dziecięcego a są naprawdę fajne te rzeczy i dobrej jakości :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

mika1
gooosia271
Drogie dziewczęta.
Lipa...jedna wielka lipa ;) Pierś do przodu i przygotowania na kolejny cykl. Mi się wydaje,że to był cykl bezowulacyjny. Bo jakoś umknął mi nawał śluzu plodnego...był ale jakoś mało. No nic jakoś specjalnie nie jestem po dzisiejszym teście rozczarowana. Teraz piję kawę z córką(młoda Inkę ;)) i na 8 do przedszkola. Potem obowiązki domowe i coś tam jeszcze wymyślę.
Miłego dnia i zapewne do Was jeszcze kilkaset razy dzisiaj wpadnę hi hi.

Gosia
No to nastej kwiecień porobił
Niech już siebie idzie i za miesiąc znowu będziemy razem testować ;)
Mi już dzisiaj lepiej, wczoraj cały dzień przewylam na kanapie a mój mi mówi ze płacze jakbyśmy się z rok starali a to dopiero drugi cykl i się śmieje ze przynajmniej będę miała mniejszy brzuch na weselu. Co ja bym bez niego zrobiła. Pocieszał ale tez był rozczarowany bo miał nadzieje tak samo jak ja..

Okresu nadal brak. Już nie wiem czy się umówić do gina czy co. Narazie czekam.

Miłego dnia kochane

Mika to tym bardziej powinnaś stanąć na nogi. Drugi cykl to nic... Niektóre kobiety latami się starają. Głowa do góry.
Mi dziś z rana test znowu zwiariował i po czasie coś widać. Poszłam na bhcg i progesteron bo już testy mnie męczą. Zrobiłam dla świętego spokoju . Tak,więc nie smuć się! Głowa do góry! Wszystko przed Wami i niedługo będziesz miała małe szczęście. A brak @ może stres ze ślubem? Jak się martwisz to przejdź się na wizytę.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia właśnie to zrobiłam ;)
Jak on fajnie wczoraj zasnął:D przyszedł do łóżka między 2a 3 położył poduszkę oparł się o ścianę i skakał programami w tv pytałam czy jest zmęczony i idzie spać mówił że nie no dobra ja się położyłam i zasnęłam przed 4 słyszę jak chrapie wstaje patrzę a ten na siedząco śpi wyłączyłem tv i się znudził pyta co robię ja mówię że nasze tv bo powiekami ogląda:)
Kurza stopa u mnie dopiero 7dc A już pojawił się śluz ciągnący jajka kurzego i lekki ból brzucha

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

MadziaK gatunkowo ciuchy są fajne nawet nie wiem czy nie lepsze od H&M . Dla małej kupuję od początku i póki co się nie zawiodłam,a i promki są naprawdę dobre i można złapać coś za grosze. Ja do piaskownicy to bym i z Pepco kupiła,ale szlag mnie trafia jak w piaskownicy 3 dziewczynki w takich samych bluzkach he he.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Patka z tym sluzem to i u mnie w tamtym cyklu podobnie i było dużo a w tym jakoś skromnie brrr.

Naj dziwniejsze jest to ze to dopiero 7dc, kalendarz wyznaczyl ovu na przyszły piątek... I bądź tu mądry człowieku i pisz wiersze ;) zobaczymy co będzie dalej

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Oki dziękuję za informację. Ja sto lat za murzynami to dobrze że mam kogo spytać. To muszę sobie jeszcze "rozbić skarbonke" i dopiero kupić zestaw a na chrzciny będę musiała coś innego wymyślec.
Mam chwilę to zmykam ćwiczyć bo później czasu braknie.
Dzisiaj mam babskie spotkanie. Jest nas 5tka od podstawówki się znamy i tak od czasu do czasu spotykamy :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Gosia dobrze, że zrobiłaś betę, przynajmniej będzie jasność i nie będziesz się musiała zastanawiać. Trzymam kciuki, jeszcze nie wszystko stracone:) pisz koniecznie od razu:)
Mika super, że humor u Ciebie już lepszy i że masz wsparcie swojego faceta;) kolejny miesiąc przed nami:)
Patka u mnie 10 dc i też pojawił się śluz, a apka wyznacza dopiero na przyszły tydzień. Chyba zacznę dzisiaj testy owu robić.
Magalena super są takie przyjaźnie i takie wyjścia:) ja w zeszłym tygodniu też byłam spotkać się z moją małą paczką, ale byłam z moim małym, więc za bardzo sobie nie posiedziałam;)

Odnośnik do komentarza

Patka dlatego zamiast obserwować i obliczac przytulajcie się kiedy macie ochotę ;) w sumie ja po tym zawsze poznam owulacje, tak mi się chce że nie umiem myśleć o niczym innym :D
Magdalena super spotkanko, to bawcie się dobrze :)
Gosia czekamy na wyniki, kciuki zacisniete, oby coś było bo ktoś musi uratowac honor pryma aprilysowych testowan ;)
Ja dla młodego bardzo sobie chwalilam Pinokio. Super jakośc. A później cocodrillo i bluzki z next. W pepco nie kupuje bo jakośc tragedia i dziwne wymiary, albo za szerokie albo za wąskie rękawy, kilka rzeczy ze smyka mialam ale dość szybko się niszczą.
W Reserved nigdy nie kupowałam, weszłam bo nigdzie kurtki fajnej nie było. Wirc muszę się przyjrzeć co mają, póki co młody ma z 15 par spodenek i 20 bluzek więc może następny rozmiar haha albo coś dla Hanulki. A już za jakieś 10 dni bede wiedziała czy Hanulka to na pewno Hanulka ;p
A dziś w galerii przyszła babka do kącika zabaw, wyjelam telefon, dziecko 2,5 roku gdzieś wywrocilo się i jakby mąż nie złapał to głowa na płytkach. Baba wypindrzona jak spod latarni, a dziecko ubrane w lachy chłopięce, mąż powiedział do Filipka że chłopczyk przyszedł a baba oburzona że to jest dziewczynka. Ja też się wahalam ale buźka taka dziewczęca była raczej.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

gosia i ja dołączam z zaciśniętymi kciukami ;) Wyniki będą jeszcze dzisiaj?
patka ale te cykle Ci się ostatnio popierdzieliły no :p

Czytałam, że gadałyście o autach :P Ja to też wolę wieksze i mam swoją audi b7, ale będę ja niedługo sprzedawać, kupię coś tańszego w utrzymaniu :p A mój kupil sobie niedawno Mercedesa, staruszek juz tez, ale leci dobrze :D

monthly_2019_04/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73882.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmd2nhzef3.png

Odnośnik do komentarza

Madziak ja już nie patrzę na te dni po prostu zmulilo mnie uczucie mokra i ból brzucha myślałam że znów @ przyszła :D wczoraj było w sumie w nocy tam że no :)
Kaśka Mój komputer pokładowy coś swiruje ostatnio :)
Tesca no właśnie nie, dałam sobie spokój aby się nie stresować i nakrecac :)
Maszkaron i jak tam wizyta :D:D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
hej hej

fasolka jest cale 4mm :)) serduszko bije takze jestem szczesliwa i oby tak do listopada. kolejna wizyta dopiero za 4 tygodnie, ale nie wiem czy nie pojde wczesniej bo to tak dlugo.

gooosia dobrze ze ta bete zrobilas bo mozna naprawde oszalec z niewiedzy :)

mika trzymam kciuki juz za nastepny cykl bo przeciez broni nie zlozylas :)

No pewnie ze się nie poddaje. Nie spocznę póki nie będę trzymać dzidzi w ramionach ! Trzeci cykl przed nami
W końcu się musi udać

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Mika fantastyczne nastawienie. I oby tak dalej.

Maszkaron świetne wieści. A czemu za 4tyg dopiero ja zwykle miałam co 3. Później co 2 i co tydzień.

MadziaK o widzisz ja nawet nie. Wiedziałam że jest taka apka. :D

Ja już powoli się szykuje bo po 17 muszę jechać jeszcze zakupy zrobić przed spotkaniem bo w. Lodówce tylko światło o ser żółty :D
A cora miała jechać ze mną bo jedna z przyjaciółek ma 2 starszych a jedną core że stycznia więc przy okazji idziemy na przywitanie. Ale że przeziębiona to nie chce ją wietrzyc a ty bardziej że dIsiaj doszedł katar. Wodnisty ale doszedł. Byłyśmy chwilę na dworze ale wieje dalej. I co z tego że 14stopni jak zawieje i aż głowę urywa. Mogłoby się już uspokoić z tym wianiem. Cora mówi że wieje jak szalony. I chodzi i udaje ciągle wiatr. :D

Miłej reszty dnia i do juterka.

Jeszcze wejdę sprawdzić jak. Wynik Gosi a o której będzie?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

My z młodym pół dnia słuchamy serduszka hehe nagrałam nawet i mu puszczal am tam go go fascynuje :D
Ale już poszedł spać hihi wiec wciagnelam KFC i właśnie trawie :)
Gosia jak tam? Są wyniki??
Maszkaron super! Ja też miałam wizyty co cztery tygodnie, w 9 miesiącu co 2, ale wiadomo na początku różnie bywa więc lepiej dla świętego spokoju iść wcześniej.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...