Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Test powtarzałam i tak jak poprzednio jest bardzo blada druga kreska.Byłam wczoraj u lekarza i Endometrium ma 14 mm jest powiększone wiec może być ciąża. Mam zrobić test 5 kwietnia i jak będzie pozytywny to za 2 tygodnie mam się zgłosić do lekarza. Owulacja była i pęcherzyk pękł bo jest płyn w jajniku. Pozostaje tylko czekać.

Krystianek 05.07.2005
Oliwia 11 tydzień 25.5.2017 :(
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkkqi155lkmgbb.png

Odnośnik do komentarza

Na pewno nie będę sprzedawać :) są takie podobne właśnie na olx ale to raczej z lat 50 a to taki mega starość z XIX wieku więc tym bardziej mi się podoba :D przezarty przez robaki ale zaimpregnowany i się trzyma na razie, wszystkie elementy oryginalne, tylko szyby i uchwyty nowe.
Mam trochę takich starych mebli. Potem zaszłam w ciążę to już nie mogłam odnawiać, a zwłaszcza lakierowac i bejcowac bo te których używam to jakieś nitro, Capon go w ogóle trucizna. Przy Filipku to też wiadomo że nic nie zrobię. No wiec póki co zamknęłam warsztat i cieszę się tym co mam :)
Patka to daj znać jak mezowi poszło :)
Magdalena zdaza się najlepszym :D a z trgo jajnika nie było owulacji? Może to badanie coś ruszyło? U mnie jako ciekawostka Filipek powstał z lewego jajnika. A teraz z prawego jest dla równowagi :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ania i ja trzymam jeszcze mocniej kciuki.

MadziaK z tymi meblami racja podobne ale nie takie same:)
Mam nadzieję że badanie cos ruszylo i się tym razem. Uda.
Ja poprzednie ciąży miałam z lewego. Prawy sporadycznie czuje. Ostatnio to zeszłego roku w styczniu chyba jak mi się spóźniala @ to przed czułam i śmiała się że będą bliźniaki dwujajowe :D
A co będzie to będzie. Chociaż przyznam że odkąd zobaczyłam dwie kreski na teście owu to już nawet mi się śni. Ciągle myślę.... Nie da wie wyłączy głowy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mika oby to zwiastowało dobre nowiny. A ile po dupku przychodziła do Ciebie @? Mi tak 2-3 po odstawieniu. W niedzielę wieczór wzięłam ostatnią tab. Mnie zawsze bolą piersi przed @ tak nawet ze 2 tyg ...teraz cisza tylko czasem kłucie w brzuchu czy tam jajniku. Co do "mikroklimatu" na dole to mam podobnie mokro i śluz biały. A i szyjka wysoko i twarda/zamknięta. Tak więc na DWOJE BABKA WROŻYŁA :D nie lubie tego powiedzenia ale centralnie tu pasuje he he.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

patka19
Dziewczyny ale emocje nam tu robicie :) ja wróciłam z zakupów jednak dobrze że nie szlam pieszo bo u mnie zawsze jest tak ze idę po kilka rzeczy A potem wychodzę z pełnym koszykiem :D

Tylko aby wyszło na dobre bo inaczej strzelę sobie w stopę ;)
Patka ja już się nauczyłam chodzić z listą do sklepu bo bez niej pół sklepu w koszyku,a w domu sobie myślę na cholerę to kupiłam.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Gosia
Ja dokładnie tak samo. Biały śluz, mokro i szyjka wysoko zamknięta
Piersi mnie ostatnio nie bolały nic i sutki tez nie a teraz bolą. Jajnik czuje ale nie jest to ból tylko tak tli delikatnie co jakiś czas.
W lutym brałam dupka od 16ego do 25ego a @ dostałam 1ego marca
A w styczniu tez od 16ego do 25ego a okres dostałam 29ego
Teraz brałam od 20ego do 29ego i póki co cisza.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

patka19
Mika nie kracz, ja też tak miałam poszłam z moim na 5 min do ogrodu jak wracaliśmy czułam że coś tam się pojawiło poszłam od razu do wc a tu śluz z krwią, wieczorem to już się rozkrecila

Ale gdzie myślisz ze kracze ?
Ja opisuje tylko jak to teraz wyglada ale mam jeszcze nadzieje ze @ nie przyjdzie wcale ;)

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Mika to u mnie może być też i jutro ta wredota,a może miło zaskoczy? ;) tak czy inaczej trzeba czekać,jak do 3 nie przyjdzie to 4 zatestuję jeszcze raz... Wtedy będzie to 31dc.

Ja mam cykle 31, 33 dni a dzisiaj już 33dc i negatywnie wiec jak nie będzie jej nadal to zrobię koło piątku

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

gooosia271
Zobaczymy bo nadal nic nie czuję. Dziwne rzeczy się u mnie dzieją. Może ten dupek łagodzi objawy @ bo aż dziwnie mi z tym ;)

A może to implantacja? Czytałam że występuje w okolicy @ jest to lżejsze krwawienie bólów brak i bez skrzepow :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...