Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Ariel
MajaJula, ja podziwiam Twego małżonka, bo ja Lema nie potrafię zrozumieć. Mam w dorobku jakies podejścia do jego dzieł, ale kompletnie nie udane. Zawsze go uwazałam za takiego autora z cholernie wysokiej półki dla specyficznych inteligentów. I podobno właśnie faceci częściej go czytają ;)

ja próbowałam Solaris czytać ale to nie dla mnie
on poprostu się w nim zakochał jak to ostatnio ujął
ale tez dziwnie się zachowuje jak dużo go czyta

Odnośnik do komentarza

hello ,ja tez tu jestem :) niestety tez nie na dlugo bo mamy dzis fajna pogode i szkod siedziec w domu a wieczorem idziemy do kina.jeszce nie wiem za bardzo na jaki film sie zdecydowac.Nie wiem czy to przez to ze zima sie konczy i klimat troche sie zmienia ale jestem ostatnio ciagle zmeczona i nic mi sie nie chce...ja juz chce zeby bylo lato ...

Odnośnik do komentarza

Pinklady moj tez nie spi.Dzis nam zrobil pobudke o 4 rano i przez godzine nie mogl zasnac.To chyba zeby bo wczoraj czesto kupki robil a on tak ma przy zabkach poza tym jest grzeczniutki co do spania.Przez to ze tak zle spal to padl przed 12 i teraz pewnie do wieczora bedzie szalal...
My mamy czasami mozliwosc ze dziadek malego popilnuje to wtedy mozemy wyjsc.Szczerze mowiac wolalabym nie miec tej mozliwosci ale za to mieszkac bez tescia...jeszcze troche musze wytrzymac.Jak u was tak dzis slabo z pogoda to pewnie nawet nigdzie nie wyjdziecie z maluchem?

Odnośnik do komentarza

he he!
ja miesiąc z teściowa mieszkałam - dziękuję!
nie idziemy nigdzie przez ten deszcz.
ja tez chce wiosnę!
my czasem podrzucamy dzieci teściowej jak chcemy gdzies wyjść ale generalnie tego nie lubię i wolę ze sobą dzieci zabierać, poza kinem rzecz jasna.
poza tym mam rodziców i teściowa w innym mieście więc zawozić i przywozic to nam się po prostu nie chce.

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Zazdroszcze ci...tescia zona porzucila 2 lata temu i jeszcze nie doszedl do siebie.Ogolnie nie jest zly ale wiesz jak to jest gdy ktos jeszcze jest w domu.My np.nie mamy ochoty nic jesc a on wraca pozno z pracy gdzie nie jadl obiadu i trzeba gotowac.Od tych obiadokolacji mam 5 kilo do zrzucenia.Poza tym jak przyjda znajomi to on zawsze siedzi z nami i trudno jakos byc naturalnym .Jeszcze kilka miesiecy i spadamy na swoje.
Dzieciaki to maja przechlapane jak deszcz pada :)
Mysl o lecie :)Masz juz jakies plany na wakacje?

Odnośnik do komentarza

majajula

ja próbowałam Solaris czytać ale to nie dla mnie
on poprostu się w nim zakochał jak to ostatnio ujął
ale tez dziwnie się zachowuje jak dużo go czyta

Ja akurat przez Solaris jakoś przebrnełam i nawet mnie wciągneła, choć nie jestem fanką fantastyki naukowej. Uparłam się jednak to najwybitniejsze dzieło Lema poznać. Przypomniało mi się jednak, że na temat tej książki sam Lem kiedyś powiedział, że jej do końca nie rozumie, hahaha A to według mnie dużo wyjaśnia...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-28944.png

Odnośnik do komentarza

rorita ja w ciąży to codziennie jedna książkę przeczytałam z nudów!
bo mąż w pracy, syn był w szkole to ile mozna sprzątać...
teraz znów nie mam czasu poczytać...
a jak masz zawsze jakies pytania to pytaj tutaj, któraś z nas zawsze ci odpowie, bo tam gdzie pisałaś mało kto pewnie czyta.

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...