Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Nusiak ja się tak z informatykiem umawiałam. Miał być o 9, przyjechał przed 19
stwierdzjąc na moje pytanie dlaczego tak późno że ja i tak w domu siedze z małym.
Ręce opadaja na debili!

Froch ja kiedyś swoje solarium otworzę! he he
przypiekła ci sie :ass:

Edys ale ci się zamarzyło!

Ja tez marzę o jakimś Spa, nawet juz sobie taki ośrodeczek nad morzem upatrzyłam ale jak mi cenę za rodzinkę moja napissali to jednak dziękuję...

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Pinki nawet nie mów o Spa... mmmm... marzenia. Ale ceny są kosmiczne.
Mój mąż mi za to zafundował na 25 urodziny 3 godzinną wizyte w SPA
takim dziennym we Wrocławiu.
To był rytuał Hamam III Alpha. Było bosko, wymoczyłam się, zrobili mi peeling, łaźnia no
i masaż. Mogłabym tam zamieszkać ;)

Myślę, że takie dzienne spa to dobra alternatywa. Nie stać nas na wyjazd
do takiego typowego SPA.

Odnośnik do komentarza

a ja w grocie nigdy nnie byłam... u nas nie ma..

Nusiak ale masz męża dobrego! przynajmniej masz namiastkę tego co tam robia .. ja to tylko czytam o Spa...

ja myslałam że uda mi się połączyc urlop nad morzem i spa, ośrodek znalazłam śliczny, ale za tydzień pokój + wyżywienie, sauna, jaccuzi, basen kryty i siłownię chca 2100 za naszą 4kę.
niby nie drogo... ale dodatkowo zabiegi sa płatne...

Nusiak a w tej mojej wiosce to nawet dziennego spa nie ma...

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

korzystasz tylko z tego co napisałam.
zabiegi płatne ale nawet nie wiem jakie tam są i czy w ogóle są bo to mi kumpela ten ośrodek opisała. nawet nie wiem czy tam sa jakies zabiegi, zaraz go w necie poszukam...
a wygląda fajnie bo to w Rewalu, ja tam zawsze od 4 lat i ten ośrodek fajnie wyugląda, jest 20 metrów od morza. schodzisz i jest zejście na plażę.

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

ja juz tak o holidaysach piszecie to czasem lepiej pojechac/polecieć gdzieś gdzie jest pewna pogoda,bo w poprzednie wakacje pogoda była bardzo lipna nad naszym morzem:/

Pinki ale przeciez możesz na dowodzie osobistym latac i podróżować(na terenie u.e),no chyba że do jakiś tropików planujesz??!!albo na Hawaje :36_2_39:

Odnośnik do komentarza

Czesc kobitki,synek zasnal wiec mam chwilke,tak sobie was czytam i musze sie zgodzic,wakacje w Pl to troche lipa...jezdze co roku i zawsze pozniej zaluje;Pogoda zmienna i ceny jak na zachodzie za mniejszy standard.Chociaz fajnie wspominam Polwysep helski .Na riwierze francuskiej jest pieknie ale tez megadrogo,warto pojechac nad jezioro genewskie do domkow letniskowych.

Odnośnik do komentarza

no wiem froch że na dowód ale mężuś to Turcja czy Tunezja..
ja bym wolała Grecję czy Włochy...
a dzieciom robiłam paszporty bo ta sama cena jak za dowód
he he pomarzyc rzecz ludzka
jak będę miec kase w kieszeni to będę myśleć...
na szczęście mamy znajomych co biuro podróży mają to coś nam znajda jak będzie trzeba.
nad naszym morzem w zeszły rok byłam tydzień, stracilismy 2500 zł i syn aż raz się wykąpał i to tak na upartego bo pogoda była średnia.
tymaczasem zaraz jak mąz wstanie , wysmaruję si przyśpieszaczem i lecę na solar po opalenizne...:36_1_68:

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Mnie wogole za granice nie ciagnie. Szczerze wole nawet z lipna pogoda zostac w Polsce. Tropikalne wycieczki nigdy mnie jakos nie pasjonowaly i nie widzialam w nich nic atrakcyjnego. O SPA takze moge sobie pomarzyc, jedyne co planuje to jak wyprowadze sie od rodzicow to do mieszkania z mega lazienka i se zrobie domowe SPA =P zawsze cos ;) Wracajac do wakacji to dopiero w przyslzym roku sie wybieram, nad morze z mama i synkiem.

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5746.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev172pf___.png

Odnośnik do komentarza

a ja uwielbiam zagraniczne wycieczki co prawda nie odbylam ich zbyt duzo ale zawsze porownanie mam. Uwilbiam zwiedzac nowe miejsca inna kulture zwyczaje a przede wszystkim poznawac ludzi i kraj w ktorym sie znajduje.
Pinki jezeli sie wybierasz do Turcji to lipiec sierpien nie polecam bo jest tam tak goraco jak w piekarniku, jak wyszlam z lotniska o 5 rano to myslalam ze ktos mnie za gardlo chwycil taka dusznota, calkiem inny klimat MASAKRA, a Grecje sama bym zwiedzila bo jest co :read:

http://www.suwaczek.pl/cache/a2dcdc4471.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...