Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Bylam z nim w poniedzilaek u lekarza bo dostal w niedzile goraczki
katar juz mu sie konczyl i w poniedzialek na wieczor dostal pierwszy raz antyb.
we wtorek co prawda goraczka zniknela ale pojawil sie na nowo katar i kaszel
a dzis to juz caly czas chyrla
naet gdyby dostal zapalenia oskrzeli to ten antybiotyk miedzu innymi jest wlasnie na to
nie wiem co mam o tym wszystkim myslec?

http://www.suwaczek.pl/cache/a2dcdc4471.png

Odnośnik do komentarza

mój mąz się zawsze smieje że auto pod domem (bo mąż dojeżdża do pracy transportem z firmy) a ja w domu siedzę.
no ale na prawko się nie wybieram bo ze wzrokiem u mnie średnio a i wyobrźni przestrzennej nie mam...

a to masz kawałek do przedszkola...
ja jak poslę swoje dziecię to mam 2 bloki dalej na szczęście.

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Cześć babeczki :)

Majek to co robi Wasze przedszkole jest niezgodne z prawem przecież. W Polsce nie ma już obowiązku meldunku.
To co w takim razie zrobiłby by osoby zameldowane w Warszawie a mieszkające w Twoim mieście ?? :noooo: do Warszawy dowoziły dzieci ??
Przecież do lekarza chodzi się w miejscu zamieszkania, PIT-y składa w US w miejscu zamieszkania a nie zameldowania. Spróbuj jeszcze raz pogadać z dyrektorką tego przedszkola bo jest to zwyczajnie jej złośliwość :)

Edysep a ja bym poczekała,antybiotyk trzeba brać min 3 doby gdzie w 3 następuje zawsze pogorszenie. U Was nie minęła nawet 2. Jak chcesz to idź-uspokoisz się, ale nie wiem czy lekarz coś zmieni.

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

FamilyTree
Cześć babeczki :)

Majek to co robi Wasze przedszkole jest niezgodne z prawem przecież. W Polsce nie ma już obowiązku meldunku.
To co w takim razie zrobiłby by osoby zameldowane w Warszawie a mieszkające w Twoim mieście ?? :noooo: do Warszawy dowoziły dzieci ??
Przecież do lekarza chodzi się w miejscu zamieszkania, PIT-y składa w US w miejscu zamieszkania a nie zameldowania. Spróbuj jeszcze raz pogadać z dyrektorką tego przedszkola bo jest to zwyczajnie jej złośliwość :)

Tree ja już nie będę chodziła to tej baby się kłócić
bo jak ją do 0 zapisywałam (marzec 2008) to w podaniu wskazałam przedszkole koło domu a ona mi odmowe przysłała. I że dziecko nigdzie nie będzie chodzić ( a to obowiazek już do zerówki) a że nie miałam wtedy siły na kłótnie itd. to się zgodziłam w sierpniu mąz ze 3 razy chodził i nic to nie dało
to jeszcze 3 i pól miesiąca jakoś przebolejemy a i Julce nie bedę eraz koleżanek zmieniać bo już się do nich przyzwyczaiła

wiem że to niezgodne z prawem ale w takich pipidówach na wschodzie jak ja mieszkam wszystko jest możliwe
jak burmistrz coś wymyśli to tak musi być

Odnośnik do komentarza

Majek aaa właśnie masz rację, już nie dużo zostało. Ale tragedia w tym Waszym przedszkolu. Kurka przecież teraz więcej ludzi wynajmuje niż posiada swoje mieszkanie.
Ehh.... mam nadzieję, że się to w końcu zmieni
A co do ceny to Ci nie powiem. Ale jakieś 3-4 lata temu mój chrześniak chodził do przedszkola to coś mi się obiło o uszy, że kuzynka płaciła 230zł a też po obiedzie go zabierała.
A teraz to nie wiem jak to jest w państwowych przedszkolach. Wiem, że w prywatnym chcą 500zł bez zajęć dodatkowych (typu język czy rytmika)

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

wiesz z naszego miasteczka to ubywa ludzi coraz więcej
i raczej nikt nowy tu się nie sprowadza
a żeby wynająć mieszkanie - to graniczy z cudem
i w przedszkolach coraz mniej dzieci
np. jak Julka do maluchów chodziłą to były 2 grupy po 25 dzieci a teraz jest 1 a w tym 2 dzieci 1,5 rocznych

Odnośnik do komentarza

moja Julka jak miała 1,5 roku miała zapalenie jamy ustnej a tak to jakieś przesiębienia i raczej bez antybiotyku
a tak to antybiotyk brała jakmiała stan zapalny jamy ustnej
a i w tamtym roku ospę wietrzną miała

a mała jak miała 1 miesiąc i 2 tygodnie zapalenie ucha i zastrzyki
i ostatnio w lutym zapalenie ucha i antybiotyk

Odnośnik do komentarza

froch
coś mnie zbiera na to zeby zrobić 3bit-a
3 bit - mamacafe.pl - portal młodej mamy

wiadomo,skąd przepis.....noi mam pytanie: Tree Tys robiła to ciacho...to mleko skondensowane -slodkie mam włożyc puszkę do garnka z woda i gotowac??jak długo mam gotowac??i wyjdzie mi taki karmel jak na zdjeciu?? chodzi o kolor- brązowy?

mniam ale mi ślinka cieknie
ja gotuję 3 godziny zalane wodą tak aby całe było zakryte
i po 3 h studzę (bo puszka jest strasznie gorąca) i dopiero jak jest zimne otwieram

Odnośnik do komentarza

Tree i majek wiem,że robiłyście bo czytałam ten wątek,stąd było moje pytanie kierowane do Was:D

8 tych herbatnikow na jaką blachę??jeśli chodzi o wielkość??
dobre wogóle w smaku??budynie robi sie wg.przepisu czy troche mniej mleka??wsadzam potem do lodówki jak zrobie??czy to juz sie kupy trzyma??

o jaaa 1000 pytań do...:P

Tree u mnie po roczku nic nie zostało...na drugi dzień pustki

Odnośnik do komentarza

Froszku a ja otwieram i rozprowadzam po cieście jeszcze jak jest ciepłe (nie gorące), dlatego,że zimny karmel jest już bardziej stały. I źle się rozsmarowuje. Ale zrób jak uważasz :)

Ja mam blachę troszkę większą niż standardową, więc kupiłam więcej herbatników i motem je docinałam.
Tam do tej masy budyniowej potrzeba chyba 2 szkl mleka (z tego co pamiętam) więc wychodzi mniej mleka niż
w przepisie. Aha i do wymieszania budyniu weź 1/2 szkl z tych 2 szkl a nie dodatkowo :)
Ciasto pycha !!!!!!!!!

Ahaaa a ja następnym razem zrobię na zwykłym upieczonym biszkopcie (ten spód) bo mi te herbatniki uciekały
i o mało co cholera mnie nie wzięła :)

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...