Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

witam was laseczki moje!
żabka a dla kogo te buty? ja tez bym w ciemno nie kupiła.
froch dobra z ciebie mamunia! wózio dzieciowi zakupiłaś! to jutro masz małą z głowy, bawić się będzie pół dnia.
tree a moja koleżankę z wynikiem 147 odesłano na dietke totalnie bezcukrową itd.
ach ci lekarze!

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

pinklady
witam was laseczki moje!
żabka a dla kogo te buty? ja tez bym w ciemno nie kupiła.
froch dobra z ciebie mamunia! wózio dzieciowi zakupiłaś! to jutro masz małą z głowy, bawić się będzie pół dnia.
tree a moja koleżankę z wynikiem 147 odesłano na dietke totalnie bezcukrową itd.
ach ci lekarze!

dla mnie:) mam wybrane ale nie ma rozmiaru ...
ja też już zmykam.

MARCELEK 29.06.2008, godz. 2.15 http://s2.pierwszezabki.pl/010/010411940.png?9964

Odnośnik do komentarza

Pinky tak?? To powiem Ci,że dziwny lekarz :) Mój mąż, szwagier, teściowa nie są w ciąży
(hehe :) ) a moją cukier między 130 a 155 (różnie na czczo lub nie) i nie są na diecie i lekarz nie zalecił nic takiego. Jedynie kazał sobie dość często mierzyć i po przekroczeniu 160 się zgłosić. Od kilku lat juz sobie tak mierzą. Fakt, że u nich to genetyczne.
Czasami tak jest.
Zresztą mój gin też tak mówił, wiadomo trzeba się jednak obserwować

Żabko oj tam :) Nie denerwuj się z powodu butów. Tak tak dziewczyny mają rację, nie kupuj butków przez internet.

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich tak z rana
my już od 5 nie śpimy
męża w świat wysłałam by szukał lepszej przyszłości dla nas więc zostałam z dziewuszkami sama (trochę się boję)

brawo dla Vikusi za nocniczkowy sukces
Niusiak Twoja Julka to ewenement z tymi ząbolami gratulację za kolijną 4.
Froch śliczny ten wózio moja Julka takiego nie miała (a zdążyła 4 parasolki roznieść i dopiero głęboki wytrzymał jej zabawy)

Odnośnik do komentarza

hello Kobity

Majajula Moj mąż juz od dawna szuka lepszej przyszłości dla nas:P
ja jestem cały czas sama....ale mamy wplanach emigracje,wiec jest nadzieja,że bedziemy razem:D

dzis upiekę ciasto,albo to juz sprawdzone z przepisu Goplanki z MC,albo wyszukam jakies inne-łatwe....mam ochotę cos upiec

Odnośnik do komentarza

majajula no pierwsze takie długie rozstanie to był dla mnie koszmar :Płacz: Zresztą teraz jak wyjeżdża też na 2tyg,ale maja wyjazdy się przedłużyć do 1,5m-ca , to spać nie mogę :/ Ani zasnąć, a jak już mi sie uda to w nocy i tak się co chwilę budzę :Szok: Ja sie strasznie nudzę...

froch mam jeszcze sernika to dawaj do mnie :D

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

rorita ja na nudę nie będę narzekać bo mam 2 dzieci to zajecia sporo

ale np. nie wiem jak dam sobie radę z wyjściami z 2 dzieci z kąpielą małej (mąż to zawsze robił ja może 5-6 razy sama tyko ją kąpałam)
i w ogóle muszę jakoś inaczej dzień sobie zorganizować bo jeszcze starszą do zerówki musze na 8 prowadzać i o 13 odbierać a to też mąż robił

Odnośnik do komentarza

majek!!!twój mąż niunie kąpie??teraz twoja córa jest juz duza,wiec nie masz sie czego bać...ja swoja lejdis zaczęłam kapać sama po 3 dniach,po powrocie ze szpitala.te pierwsze 3 dni mama mi kąpała bo ja sie bałam..:/ a potem stwiedziłam,że nie bede czekać na mame,aż wróci z pracy i sama zaczełam...

Odnośnik do komentarza

froch od powrotu ze szpitala mój mąż ją kąpał razem ze mną
ja się bałam a on ma duże ręce to ją brał a ja myłam
odkąd mała siedzi to sam ją kąpie a tylko wtedy gdy był poza domem a więc bardzo żadko
wiesz nasłuchał się w szkole rodzenia że to zbliża dziecko do ojca więc kąpał
a teraz będzie za tym tęsknił

zresztą starszą też przy kąpieli pilnuje żeby godzinami w lodowatej wodzie nie siedziła i żeby umyła co trzeba

Odnośnik do komentarza

witam macie!
cholera jakas śpiąca dzis jestem!
witam u nas Mame Monikę!
rorita sto lat cię tu nie było!

wiecie ja was podziwiam, mój mąż idzie do pracy przed 9, wraca o 21 a mnie szlag trafia.
wszędzie musze dzieci ze soba ciągnąć, wszystko sama..
ale mój to chociaz wieczorem jest i w niedziele...

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

froch dlatego się teraz boję bo mój mąż dużo mi pomagał
ostatnio trochę mniej żebym szoku nie doznała po jego wyjeździe
ale dam radę pare dni i jakis rytm ustalę i bedzie spoko
najgorzej będzie z prowadzaniem Julki do przedszkola (dzisiaj dziadek ją zawiózł i chyba tak będzie codziennie bo ja się z nimi nie wygrzebię na 7 -bo bym musiała o tej godzinie wychodzić)

Odnośnik do komentarza

pinklady
czasem żałuje że nie mieszkam blisko rodziców tylko do innego miasta mnie wywiało...

cze pinki
ja mieszkam blisko i czesto ich wykorzystuje i wolałabym to zmienić bo t takie uzależnianie się od nich

np. dzisiaj mam mi odbiera Julkę bo za oknem deszcz ze śniegiem i dziecko w domu będę miała ok 18-19 a mi się to nie podoba a jak zaprotestuję to powiedzą żebym sama odbierała i to mnie wkurza

Odnośnik do komentarza

a no jak widzę tak źle i tak nie dobrze...
no ale jak nie masz wyjścia to korzystaj chcociaz z tej pomocy chociaż do końca niezbyt ci się podoba...
zobaczysz, wpadniesz w rytm.
ja mam o tyle dobrze że mój syn sam idzie i wraca ze szkoły, do sklepu koło domu pójdzie, ale szkołe mam 3 bloki dalj to i nie daleko.
ale fakt że nie cierpię byc sma z dziecmi, nie ma do kogo gęby otworzyć, czasem jak dzieci szleja to mam dość, fioła idzie dostać..
ja tu nie mam znajomych w tym mieście.
a nie mam prawka bym mogła sobie do rodziców na przykład pojechac...

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...