Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja próbuje to jakoś tak robic , zeby to w miare naturalnie wychodzilo dla niego . Sama w glowie pilnuje, żeby to bylo co 2 dni. Nie czesciej nie rzadziej. Hahaha Jeżeli sie wykręca, to wtedy juz go informuje, ze przykro mi ale dzis jest TEN dzien i nie ma wyjscia. Poki co nie narzeka :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Coś wam powiem bo już glipieje nie wiem czy któraś z was czytała o tym co pisałam pod koniec września że był na badaniu raz pęcherzyk za mały 1 cm na, nast dzień już za duży 2.5 cm lekarz nie robił nadziji a zastanawial się czy ten pęcherzyk nie przerodzić się. Torbiel.
Byłam d ni późnej powiedzą że się zmniejsza i ma, już 1.7 cm więc czekamy na kolejna miesiączkę.
Powonn dostać @ w poniedziałek ale nic czekałam wt nic śr też więc dziś zrobiłam test i dwie kreski.
Az mi się ręce trzesly drugi miesiąc z clo i nadzieja ze zaskoczyłam chociaż lekarz raczej nie mówił że, są szanse na ciążę.
I teraz upragnione 2 kreski ale....
No właśnie ale czy to prawdziwa najprawdziwsza ciąża czy nie daj boże torbiel a jak torbiel to jestem w dupe.
Niby czytałam że torbiel może falszowac wynik testu jak i beta hcg bo organizm wariuje m
Dziś rano pojechałam zrobiłam betę i jeszcze wyników nie mam.
A gin dopiero w poniedziałek, co myślicie czy któraś z, was miała tak i nie, daj bóg wyszła torbiel.

A zmieniając. Temat.
Prawda jedt taka że najlepszy sex jest na, spontanie a nie wiadomo jak.
To pilnowanie sianie na testy owu i mówienie to dziś czasami też tak niby że mnie nachodzi ochota ale za 2 dni mąż zmęczony no to mówiłam że to te dni i trza działać no przyjemnie jest ale wiadomo co siedzi w głowie.
Niby robienie dzidziusia to najprzyjemniejsza robota na świecie ale wiadoml

Odnośnik do komentarza

Miła zaczekaj na bhcg. Ja nie słyszałam, że torbiel daje dodatni test ale nigdy też o tym nie czytałam. Mi też kiedyś lekarz powiedział, że ciąży nie będzie napewno, a jednak była...
A ja mam teraz kolejny problem, bo nie wiem czy brać od jutra już duphaston skoro nie wiadomo czy pęcherzyki pękły... Wizyta jutro dopiero o 17, a nie chce już wydzwaniać do tego lekarza. Co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Mila bardzo sie cieszę, że są 2 kreski. Rozumiem, ze boisz się cieszyć, ze to nie jest ciąża. Żeby sfałszować wynik testu torbiel musiałaby być naprawdę ogromna a Ty jestes pod kontrolą lekarza wiec nie ma szans. Trzymam kciuki, zeby beta potwierdzila Twoją upragnioną ciążę. W końcu każda kiedys zaskoczy a u Ciebie jest to właśnie teraz

Odnośnik do komentarza

Mnie od wczoraj delikatnie pobolewa brzuch, dzisiaj rano to samo. Kreca gdzieś jajniki, ciągnie cos w srodku. Staram sie o tym nie myslec, zeby nie przyciagnac tego.. ale to chyba zbliżającą sie miesiączka. :( raczej nie ma szans, ze sie udało. W koncu dlaczego miałoby sie udać juz w 1 cyklu z Clo. Wczoraj ten senmnie dobil, dzisiaj te bole. Dół na maksa. :(

Odnośnik do komentarza

30.09. w poniedziałek byłam na usg to pęcherzyk mial 18.6 mm, skoro pękł w piątek albo sobotę to może jeszcze urósł. W niedziele juz mnie nic nie bolalo to pewnie było po wszystkim. 7.10. w poniedziałek gin potwierdził na usg, że wszystko ładnie pękło i teraz trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Mila wynik masz super więc powtórz betę jak Ci radzi Staraczka i będzie dobrze, zobaczysz :) Zaczekam z tym duphastonem do wieczora bo jeśli pęcherzyki nie pękły jednak a jest nadzieja, że pękną to na duphaston jeszcze za wcześnie. Cykl mógł mi się wydłużyć w tym miesiącu przez chorobę, bo bardzo przeziębiona byłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...