Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny nie dziękuję póki nie potwierdzę betą. 

Ogólnie czuję się dobrze. Tylko brzuch mnie boli, kłuje no i piersi są bardzo wrażliwe. Nie mogę ich dotknąć.

Tak to mój pierwszy cykl z Clo, dlatego ciężko mi uwierzyć że się udało. 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Clo, nadal nie masz @? Dziwne. Moja gon kiedyś mi powiedziała ze niektórym kobietom nie wychodzą testy z moczu. Jutro leć na betę. Nie bedzie watpliwości. Baaardzo mocno trzymam kciuki! 
 

Bąbelek, gratulacje!!!! Daj znac o wynikach bety 🙂

Ja ostatnio trochę sie staram odciąć bo czuje ze sie wykończę. Mam wznowe wrzodów zoladka... i to dla mnie wyststarczajacy sygnał ze trzeba zluzowac. Teraz jestem na dietce, nie wiem nawet ktory mam dzis dzien cyklu 🙂 jutro badanie na wrogi śluz. Kochane, wiem ze cześć z Was juz miała to badanie. Opowiecie mniej wiecej jak sie przygotować, kiedy powinno byc robione i jak to wyglada? W necie czytam ale co strona to inne informacje a ja żadnych wytycznych nie dostałam 😞

 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,

Chciałam do Was dołączyć. W skrócie opiszę swoją historię.

Jestem świeżo po poronieniu. Zarodek zatrzymał się w 7tc i serce przestało bić. Nie było plamienia, wystąpił ból podbrzusza i pachwin, który według lekarki w szpitalu był normalny bo macica się powiększa. Nic na to nie wskazywało a jednak się stało. O ta ciążę walczyłam około pół roku. Zmagam się z długimi cyklami około 65 dni i brałam CLO. Zanim udało się dobrać odpowiednią dawkę leku i cykl wyglądał wzorowo ( ten w którym zaszłam w ciążę) to brałam wcześniej dwie dawki CLO i nie było pęcherzyków dominujących.

Szczęście w nieszczęściu, że udało się wywołać poronienie farmakologicznie bez ingerencji narzędzi więc pewnie szybciej będę mogła działać dalej. Myślę, że jedynym lekarstwem na tą pustkę w sercu będzie kolejna ciąża. Za kilka dni idę na wizytę do lekarza, który prowadził ciążę dowiedzieć się kiedy można zacząć kolejny cykl starań z CLO po poronieniu. Mam tylko nadzieję, że dalej będę tak dobrze reagować na ten lek jak w tym ostatnim szczęśliwym cyklu.

Gratulacje dla dziewczyn, którym się udało i trzymam kciuki żeby wszystko było u Was w porządku. Reszta dziewczyn niech nie traci nadziei. My kobiety musimy być twarde i walczyć dalej 🙂

Odnośnik do komentarza

Karola a miałaś badanie LH i estradiolu? Bo Mi po Clo LH nadal wyszło za mało tzn troszkę poniżej minimum A estradiol przekroczony 🙁🙁 Martwię się, że okaże się ze jestem bezpłodna 😥 bo ostatnio miałam też miałam podobne LH i powiedział lekarz, ze takie wyniki mają kobiety po menopauzie 😥

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,

Moja historia jest dosyć długa. Jestem po dwóch poronieniach. Pierwsze samoistne w lutym,drugie zabieg we wrześniu. Clo brałam w lipcu i udało się za pierwszym razem ale z zastrzykiem,żeby wiedzieć na 100% kiedy będzie Hej.Niestety ciążę straciłam między 8-9 tyg. 

Obecnie jestem znowu na clo i zaczęłam dziś w 3dc. Co będzie?Zobaczymy. Robiliśmy z partnerem wszelkie możliwe badania (łącznie z genetyką) i wszystko jest ok.

Wiara może czynić cuda, trzeba wierzyć że się uda;)

3mam kciuki za Was Koleżanki:*

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Dziewczyny byłam wczoraj w aptece po kwas foliowy, a tam Pan przedemna prosi o olej z wiesiołka, folik i siemię lniane 😁 ja pierdziele to jakaś epidemia normalnie. Za to gin moj ostatnio opowiadał ze przyszła Pani on ja bada i mówi ze jest w ciąży a ta w 

Odnośnik do komentarza
Gość AleksandraS

Płacz. Pyta z kim ma to dziecko, ona ze z mężem a on pyta jej czyim ? No ona ze swoim.Mowi ze myślał ze z sąsiadki mężem albo proboszczem 😄 Powiedział jej ze powinna się cieszyć bo tyle osób co on leczy z bezpłodności to są setki. Ehhh 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...