Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Babelek92
6 minut temu, Gość Paatkaa napisał:

Gratulacje ! Bąbelek , Karola ile cyklów przeszłyście z clo .. ?

Paatkaa to był mój 3 cykl z CLO który w sumie spisałam na straty no gin powiedział ze bardzo małe pecherzyki i nie dał mi zastrzyku na pęknięcie jak w poprzednich cyklach. Wyjechaliśmy na krótki urlop, przestałam o tym myśleć i oto tego wynik :)))

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gość Lena napisał:

Asia bo Ja te badanie miałam robione w piątek a w niedziele niby miałam mieć owulację.... I mi takie niskie wyniki wyszły ☹️

Który twój cykl z clo, niby wszystko u mnie ok a ciąży dalej nie mam 

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dziewczyny:) Paatkaa ja nie mialam zastrzyku przy drugim cyklu bylo sprawdzenie czy sam peknie i peknal i bylo cialko zolte ale nic nie wyszło... W 3 cyklu tylko sprawdzenie czy jest pecherzyk a w 4 i 5 mam odpuścić sobie lekarza i powiedział ze mam wyluzowac psychicznie;)

Odnośnik do komentarza

Witam Was wszystkie.I ja podzielę się z wami swoją historia ale tak w skrócie. Staramy się z mężem od 6 lat .Po 2 latach badania hormonow ,prolaktyna po obciazeniu za wysoka-bromergon,tsh w gornej granicy normy-letrox,stymulacja clo 4 misiace bez powodzenia,owulacja pecherzyk idealne,potem hsg ok,badania męża ok. 3 inseminacje bez rezultatu,histeroskopia diagnostyczna na ktora sama sie uparlam-ok.Rok przerwy od wszystkiego. Po drodze podejrzenie cb 2 razy. Zmiana lekarza,badanie amh super,kariotypy ok,zespół antyfosfolipidowy ok,mthfr mutacja heterozygota, komórki NK ok,zalecenia oprócz letroxu i bromergonu accidum folicum,actifolin,acard,devicap,femibion,complex wit B.plus zastrzyki neoparin. 2 cykl na clo 

Odnośnik do komentarza

Hopefull, ja jestem stymulowana gonadotropinami- Gonal F. Pierwszy cykl z clo + gonadotropiny, bo byla kiepska reakcja na sam Clo. Niestety nieudany. Ten cykl tylko na Gonalu od 5 DC. Zobaczymy jaki będzie efekt...

Odnośnik do komentarza

Karola, Bąbelek.. gratulacje dziewczyny! Dużo zdrówka i spokoju!!! 
Hopefull przykro mi, ale mimo wszystko dobrze słyszeć, ze się nie poddajesz i walczysz i daje siły innym do walki, mnie także.. 

ja od jutra zaczynam stymulację, tym razem mam dużo leków, bo biorę letrozol, miovelie nac i encorton.. i oczywiście standardowe leki i witaminy, które biorę przez cały cykl i kolejne podejście do inseminacji.. już nie pokładam w tej metodzie takich nadziei jak ostatnio.. ale .. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...