Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję babelek:) a ja dziewczyny pomalu trace ochotę i siły do życia.... Zreszta moje życie to wegetacja od paru miesięcy od okresu do okresu po drodze nadzieja na 2 kreski a potem placz i tak w kolko juz zaczyna się 10 miesiac a mi zaczyna brakować sil i jedna mysl ciągle a jak nigdy nie uda mi sie, nie wyobrażam sobie zycia bez dziecka marzylam o tym od lat ale chcieliśmy najpierw ogarnac slub, a teraz oboje juz tracimy nadzieję ze będziemy szczęśliwi

Odnośnik do komentarza
Gość Babelek92

CLO na każda z nas przyjdzie pora, tylko niestety niektóre z nas musza dłużej na to poczekać ale przyjdzie taki dzień ze każde zobaczy te upragnione 2 kreseczki. 
Ja póki nie zobaczę wyników bety to się na nic nie nastawiam.

Odnośnik do komentarza

Ame90, ja biorę masę leków, ale wszystko wspomagające zajście w ciąże.. a z tego co się orientuje, żeby działać na dhea to tylko środki antykoncepcyjne .. Z takich leków na unormowane gospodarki hormonalnej to ovarin 

Odnośnik do komentarza

Clo czuje się podobnie.

Z tym że u mnie już trzy cykle po clo I dwa po aromku. W sumie pięć z lekami. 

Marzę o dwóch kreskach. Siły też już czasem brak. Ale tak jak mówisz nie wyobrażam sobie życia bez dziecka. Dlatego trzeba być silnym I próbować dalej. Bardzo trzymam za Ciebie kciuki. W końcu I nam się uda!

Odnośnik do komentarza

Babelek92 Gratulacje! ☺️

 Rozumiem Was dziewczyny doskonale... Ja z Mężem staram się juz prawie dwa lata o bobasa i nic nie wychodzi.... ☹️ Teraz miałam Pierwszy cykl z Clo.... Ale już widzę po sobie ze nic z tego nie wyszło.... Za parę dni mam dostać okres... ☹️ 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu obserwuje wasze forum. Staram się już ok. 2 lata i nic. Najpierw dostałam jakiś femoston na wyrównanie progesteronu, potem przez kilka miesięcy miałam brać duphaston, a teraz miałam już 2 cykl z clo i nic 😞 @ przyszła w czwartek. Jestem załamana. Jeszcze 2 cykle mam mieć z clo potem badanie nasienia męża i drożność jajowodów.Mam nadzieję, że się w końcu uda. Gratuluje tym dziewczynom tu na forum ktorym sie udało 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...