Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość Iza

Hej. Mogę dołączyć do Was?;)

Tak czytam czytam i może dla mnie jest nadzieja.

Mam 2.5 letniego syna. Od roku staramy się o 2 i nic :( mam długie cykle po 35-40 dni więc lekarz stwierdził że możliwe że pozna owulacja albo jej brak...

Badania nasienia Męża są idealne, robiłam drożność jajowodów wszytsko dobrze wyniki hormonów też wszytsko idealnie....

zaczęłam 1 cykl z clo - we wtorek wizyta u lekarza. Myślicie że jest szansa że uda mi się zajsc w 1 cyklu z Clo?:(((

Zawsze chciałam 2-3 lata różnicy a jak tak dalej pójdzie to może 4-5:(

Odnośnik do komentarza

Inez gratulacje!! 

Hej Iza - szansa jest zawsze;) 

U mnie 8dc w tym jakoś mniej się wszystkim przejmuje 😉 jestem tylko wściekła na swoją gin bo nie odbiera telefonu nie odpisuje na smsy nie mam jak się umówić na monitoring😭I chyba sama mnie zmusiła do tego żeby z niej zrezygnować szybciej niż myślałam. 

Odnośnik do komentarza

Iza - witaj na forum. Trudno powiedzieć czy uda się za 1 razem z CLO. Ja z córką zaszłam w ciążę w 6 cyklu z CLO- za chwilę Majka kończy 7 lat 🥰 Teraz jestem po stymulacji CLO - wiele cykli i nic, teraz aromek i inseminacje. Życzę by udało się tobie jak najszybciej! 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Iza
26 minut temu, Gość EWA napisał:

Iza - witaj na forum. Trudno powiedzieć czy uda się za 1 razem z CLO. Ja z córką zaszłam w ciążę w 6 cyklu z CLO- za chwilę Majka kończy 7 lat 🥰 Teraz jestem po stymulacji CLO - wiele cykli i nic, teraz aromek i inseminacje. Życzę by udało się tobie jak najszybciej! 

Dziękuję... Jakoś nie umiem nie myśleć o tym bo bardzo bym chciała... 😞

Ehh... A niektórzy raz i bach zaraz ciąża 😞

Odnośnik do komentarza

Inez ❤️ super! Dajesz nadzieję 🙂

Cześć Iza 🙂 A lekarz nie sprawdzał w ogóle czy miałaś wcześniej owulacje bez stymulacji?

Ola0, widzisz też masz problem z kontaktem z gin, nie jestem jedyna... Wszyscy na ferie pojechali czy co 😄 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Elph napisał:

Inez ❤️ super! Dajesz nadzieję 🙂

Cześć Iza 🙂 A lekarz nie sprawdzał w ogóle czy miałaś wcześniej owulacje bez stymulacji?

Ola0, widzisz też masz problem z kontaktem z gin, nie jestem jedyna... Wszyscy na ferie pojechali czy co 😄 

Kurcze.. chyba tak...Nie wiem czy dobrze robię ale zrezygnowałam z niej. Szukałam kogoś bardziej dostępnego bo moja przyjmowała tylko w poniedziałki i wtorki u siebie w gabinecie, a tak to musiałam jeździć do szpitala gdzie normalnie pracuje tylko nigdy się nie umawiałam bo nie kazała więc często czekałam na izbie przyjeć nawet kilka godzin bo np. akurat poród. W gabinecie brak miejsc, a moje cykle nie są regularne więc ciężko jest mi się umówić na monitoring z wyprzedzeniem mogę to dopiero robić jak wiem że przyszła @ We wtorek idę do nowej i troszke się boję, że robię to w środku cyklu ale nie mam wyjścia mam nadzieję, że będziemy kontynuować stymulację no chyba, że ten cykl okaże się tym ostatnim:) 

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Iza
7 godzin temu, Gość Elph napisał:

Inez ❤️ super! Dajesz nadzieję 🙂

Cześć Iza 🙂 A lekarz nie sprawdzał w ogóle czy miałaś wcześniej owulacje bez stymulacji?

Ola0, widzisz też masz problem z kontaktem z gin, nie jestem jedyna... Wszyscy na ferie pojechali czy co 😄 

Nie sprawdzał...

W sumie ja często plamilam przed okresem, długie cykle więc domyślałam się że cykle bez owulacji .. cykle raz 34 dni raz 40 więc trochę za długie 😞

zobaczymy co lekarz powie we wtorek ... W sumie ja od razu dostałam dawkę Clo 2 dziennie od 3-7 dnia cyklu

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Ola0 napisał:

Kurcze.. chyba tak...Nie wiem czy dobrze robię ale zrezygnowałam z niej. Szukałam kogoś bardziej dostępnego bo moja przyjmowała tylko w poniedziałki i wtorki u siebie w gabinecie, a tak to musiałam jeździć do szpitala gdzie normalnie pracuje tylko nigdy się nie umawiałam bo nie kazała więc często czekałam na izbie przyjeć nawet kilka godzin bo np. akurat poród. W gabinecie brak miejsc, a moje cykle nie są regularne więc ciężko jest mi się umówić na monitoring z wyprzedzeniem mogę to dopiero robić jak wiem że przyszła @ We wtorek idę do nowej i troszke się boję, że robię to w środku cyklu ale nie mam wyjścia mam nadzieję, że będziemy kontynuować stymulację no chyba, że ten cykl okaże się tym ostatnim:) 

Dobrze robisz, nie wyobrażam sobie żeby mieć tyle problemów żeby przyjść na wizytę! Zwłaszcza, że to nie jest wizyta raz na pół roku. Rezerwacja terminów online to bardzo przydatna funkcja w naszej sytuacji.

Magdalena, może akurat zdąży wrócić, który masz dzień cyklu? Koło 7-8 chyba? Jestem kilka dni za Tobą jeśli dobrze kojarzę.

Kawa, bierz się za męża, trzeba korzystać z takich okazji 😄

Iza to masz podobne cykle jak ja, bez leków to i po 45-50 dni 😕 dużą dawkę dostałaś jak na początek, oby były efekty 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziwny ten mój cykl, w 8dc miałam dobrze rokujący pęcherzyk 12mm ale w 14dc lekarz powiedział, że go już nie widzi więc chyba zniknął (a może byłą owulacja? tylko lekarz nic takiego nie powiedział...) ale w tym 14dc pojawił się nowy pęcherzyk w drugim jajniku oprócz kilku małych był jeden 13mm więc lekarz mówił że jeszcze może z niego być jakaś późna owulacja koło 19-20 dc zwłaszcza, że nie mam regularnej długości cykli tylko biorę duphaston, który pomaga mi w miarę szybko i regularnie mieć nowy okres. Dzisiaj mam 21dc i zaczynam właśnie duphaston zgodnie z zaleceniem lekarza w skumulowanej dawce 2x2 tabl. przez 4 dni. Chciałam zapytać co sądzicie o moim wczorajszym dniu (20dc) całe popołudnie i wieczór tak bardzo bolało mnie podbrzusze, ale nie umiem określić rodzaju tego bólu, bo nie było to kłucie jajników tylko tak jakby ucisk macicy całej, nawet przy sikaniu czułam dyskomfort a ból promieniował czasami nawet do krzyża i taka byłam ogólnie słaba. Miałam się nie nakręcać zwłaszcza, że mamy fajne plany diagnostyczne na najbliższe 2 miesiące.. ale w głowie myśl czy czasem to nie efekty jednak możliwej owulacji z początku cyklu ;) ehh co te nasze głowy nam robią, no nic biorę leki i czekam a w 25dc mam zrobić pierwszy test.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Olgik napisał:

Dziwny ten mój cykl, w 8dc miałam dobrze rokujący pęcherzyk 12mm ale w 14dc lekarz powiedział, że go już nie widzi więc chyba zniknął (a może byłą owulacja? tylko lekarz nic takiego nie powiedział...) ale w tym 14dc pojawił się nowy pęcherzyk w drugim jajniku oprócz kilku małych był jeden 13mm więc lekarz mówił że jeszcze może z niego być jakaś późna owulacja koło 19-20 dc zwłaszcza, że nie mam regularnej długości cykli tylko biorę duphaston, który pomaga mi w miarę szybko i regularnie mieć nowy okres. Dzisiaj mam 21dc i zaczynam właśnie duphaston zgodnie z zaleceniem lekarza w skumulowanej dawce 2x2 tabl. przez 4 dni. Chciałam zapytać co sądzicie o moim wczorajszym dniu (20dc) całe popołudnie i wieczór tak bardzo bolało mnie podbrzusze, ale nie umiem określić rodzaju tego bólu, bo nie było to kłucie jajników tylko tak jakby ucisk macicy całej, nawet przy sikaniu czułam dyskomfort a ból promieniował czasami nawet do krzyża i taka byłam ogólnie słaba. Miałam się nie nakręcać zwłaszcza, że mamy fajne plany diagnostyczne na najbliższe 2 miesiące.. ale w głowie myśl czy czasem to nie efekty jednak możliwej owulacji z początku cyklu 😉 ehh co te nasze głowy nam robią, no nic biorę leki i czekam a w 25dc mam zrobić pierwszy test.

Hej, ja wczoraj też myślałam że mam owulację, jajniki mega bolały,brzuch i do tego śluz w postaci białka kurzego. Idąc dzisiaj na monitoring byłam pewna że coś znajdzie a tu dupa. Dostałam Aromek i duphaston, a mąż badania Msome Hba i inne. Widzę że ten lekarz działa- ale te czekanie mnie dobija Ehhh załamka . 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Karska napisał:

Hej, ja wczoraj też myślałam że mam owulację, jajniki mega bolały,brzuch i do tego śluz w postaci białka kurzego. Idąc dzisiaj na monitoring byłam pewna że coś znajdzie a tu dupa. Dostałam Aromek i duphaston, a mąż badania Msome Hba i inne. Widzę że ten lekarz działa- ale te czekanie mnie dobija Ehhh załamka . 

Karska, a który masz dzień cyklu? Ja już 21 więc te wczorajsze bóle trochę późno u mnie były... w ciągu dnia mnie nawet lekko mdliło. Ale może to też leki wszystkie i zmęczenie dają się we znaki ;) a może coś pojadłam za dużo i to od strony trawiennej podbrzusze bolało ;) zobaczymy za kilka dni. W piątek zrobię test kasetowy, a jadę też na wymazy więc diagnozuję się ;)

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Olgik napisał:

Karska, a który masz dzień cyklu? Ja już 21 więc te wczorajsze bóle trochę późno u mnie były... w ciągu dnia mnie nawet lekko mdliło. Ale może to też leki wszystkie i zmęczenie dają się we znaki 😉 a może coś pojadłam za dużo i to od strony trawiennej podbrzusze bolało 😉 zobaczymy za kilka dni. W piątek zrobię test kasetowy, a jadę też na wymazy więc diagnozuję się 😉

19, jak byłam tydzień temu nic lekarz nie widział .

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość Karska napisał:

19, jak byłam tydzień temu nic lekarz nie widział .

Czyli jesteśmy w podobnych dniach 😉 chyba nie ma co analizować bo widzisz u mnie lekarz widział pęcherzyki dobre i niedobre zarówno w 8dc jak i w 14dc... trzeba się po prostu cały czas starać od końca okresu aż do owulacji potwierdzonej, albo aż do nowej @ 😄 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Olgik napisał:

Czyli jesteśmy w podobnych dniach 😉 chyba nie ma co analizować bo widzisz u mnie lekarz widział pęcherzyki dobre i niedobre zarówno w 8dc jak i w 14dc... trzeba się po prostu cały czas starać od końca okresu aż do owulacji potwierdzonej, albo aż do nowej @ 😄 

Ja dzisiaj biorę duphaston. Przez 10 dni jak Ty, okres i potem Aromek ( oczywiście w aptekach trudno dostępny na zamówienie  ). A starania to masz rację, nie patrzę czy płodne czy nie. Lekarz sam powiedział że najlepiej co trzeci drugi dzień by miec magazyn i świeże plemniki🙈🙈🙈🙈. Olgik jedziemy razem na tym wózku , kurde bele musi się udać no . Któraś z dziewczyn miała wizytę u doktora w klinice bocian daj znać co u Cb i jakie odczucia masz. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Karska napisał:

Ja dzisiaj biorę duphaston. Przez 10 dni jak Ty, okres i potem Aromek ( oczywiście w aptekach trudno dostępny na zamówienie  ). A starania to masz rację, nie patrzę czy płodne czy nie. Lekarz sam powiedział że najlepiej co trzeci drugi dzień by miec magazyn i świeże plemniki🙈🙈🙈🙈. Olgik jedziemy razem na tym wózku , kurde bele musi się udać no . Któraś z dziewczyn miała wizytę u doktora w klinice bocian daj znać co u Cb i jakie odczucia masz. 

Ja właściwie od września jestem bez stymulowania, wcześniej clo i gonal... sama jestem ciekawa czy dzięki diecie i lekom nowym cykle się coś same uregulują przy pcos i IO. No i co lekarz to inne podejście, mój kazał zabrać duphaston tak późno od 21-24 dc czyli łącznie 16 tabletek, a Ty bierzesz 20 tabletek w 10 dni. Możliwe, że mocno skróci mi się cykl skoro w czwartek wezmę ostatnie tabletki. Ciekawe kiedy nowa @ się pojawi. No to trzymamy za siebie wzajemnie kciuki 😄

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Olgik napisał:

Ja właściwie od września jestem bez stymulowania, wcześniej clo i gonal... sama jestem ciekawa czy dzięki diecie i lekom nowym cykle się coś same uregulują przy pcos i IO. No i co lekarz to inne podejście, mój kazał zabrać duphaston tak późno od 21-24 dc czyli łącznie 16 tabletek, a Ty bierzesz 20 tabletek w 10 dni. Możliwe, że mocno skróci mi się cykl skoro w czwartek wezmę ostatnie tabletki. Ciekawe kiedy nowa @ się pojawi. No to trzymamy za siebie wzajemnie kciuki 😄

Tak - rano i wieczorem. Powiedział, że nie czekamy . Ja dostałam w wigilię normalnie miesiączkę bez leków. Dzisiaj powiedział że prawdopodobnie miałam szybko owu i wniosek z tego że generalnie kupę siana wydałam bo się minęliśmy z nią. Aromek mam od 3-7 też dwa razy dziennie. Może luty w nasze urodziny przyniesie coś dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Karska napisał:

Tak - rano i wieczorem. Powiedział, że nie czekamy . Ja dostałam w wigilię normalnie miesiączkę bez leków. Dzisiaj powiedział że prawdopodobnie miałam szybko owu i wniosek z tego że generalnie kupę siana wydałam bo się minęliśmy z nią. Aromek mam od 3-7 też dwa razy dziennie. Może luty w nasze urodziny przyniesie coś dobrego. 

Ja mam teraz te 4 dni duphaston czyli 2 rano i 2 na wieczór i nic na kolejny cykl. Na razie żadnych leków na owu nie dostaję... ale lekarz chyba chce żebyśmy się i tak starali może cudem trafimy w jakąś owulację, a dążymy teraz do tych badań wymazów i zabiegu na koniec lutego, który może wyjaśni czemu się nie udaje zajść w ciążę. Ciągle tylko siedzę i czytam o tej histeroskopii zabiegowej o ile dobrze zapamiętałam nazwę zabiegu 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...