Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość Hopefull napisał:

Haniu, na pewno wszystko dobrze zrobiłaś. Tego nie da się spierdzielić więc spokojnie 😊 ja przy każdym zastrzyku sie stresowałam i miałam rożne sytuacje i co? Żyję 😁 raz miałam ogromnego siniaka na pol brzucha - nie wiem co tam popsułam. 4 pecherzyki to 4 szanse!!! 😊 ja też żałowałam ze dopiero po pewnym czasie poszłam do specjalisty. Choc do mojej ginekolog nic absolutnie nie miałam ale jednak co specjalista to specjalista. Wyobrażam sobie minę Twojego męża 😂😂😂

Dziewczyny, w końcu mam dobre przeczucia (czego nie miałam przed żadna z poprzednich wizyt). Czuję, że będzie dobrze. Dziękuję za trzymanie kciuków! Dam Wam znac po wizycie. A teraz spadam się szykować 😊

Hopefull trzymam kciuki ;*

Odnośnik do komentarza

Drop,❤️ kochana nasza spełnienia marzeń tych malutkich i niewypowiedzianych🎁🎀🍬🍭😘🎂🎂🥧🥂🍹🎈🎈🎈🌹🍰🥰

Hopefull, Karska, Malina kciuki zwarte aż chrząstki się odzywają.😁

Pozostałe dziewczyny, buziaki for all 😘😘

Odnośnik do komentarza

Powodzenia Hopefull. Trzymam kciuki. 

Drop spełnienia marzeń 😊

Olgik to życzę Tobie i sobie bliźniąt a każdej dziewczynie tyle ile tylko chce 😉

Beti kiedyś czytałam że po genach bliźniacze ciążę idą w linii żeńskiej, ale nie pamiętam już czy to było porządne źródło czy nie. 🤷😊

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Kochane, dziekuje za trzymanie kciuków. Jesteście niezastąpione, a Wasze wsparcie sprawia że można góry przenosić.
Mój Maluszek wybrał mniej optymistyczne 50%. W czwartek idę do szpitala na wywołanie poronienia. Może być tak, że wyłączę się na parę dni, tygodni, nie wiem. Wybaczcie, potrzebuję czasu by się pozbierać i walczyć dalej. 
Za Was wszystkie trzymam kciuki i wierzę, że kiedyś będzie dobrze! 😊

Odnośnik do komentarza

Hopefull tak bardzo mi przykro 😞😢 nawet nie wiem co napisać... To jest okropne ile musimy przeżywać w tym temacie i że wgl takie sytuacje nas spotykają.

Trzymaj się kochana! Walcz jak tylko wrócą siły! 🤗 będziemy tu na Ciebie czekać i wspierać nadal ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

Hopefull, dzięki, że napisałaś. Podziwiam Cię, ile miałaś w sobie siły, żeby to w ogóle zrobić. Będę o Tobie myślała i życzę Ci, żebyś sama była zaskoczona tym jak szybko dojdziesz do siebie. To tylko znaczy, że jednak do celu jest jeden zakręt dalej, ale on ciągle jest w Twoim zasiegu, mocne uściski😗

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Karska napisał:

Hopefull- trzymaj się mocno kochana. Jesteś silna babka.

Ja jestem właśnie po drożności. Jajowody drożne. Endometrium ponad 8 cokolwiek to znaczy. 

To wszystko ok jak też miałam 8 xd 

Siedzę i czekam na wizytę ale już sama nie wiem co mówić... Opowiadać wszystko od nowa lekarzowi, pokazywać badania itp... Maskara 🙈

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Katarina napisał:

Karska, to super wiadomość, to teraz tylko ciśnij w najbliższym czasie:) A jak sam zabieg?

Malina, dawaj znać po! 

Nieprzyjemny na samej końcówce,....bol jak przy miesiączce x10, ale jak to Pan doktor powiedział,moja macica współpracowała 🙈🙈🙈🙈🙈. Tak tak też zalecał się przytulać po drożności. W poniedziałek lecę do mojego na konsultacje i zobaczymy czy coś się zadziało. 

Malina czekamy na wieści . 

Odnośnik do komentarza

Hopefull, tak bardzo mi przykro, ściskam Cię najmocniej jak tylko potrafię.. ten rok był bardzo dla nas trudny, dużo przeżyłyśmy i dużo przeszłyśmy.. wierze, że kolejny rok będzie nasz.. wszystko dzieje się po coś!!! I dla nas wyjdzie słońce!! Przyszłyśmy tu razem i razem stad wyjdziemy!!! 3maj się kochana! Odpocznij i odezwij się jak już to wszystko sobie ułożysz.. 

Dziewczyny, dziękuje za życzenia.. chociaż dla mnie to smutny dzien, płacze razem z Hopefull.. 🖤

Odnośnik do komentarza

Po wizycie mam bardzo dobre odczucia. Miałam monitoring oczywiście wszystkie pęcherzyki malutkie z racji braku Clo w tym cyklu, a dziś już 15 d.c. Więc na pewno nic nie będzie ale z tym się liczyłam już wcześniej. 

Zmieniam ginekologa na tą Panią i teraz Zalecenia: Clo 2x1 (czyli tak jak ostatnio) ale tym razem od 3 do 7 d.c. (Dostałam receptę bez żadnego proszenia się 🙂

Niestety przez święta i nowy rok pierwszy monitoring będę mieć dopiero 4.01 i będzie to 15 d.c. Ale zobaczę czy mogę iść jeszcze gdzieś indziej na samo zdj z usg. Będziemy się starać a jak się okaże że np. Pecherzyk sam nie pęknie to dostanę zastrzyk (Ostatnio miałam w 16 d.c.)

Duphaston mam brać po monitoringu. 

Pani gin powiedziała że możemy próbować nawet 6 cykli ale jak będę chciał szybciej inseminacje to też nie ma problemu. 

Co myślicie? Ja jestem zadowolona przede wszystkim dlatego że nie wprowadzała takiej nerwowej atmosfery jak mój lekarz...

 Drop kiedy ruszasz do gry? Miałaś razem za mną 😛 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...