Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Gość Zuduarinka napisał:

Ja zdecydowanie nie odpuściłam. W tym cyklu tak płakałam jak jeszcze nigdy wcześniej. Ogólnie to miałam nastawienie, że no nie uda nam się nigdy, że jestem beznadziejna itd. Bardzo to przeżywałam, ale też później jak lekarz mi powiedział "jest pani okazem zdrowia" to chyba coś we mnie pękło i w końcu pomyślałam, że może wcale taka beznadziejna nie jestem. No i później po zastrzyku i monitoringu jakbym wewnętrznie gdzieś czuła, że się uda. Nawet wózki tak z ciekawości i mebelki oglądałam jakie kiedyś chciałabym mieć, więc chyba po prostu nadszedł na mnie czas. Nie wiem też jakie dziewczyny macie nastawienie do Boga, ale drugi raz w życiu zwróciłam się do Boga ze słowami " niech się dzieje wola nieba" i tak też się stało ❤️

No i suuuper - rośnijcie zdrowo !!!

😘😘😘

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,

Jutro powinnam testować bo owulacja była około 14 dni temu. Lekarz wpisał mi w zalecenia beta hcg z krwi a ja mam jakiś taki opór iść na badanie. Nie czuje żadnych objawów, pms jak zwykle- pewnie się nie udało więc po co mam się wystawiać na kontakt z chorymi w laboratorium? Myślicie że test z moczu wystarczy ? w sensie jak będzie negatywny to mogę odstawić duphaston i czekać na @? Czy lepiej nie ryzykować ? Taki mam mentlik w głowie... 

Tak teraz myślę że to chyba bardziej jest obawa przed rozczarowaniem niż strach przed chorobami... 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Katarina napisał:

Kalina94, kiedy zamierzasz testować? Nie chce zapeszać, ale mi też się spóźniał @ o 2 dni😊

Hopefull, Ewa0, czy Wy już pisałyście kiedy idziecie na 1 usg? Hopefull Ty jakoś za tydzień,półtora, dobrze kojarzę? Będziecie powtarzać betę? Mi gin mówił, że po drugiej nie ma sensu. Na wizytę kazał przyjść dopiero za 2 tyg, 23go...Ale bardzo się boję, że będzie narodowa kwarantanna i wszystko zamknięte, więc umówiłam się na wszelki wypadek jeszcze na termin za tydzień w piątek. Tylko walczę że sobą czy robić trzecią betę, czy dac już spokój i nie włóczyć sie po labach ..jestem cały czas w totalnym miksie radości i strachu...

Zuduarinka, powodzenia z betą jutro!!!👊👊 

 

Tak Kochana 🙂 dokładnie za półtora tygodnia (18.11) 🙂 

Dobrze zrobiłaś, że wcześniej się umówiłaś! Ja wlasnie też się trochę tego obawiam... ale mój prof nie zamknął się w marcu więc liczę na to, że i teraz tego nie zrobi... Co do bety to ja nawet drugiej nie robiłam 🙈 nie będziesz się denerwować jak będzie niższy przyrost niż się spodziewałaś? Pomyśl co da Ci większy spokój i to zrób 😘 ja akurat wiem, że jakbym zrobiła drugą betę i byłaby niższa niż się spodziewałam to sama bym się nakręcała i dopiero tym mogłabym zaszkodzić... 

Ewa! Powodzenia! Daj znać jutro!!! 🙂 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Alicja napisał:

Dziewczyny,

Jutro powinnam testować bo owulacja była około 14 dni temu. Lekarz wpisał mi w zalecenia beta hcg z krwi a ja mam jakiś taki opór iść na badanie. Nie czuje żadnych objawów, pms jak zwykle- pewnie się nie udało więc po co mam się wystawiać na kontakt z chorymi w laboratorium? Myślicie że test z moczu wystarczy ? w sensie jak będzie negatywny to mogę odstawić duphaston i czekać na @? Czy lepiej nie ryzykować ? Taki mam mentlik w głowie... 

Tak teraz myślę że to chyba bardziej jest obawa przed rozczarowaniem niż strach przed chorobami... 

Cześć Alicja.

Myślę, że 14 dni po owulacji możesz spokojnie zrobić test domowy. Jak wyjdzie pozytywny to wtedy beta hcg.

Moj dr z kliniki wlasnie tak zaleca: test z moczu, jak pozytywny to beta hcg+ progesteron a jak negatywny to czekamy na @ Ale oby nie przyszła! 

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, gratuluję z całego serca tym z Was którym się udało!

ja jestem po drugim cyklu clo i zastrzyku z Pregnyl 5000j, ten cykl zakończył się torbielą krwotoczną (3,65cm) na jajniku. 
 

Czy któraś z Was wie co to oznacza w praktyce, wiem że powinna się wchłonąć sama i odstawiam też Clo w kolejnym cyklu ale czy to oznacza że cykl poszedł na straty i żadnej ciąży już z niego nie będzie? Na drugim jajniku miałam dwa pęcherzyki 16mm i 20 mm, na usg lekarz powiedział tylko że „jajnik lewy prawidłowy” a o drugim wypowiedział się jako że jest torbiel.

Zastanawiam się kiedy testy zaczynają pokazywać faktyczny stan rzeczy po podaniu zastrzyku.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, 

Gratulacje dla przyszłych mam 🙂

My z mężem staramy się o drugie dziecko już 2 lata (z pierwszym nie mieliśmy żadnych problemów). Na ostatniej wizycie pani ginekolog zapisała mi clo. @ spóźnia mi się już tydzień. Zrobiłam test 3 dni po spodziewanej @ - negatywny. Kolejne boję się robić (każdy poprzedni test to duża nadzieja i wielkie rozczarowanie). Czy któraś z Was tak miała? Dodam że po clo trochę mi się przytyło ale czy parę kilogramów jest w stanie zatrzymać @?

 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze testujące,  Zuduarinka i Kalina94👊

Ewa0, a za Ciebie bardzo bardzo mocno za dzisiejszym usg, koniecznie daj znać 👊👊👊 przypomnij, który to będzie u Ciebie dzień po owu?

Alicja, jeśli lekarz doradzał betę, to bym szła na Twoim miejscu, będziesz mieć pewność 100%.

Alicja, nie znam się na torbielach,ale na logikę torbiej na jednym jajniku nie powinna blokować owu na drugim. Może warto zadzwonić i dopytać?

Hopefull, ostatecznie zdecydowałam, że już nie betuję więcej. Bo nawet jak urośnie, to za 2 dni będę miała znowu wątpliwości, więc nie chce się spać zwariować..dawno się tak nie cieszyłam na poniedziałek, kiedy będę mogła zająć głowę pracą i przestać wymyślać 🙂 

 

Odnośnik do komentarza

Ewela, to faktycznie już sporo Ci się spóźnia. Parę dziewczyn miało tu sytuację, że testy B.dlugo nic nie pokazywały, a ciąża była, więc pozostaje albo cierpliwość albo beta. Moim zdaniem kilka kg nie ma wpływu na @. Daj znać co postanowisz.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Izzie napisał:

Cześć Dziewczyny, gratuluję z całego serca tym z Was którym się udało!

ja jestem po drugim cyklu clo i zastrzyku z Pregnyl 5000j, ten cykl zakończył się torbielą krwotoczną (3,65cm) na jajniku. 
 

Czy któraś z Was wie co to oznacza w praktyce, wiem że powinna się wchłonąć sama i odstawiam też Clo w kolejnym cyklu ale czy to oznacza że cykl poszedł na straty i żadnej ciąży już z niego nie będzie? Na drugim jajniku miałam dwa pęcherzyki 16mm i 20 mm, na usg lekarz powiedział tylko że „jajnik lewy prawidłowy” a o drugim wypowiedział się jako że jest torbiel.

Zastanawiam się kiedy testy zaczynają pokazywać faktyczny stan rzeczy po podaniu zastrzyku.

Pewnie dostaniesz duphaston (ja tak miałam zarówno przy torbieli krwotocznej jak i tej zwykłej). Duzo dziewczyn dostaje tez duphaston w drugiej fazie cyklu więc nie spisywałabym cyklu na straty 🙂 mam dwie znajome ktore z torbielą krwotoczna zaszły w ciąże. Przez pierwszy etap ciazy brały progesteron, trochę krwawiły ale maluszki są zdrowe jak ryby 🙂 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Katarina napisał:

Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze testujące,  Zuduarinka i Kalina94👊

Ewa0, a za Ciebie bardzo bardzo mocno za dzisiejszym usg, koniecznie daj znać 👊👊👊 przypomnij, który to będzie u Ciebie dzień po owu?

Alicja, jeśli lekarz doradzał betę, to bym szła na Twoim miejscu, będziesz mieć pewność 100%.

Alicja, nie znam się na torbielach,ale na logikę torbiej na jednym jajniku nie powinna blokować owu na drugim. Może warto zadzwonić i dopytać?

Hopefull, ostatecznie zdecydowałam, że już nie betuję więcej. Bo nawet jak urośnie, to za 2 dni będę miała znowu wątpliwości, więc nie chce się spać zwariować..dawno się tak nie cieszyłam na poniedziałek, kiedy będę mogła zająć głowę pracą i przestać wymyślać 🙂 

 

No właśnie bo pózniej to błędne koło jest... mnie tak ciekawość zżera co sie u mnie dzieje bo zupełnie nic nie wiem więc doskonale Cię rozumiem. Jestem z Tobą i kochana wrzucamy na luz 🙂 oooo Siostro, też się cieszyłam na poniedziałek 🙈

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gość Zuduarinka napisał:

Katarina beta z piątku była 10, a dzisiaj 84, wiec wydaje mi się, że rośnie ładnie. Dzisiaj lekarzowi wyśle wyniki. Męża jutro z lotniska odbieram to zdrapkę dostanie jutro po wejściu do domu;D

Przyrost super !! 🙂 Rośnijcie zdrowo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...