Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuduarinka

Helios jak się trzymasz? Co lekarz powiedział?

Dziewczyny u mnie dzisiaj znowu widać drugą kreskę, nawet czas mierzyłam, żeby nie było że po 5 minutach sprawdzałam i no ewidentnie kreska była. Zrobiłam betę i czekam na wynik.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Zuduarinka napisał:

Helios jak się trzymasz? Co lekarz powiedział?

Dziewczyny u mnie dzisiaj znowu widać drugą kreskę, nawet czas mierzyłam, żeby nie było że po 5 minutach sprawdzałam i no ewidentnie kreska była. Zrobiłam betę i czekam na wynik.

To pewnie tylko formalność 🙂

 

Helios jesteśmy tu dla Ciebie . 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Zuduarinka napisał:

Helios jak się trzymasz? Co lekarz powiedział?

Dziewczyny u mnie dzisiaj znowu widać drugą kreskę, nawet czas mierzyłam, żeby nie było że po 5 minutach sprawdzałam i no ewidentnie kreska była. Zrobiłam betę i czekam na wynik.

Myślałam, że nas dzisiaj też poinformujesz zdjęciem 😉 ale poczekam aż napiszesz wyniki bet, no jakoś wytrzymam tą niewiedzę parę godzin 😄

Ja zrobiłam rano te krzywe, niestety znowu prawie 150 zł musiałam dać... ale wszystko bez problemu, glukoza smakowała 😄

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka
41 minut temu, Gość Olgik napisał:

Myślałam, że nas dzisiaj też poinformujesz zdjęciem 😉 ale poczekam aż napiszesz wyniki bet, no jakoś wytrzymam tą niewiedzę parę godzin 😄

Ja zrobiłam rano te krzywe, niestety znowu prawie 150 zł musiałam dać... ale wszystko bez problemu, glukoza smakowała 😄

Olgik bety jeszcze nie mam, ale pojawiło się jakieś plamienie, coś czuję że już po wszystkim, zanim dobrze się zaczęło.

Odnośnik do komentarza

Zuduarinka nie martw się na zapas. Plamienia pojawiają się w ciąży... W pierwszej ciąży też mi się zdarzyły. Oczywiście od razu pojechałam do gina ale wszystko było ok. Ja na Twoim miejscu zadzwonilabym i skonsultowała się ze swoim lekarzem. Może Ci przepisze tak jak mi teraz luteinę dopochwowo na utrzymanie ciąży....

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Zuduarinka napisał:

Dziewczyny! Beta 10,170! Nie mogę uwierzyć, że urosła.

Teraz martwie się tym plamieniem! Nie wiem co mam robić. Dzisiaj po południu zadzwonie chyba do lekarza a w poniedziałek powtórze bete.

Jestem w szoku.

Byłam pewna !!! Zaglądałam co chwilę 🙂

Dzwoń od razu do lekarza 

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka

Dziewczyny rozmawiałam z lekarzem. Mam dalej brać duphaston i w poniedziałek powtórzyć betę.

To do mnie nie dociera, że jestem w ciąży. Nastawiliśmy się na długie leczenie, a tu proszę. Oby teraz z maluszkiem wszystko dobrze było i żeby się dobrze ulokował.

Jutro miałam iść wyrwać zęba ósemkę, ale chyba się wstrzymam.

A takie mam normy z laboratorium:

spacer.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkimi. Czwarty dzień przyjmuje clo jest to moja pierwsza kuracja, wczoraj skończyła mi się @, dzisiaj odczuwam nieprzyjemne kłócie z obu stron podbrzusza przy czym z lewej strony dużo bardziej. Czy jest to coś niepokojacego, czy po prostu te tabletki tak działają? Nigdy wcześniej tak nie miałam. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Zuduarinka napisał:

Dziewczyny! Beta 10,170! Nie mogę uwierzyć, że urosła.

Teraz martwie się tym plamieniem! Nie wiem co mam robić. Dzisiaj po południu zadzwonie chyba do lekarza a w poniedziałek powtórze bete.

Jestem w szoku.

Kochana to 10 tys czy 10? 
❤️💪🏽

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka
2 godziny temu, Gość Ewa0 napisał:

Zuduarinka gratulacje!!!!!! 🎉🎉🎉🎉🎉 A kiedy masz pierwszą wizytę USG?

Ewa nie mam pojęcia jeszcze, dopiero jak będę miała wynik bety drugi to lekarz będzie mi mówił co dalej.

Kalinka wynik 10, a jeszcze w środę było 2. A testy ciążowe z allegro za 1zł już mi tą ciążę pokazują no szok.

W pracy wyganiają nas na zwolnienia, ale  nie wiem czy teraz powinnam iść i czy to nie obniży mi później środków z Zusu.

Mój mąż przylatuje do domu we wtorek i jak w poniedziałek będzie wszystko ok z wynikiem to chce  mu zrobić niespodziankę. Ogólnie to wszyscy będą w szoku, bo jak wyszło mi ostatnio 2 to powiedziałam, że nic z tego i w ciąży nie jestem i kolejny cykl stracony a tu taka niespodzianka! ❤️

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...