Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martuu

ooo gratuluje Kamila czyli miałaś dwa jajeczka i Ci się udało 😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kiki
11 godzin temu, Gość Martuu napisał:

Kiki to super ta Twoja diabetolog a do Nowego gin kiedy idziesz ? Bo w sumie jesteś w 5 tygodniu a w 7 to już będzie serduszko i coś widać 🙂 oraz najważniejszy czas.

dobrze ze coś masz na podtrzymanie 😃

Jestem już w połowie 6 tygodnia a idę dokładnie za tydzień 17.07 więc będę już w 7. 

Martuu a co u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martuu

No kiki trzymam za Ciebie kciuki 😍 oby wszystko było dobrze ☺️U mnie dobrze w końcu czuje konkretne ruchy ależ to dziwne uczucia bo pierwszy raz w życiu wiem co to i jednym słowem z dniem dzisiejszym wkroczyłam w 6 miesiąc 🙉🙈nawet nie wiem kiedy to tak szybko przeleciało .. już coraz bliżej niż dalej 🙊

Ale czuje się naprawdę bardzo dobrze aż za dobrze 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marysienka17

Pierwsze ruchy są wspaniałe. Na początku to takie dziwne uczucie ale później człowiek się do nich przyzwyczaja i czeka z utęsknieniem aby kopnelo . Ja już zaczęłam 5 miesiąc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika
4 godziny temu, Gość Kiki napisał:

Jestem już w połowie 6 tygodnia a idę dokładnie za tydzień 17.07 więc będę już w 7. 

Martuu a co u Ciebie? Jak się czujesz?

O to masz wizytę w moje urodziny 🙂 ja idę 15.07 będę już  w połowie 7 tygodnia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziubek

dziewczyny dostałam zastrzyk 14 dnia wieczorem. Do 16 dnia rano miałam bol brzucha. A od dzisiaj 17 dzień bol piersi i śluz. Czy ktoś tak miał po Clo i pregnylu ? 
normalnie cycki dawały znać kilka dni przed okresem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monikaa
38 minut temu, Gość Dziubek napisał:

dziewczyny dostałam zastrzyk 14 dnia wieczorem. Do 16 dnia rano miałam bol brzucha. A od dzisiaj 17 dzień bol piersi i śluz. Czy ktoś tak miał po Clo i pregnylu ? 
normalnie cycki dawały znać kilka dni przed okresem. 

1 miesiąc z clo w 14 dc bardzo silny ból po lewej stronie od jajnika miałam aż do pleców ciągnący od 24 dc  do dziś  27 okropny ból piersi nawet dotknąć nie mogę , zobaczymy co będzie dalej , może po pęknięciu pecherzyka miałaś ten ból brzucha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziubek

a robilas test ?

mialas same cło czy tez zastrzyk ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monikaa
24 minuty temu, Gość Dziubek napisał:

a robilas test ?

mialas same cło czy tez zastrzyk ?

Miałam tylko clo bez zastrzyku od 5 do 9 DC  jeszcze nie testowałam ,ale myślę że  w poniedziałek wybiorę się na betę jakoś do testów nie mam przekonania ci powiem , mam cichą nadzieję że się uda a zarazem lęk przed  rozczarowaniem jak chyba każda z nas ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monikaa

Gość dziubek a ty który cykl masz z clo ?ja w tym cyklu 0 śluzu poprostu sucho jak nigdy nie wiem czy po tym clo ..ogólnie to staram się od lutego z narzeczonym w lutym i odrazu zaszłam ale niestety poroniłam w marcu 😟

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monikaa
18 godzin temu, Gość Kamila napisał:

Mi się udało w pierwszym cyklu dziś mam bliźniaki, dwóch wspaniałych chłopców 

Kamila a czy brałaś coś dodatkowo ?monitoring miałaś ?gratulacje bliźniaków 😍☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martuu

Monikaa a wiesz co było przyczyna ? Bo pewnie już byłaś 6-7 tydzien jak miesiąc minął od zajścia i wtedy już coś brałaś? Czy naturalnie Ci się udało zajść w ciąże ?”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monikaa
19 godzin temu, Gość Kamila napisał:
15 minut temu, Gość Martuu napisał:

Martuu naturalnie mi się udało , przyczyny nie znam , tak to był 6 tc,  samoistnie poroniłam, macica sama się oczyściła , a teraz zaczęłam z clo bo po tym poronieniu miałam cykle bezowulacyjne

Kamila a czy brałaś coś dodatkowo ?monitoring miałaś ?gratulacje bliźniaków 😍☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziubek
5 godzin temu, Gość Monikaa napisał:

Gość dziubek a ty który cykl masz z clo ?ja w tym cyklu 0 śluzu poprostu sucho jak nigdy nie wiem czy po tym clo ..ogólnie to staram się od lutego z narzeczonym w lutym i odrazu zaszłam ale niestety poroniłam w marcu 😟

Pierwszy.

ale mam dużo śluzu mlecznego a nigdy nie miałam takiej ilości. I zastanawiam się czy to po tych tabletkach czy może udało się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MONIZE
11 minut temu, Gość Dziubek napisał:

Pierwszy.

ale mam dużo śluzu mlecznego a nigdy nie miałam takiej ilości. I zastanawiam się czy to po tych tabletkach czy może udało się 

Jeśli dobrze zrozumiałam to 14go dnia miałaś zastrzyk na pęknięcie, a 17go zauważyłaś te objawy? Jeśli tak, nie jestem specjalistą oczywiście, ale tak na prawdę pierwsze objawy ciąży (jeśli od razu występują) to można zauważyć dopiero po 7-10 dni od zapłodnienia, wtedy dochodzi do zagniezdzenia, lub nawet w okolicach planowanej miesiączki najwcześniej, czyli ty mogłabyś coś odczuć dopiero (zakladajac że do zapłodnienia komórki doszło od razu dzień po zastrzyku) 22 dnia. Jeśli chodzi o ból to obstawiam że był to ból owulacyjny. Ale oczywiście trzymam kciuki żeby się udało, wyłączenie głowy bardzo pomaga 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziubek
8 minut temu, Gość MONIZE napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałam to 14go dnia miałaś zastrzyk na pęknięcie, a 17go zauważyłaś te objawy? Jeśli tak, nie jestem specjalistą oczywiście, ale tak na prawdę pierwsze objawy ciąży (jeśli od razu występują) to można zauważyć dopiero po 7-10 dni od zapłodnienia, wtedy dochodzi do zagniezdzenia, lub nawet w okolicach planowanej miesiączki najwcześniej, czyli ty mogłabyś coś odczuć dopiero (zakladajac że do zapłodnienia komórki doszło od razu dzień po zastrzyku) 22 dnia. Jeśli chodzi o ból to obstawiam że był to ból owulacyjny. Ale oczywiście trzymam kciuki żeby się udało, wyłączenie głowy bardzo pomaga 🙂

My noe mamy czasu na wyłączenie 🙂 mam nadzieje ze ten cykl będzie szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MONIZE
12 minut temu, Gość Dziubek napisał:

My noe mamy czasu na wyłączenie 🙂 mam nadzieje ze ten cykl będzie szczęśliwy.

Bardzo Ci tego życzę, tak samo wszystkim dziewczynom która jeszcze się starają z clo ❤️ 

Powiem szczerze że jak my się staralismy to jak mi ktoś mówił żebym nie myślała o tym i nie analizowała wszystkiego co związane z ciąża, bo wyluzowanie pomaga w zajściu to uważałam to za głupie gadanie. Ja 2 razy się przekonałam że to nie tylko głupie gadanie a prawda. Niestety tak jest ze jak za bardzo się chce to nie wychodzi, przynajmniej u nas tak było i przekonalam się o tym 2 razy. W pierwsza ciążę jak zaszłam (niestety ja poroniłam) to był nasz 9 cykl starań bez leków, byliśmy akurat po wizycie u lekarza który zapowiedział że czas abym poszła na laparoskopie, odpuscilam całkiem nastawilam się na zabieg, żeby w końcu sprawdzili co jest nie tak, do tego 2 wesela miesliesmy w tym czasie i nie było czasu na myślenie, wtedy to właśnie w kolejnym cyklu dowiedziałam się o ciąży. A tym razem (jestem w 12 tc) wyszło tak że po kolejnych paru miesiącach starań dostałam clo na wzmocnienie owulacji (bo ja owulacje normalnie miałam) i tak się nastawilam że żadnej dziewczynie tutaj na forum nie udało się za pierwszym razem i mamy przecież parę prób, więc nie ma się co stresować, do tego pies nam zachorował i głowa była cały czas tym zajęta, wtedy także się okazało że się udało 😊 

Także ja bardzo polecam zajęcie głowy po prostu czymś innym, a nie analizowanie wszystkiego dzień po dniu. Wiem że łatwo się gada ale zawsze znajdzie się coś czym można się zająć (nie myśląc o zapłodnieniu) - poświęcenie się hobby, jakiś wypad z mężem czy partnerem, czas z znajomymi. 

Ściskam was mocno dziewczyny i nadal zaciskam kciuki ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarina

I na mnie przyszedl czas..sobota wieczori wlasnie skończyłam czytać wszystkie wpisu z ostatniego 1,5roku od środy:) 

Moja historia pokrótce wygląda tak: brak zabezpieczania się pewnie już ze 4 lata, intencjonalne staranie się ponad rok, od grudnia na euthyrox i bromku na tsh i prolaktynę ( wyniki już są w normie).

W tym tygodniu byłam na pierwszym monitoringu bez wspomagania, 12dc pęcherzyk 17mm i miałam przyjść na zastrzyk w środę. Pobiegłem prawie do tego giną, taka byłam podekscytowana, a tu dupa, pęcherzyk stanął w miejscu,  nie ma co robić zastrzyku, cykl spisany na straty...

I tak oto dostałam receptę na 1szy cykl z Clo, który zacznę pewnie za 2 tygodnie...A więc dołączam do Was,  drogie Kobiety, może któraś również dopiero zaczyna stymulację .

Przyznam, że trochę dało mi nadziei to forum, że clo faktycznie czasem  pomaga, również dziewczynom po złej stronie 35tki;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monikaa

Katarina ja również 1 cykl z clo dziś 29 dc , ale cykle moje trwają od 27 do 31 dni , owulację miałam na pewno bo miałam płyn w zatoce douglasa na USG w 22 DC @jeszcze się nie pojawiła jeśli się do poniedziałku nie pojawi idę na betę , nie nastawiam się  że się uda w tym cyklu , choć bardzo bym chciała , również leczę prolaktynę dostinexem , mam w normie wszsytkie hormony przebadane również są w normie , także teraz zostało tylko czekać , mam 30 lat więc czas na dzieciątko ☺️ trzymam kciuki za wszsytkie kobietki aby się udało 😍🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewa
10 godzin temu, Gość Katarina napisał:

I na mnie przyszedl czas..sobota wieczori wlasnie skończyłam czytać wszystkie wpisu z ostatniego 1,5roku od środy:) 

Moja historia pokrótce wygląda tak: brak zabezpieczania się pewnie już ze 4 lata, intencjonalne staranie się ponad rok, od grudnia na euthyrox i bromku na tsh i prolaktynę ( wyniki już są w normie).

W tym tygodniu byłam na pierwszym monitoringu bez wspomagania, 12dc pęcherzyk 17mm i miałam przyjść na zastrzyk w środę. Pobiegłem prawie do tego giną, taka byłam podekscytowana, a tu dupa, pęcherzyk stanął w miejscu,  nie ma co robić zastrzyku, cykl spisany na straty...

I tak oto dostałam receptę na 1szy cykl z Clo, który zacznę pewnie za 2 tygodnie...A więc dołączam do Was,  drogie Kobiety, może któraś również dopiero zaczyna stymulację .

Przyznam, że trochę dało mi nadziei to forum, że clo faktycznie czasem  pomaga, również dziewczynom po złej stronie 35tki;)

Hej 🙂

To nie jestem sama 🙂 Za mną tez juz 35 rok życia i pierwszy cykl CLO+estrofem+ovitrelle+duphaston 

Witaj w klubie ☺️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Katarina

Monikaa,  to trzymam mocno kciuki, żeby @ jednak nie nadszedł. Swoją drogą, widzę, że bardzo popularne jest robienie bety tutaj! Ja sobie zawsze mówię, że do 5 dni po terminie robilabym testy, ale ostatecznie @ zawsze przychodzi, więc nie mam tego problemu;)

Hej Ewa! No nie jesteś sama, nie:) trzymam kciuki za przyszłe dzieci takich Starszaków jak my:) a napisz jeszcze czemu służy Estrofen?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monikaa

Katarina dziękuję Tobie również życzę udanego cyklu 😍betę wolę ponieważ jest to koszt około 30 zł ,za dobry test wydasz 15 /20 zł i może nie wykryć wczesnej ciąży , tak jak w poprzedniej mi nie wykrywał 4 dni po terminie 1 kreska , 3  testy robiłam i nic  , a zaś  beta  wykazała ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Ale nas się tu zebrało 🥰

Ja też pierwszy cykl po Duphastonie , z Clo. Jutro ostatnia dawka Clo( 9 dzień cyklu) i w 13dc mam monitoring. Lekarz kazał się nie nastawiać na pierwszy cykl , dlatego się " nie spinam". Trzymam za Wszystkie kciuki ! 😍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dziubek
57 minut temu, Gość Marta napisał:

Ale nas się tu zebrało 🥰

Ja też pierwszy cykl po Duphastonie , z Clo. Jutro ostatnia dawka Clo( 9 dzień cyklu) i w 13dc mam monitoring. Lekarz kazał się nie nastawiać na pierwszy cykl , dlatego się " nie spinam". Trzymam za Wszystkie kciuki ! 😍

Czemu ten cykl masz się nie nastawiac ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna31

U mnie drugi cykl z clo, miesiączka ma się pojawić w poniedziałek, od środy już mam bóle miesiączkowe w podbrzuszu, nawet miałam brązowa wydzielinę w środę, a teraz już biała i nie wiem czy robić test czy jeszcze czekać 🤷‍♀️ Nie chce się znowu nastawiać, bo przez ten rok zrobiłam tyle testów 🙈 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...