Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Gość Martuu napisał:

Kiki to super ta Twoja diabetolog a do Nowego gin kiedy idziesz ? Bo w sumie jesteś w 5 tygodniu a w 7 to już będzie serduszko i coś widać 🙂 oraz najważniejszy czas.

dobrze ze coś masz na podtrzymanie 😃

Jestem już w połowie 6 tygodnia a idę dokładnie za tydzień 17.07 więc będę już w 7. 

Martuu a co u Ciebie? Jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

No kiki trzymam za Ciebie kciuki 😍 oby wszystko było dobrze ☺️U mnie dobrze w końcu czuje konkretne ruchy ależ to dziwne uczucia bo pierwszy raz w życiu wiem co to i jednym słowem z dniem dzisiejszym wkroczyłam w 6 miesiąc 🙉🙈nawet nie wiem kiedy to tak szybko przeleciało .. już coraz bliżej niż dalej 🙊

Ale czuje się naprawdę bardzo dobrze aż za dobrze 🙂 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Kiki napisał:

Jestem już w połowie 6 tygodnia a idę dokładnie za tydzień 17.07 więc będę już w 7. 

Martuu a co u Ciebie? Jak się czujesz?

O to masz wizytę w moje urodziny 🙂 ja idę 15.07 będę już  w połowie 7 tygodnia 🙂

Odnośnik do komentarza

dziewczyny dostałam zastrzyk 14 dnia wieczorem. Do 16 dnia rano miałam bol brzucha. A od dzisiaj 17 dzień bol piersi i śluz. Czy ktoś tak miał po Clo i pregnylu ? 
normalnie cycki dawały znać kilka dni przed okresem. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Dziubek napisał:

dziewczyny dostałam zastrzyk 14 dnia wieczorem. Do 16 dnia rano miałam bol brzucha. A od dzisiaj 17 dzień bol piersi i śluz. Czy ktoś tak miał po Clo i pregnylu ? 
normalnie cycki dawały znać kilka dni przed okresem. 

1 miesiąc z clo w 14 dc bardzo silny ból po lewej stronie od jajnika miałam aż do pleców ciągnący od 24 dc  do dziś  27 okropny ból piersi nawet dotknąć nie mogę , zobaczymy co będzie dalej , może po pęknięciu pecherzyka miałaś ten ból brzucha

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Dziubek napisał:

a robilas test ?

mialas same cło czy tez zastrzyk ?

Miałam tylko clo bez zastrzyku od 5 do 9 DC  jeszcze nie testowałam ,ale myślę że  w poniedziałek wybiorę się na betę jakoś do testów nie mam przekonania ci powiem , mam cichą nadzieję że się uda a zarazem lęk przed  rozczarowaniem jak chyba każda z nas ..

Odnośnik do komentarza

Gość dziubek a ty który cykl masz z clo ?ja w tym cyklu 0 śluzu poprostu sucho jak nigdy nie wiem czy po tym clo ..ogólnie to staram się od lutego z narzeczonym w lutym i odrazu zaszłam ale niestety poroniłam w marcu 😟

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Kamila napisał:

Mi się udało w pierwszym cyklu dziś mam bliźniaki, dwóch wspaniałych chłopców 

Kamila a czy brałaś coś dodatkowo ?monitoring miałaś ?gratulacje bliźniaków 😍☺️

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Kamila napisał:
15 minut temu, Gość Martuu napisał:

Martuu naturalnie mi się udało , przyczyny nie znam , tak to był 6 tc,  samoistnie poroniłam, macica sama się oczyściła , a teraz zaczęłam z clo bo po tym poronieniu miałam cykle bezowulacyjne

 

Kamila a czy brałaś coś dodatkowo ?monitoring miałaś ?gratulacje bliźniaków 😍☺️

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Monikaa napisał:

Gość dziubek a ty który cykl masz z clo ?ja w tym cyklu 0 śluzu poprostu sucho jak nigdy nie wiem czy po tym clo ..ogólnie to staram się od lutego z narzeczonym w lutym i odrazu zaszłam ale niestety poroniłam w marcu 😟

Pierwszy.

ale mam dużo śluzu mlecznego a nigdy nie miałam takiej ilości. I zastanawiam się czy to po tych tabletkach czy może udało się 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Dziubek napisał:

Pierwszy.

ale mam dużo śluzu mlecznego a nigdy nie miałam takiej ilości. I zastanawiam się czy to po tych tabletkach czy może udało się 

Jeśli dobrze zrozumiałam to 14go dnia miałaś zastrzyk na pęknięcie, a 17go zauważyłaś te objawy? Jeśli tak, nie jestem specjalistą oczywiście, ale tak na prawdę pierwsze objawy ciąży (jeśli od razu występują) to można zauważyć dopiero po 7-10 dni od zapłodnienia, wtedy dochodzi do zagniezdzenia, lub nawet w okolicach planowanej miesiączki najwcześniej, czyli ty mogłabyś coś odczuć dopiero (zakladajac że do zapłodnienia komórki doszło od razu dzień po zastrzyku) 22 dnia. Jeśli chodzi o ból to obstawiam że był to ból owulacyjny. Ale oczywiście trzymam kciuki żeby się udało, wyłączenie głowy bardzo pomaga 🙂

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość MONIZE napisał:

Jeśli dobrze zrozumiałam to 14go dnia miałaś zastrzyk na pęknięcie, a 17go zauważyłaś te objawy? Jeśli tak, nie jestem specjalistą oczywiście, ale tak na prawdę pierwsze objawy ciąży (jeśli od razu występują) to można zauważyć dopiero po 7-10 dni od zapłodnienia, wtedy dochodzi do zagniezdzenia, lub nawet w okolicach planowanej miesiączki najwcześniej, czyli ty mogłabyś coś odczuć dopiero (zakladajac że do zapłodnienia komórki doszło od razu dzień po zastrzyku) 22 dnia. Jeśli chodzi o ból to obstawiam że był to ból owulacyjny. Ale oczywiście trzymam kciuki żeby się udało, wyłączenie głowy bardzo pomaga 🙂

My noe mamy czasu na wyłączenie 🙂 mam nadzieje ze ten cykl będzie szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Dziubek napisał:

My noe mamy czasu na wyłączenie 🙂 mam nadzieje ze ten cykl będzie szczęśliwy.

Bardzo Ci tego życzę, tak samo wszystkim dziewczynom która jeszcze się starają z clo ❤️ 

Powiem szczerze że jak my się staralismy to jak mi ktoś mówił żebym nie myślała o tym i nie analizowała wszystkiego co związane z ciąża, bo wyluzowanie pomaga w zajściu to uważałam to za głupie gadanie. Ja 2 razy się przekonałam że to nie tylko głupie gadanie a prawda. Niestety tak jest ze jak za bardzo się chce to nie wychodzi, przynajmniej u nas tak było i przekonalam się o tym 2 razy. W pierwsza ciążę jak zaszłam (niestety ja poroniłam) to był nasz 9 cykl starań bez leków, byliśmy akurat po wizycie u lekarza który zapowiedział że czas abym poszła na laparoskopie, odpuscilam całkiem nastawilam się na zabieg, żeby w końcu sprawdzili co jest nie tak, do tego 2 wesela miesliesmy w tym czasie i nie było czasu na myślenie, wtedy to właśnie w kolejnym cyklu dowiedziałam się o ciąży. A tym razem (jestem w 12 tc) wyszło tak że po kolejnych paru miesiącach starań dostałam clo na wzmocnienie owulacji (bo ja owulacje normalnie miałam) i tak się nastawilam że żadnej dziewczynie tutaj na forum nie udało się za pierwszym razem i mamy przecież parę prób, więc nie ma się co stresować, do tego pies nam zachorował i głowa była cały czas tym zajęta, wtedy także się okazało że się udało 😊 

Także ja bardzo polecam zajęcie głowy po prostu czymś innym, a nie analizowanie wszystkiego dzień po dniu. Wiem że łatwo się gada ale zawsze znajdzie się coś czym można się zająć (nie myśląc o zapłodnieniu) - poświęcenie się hobby, jakiś wypad z mężem czy partnerem, czas z znajomymi. 

Ściskam was mocno dziewczyny i nadal zaciskam kciuki ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

I na mnie przyszedl czas..sobota wieczori wlasnie skończyłam czytać wszystkie wpisu z ostatniego 1,5roku od środy:) 

Moja historia pokrótce wygląda tak: brak zabezpieczania się pewnie już ze 4 lata, intencjonalne staranie się ponad rok, od grudnia na euthyrox i bromku na tsh i prolaktynę ( wyniki już są w normie).

W tym tygodniu byłam na pierwszym monitoringu bez wspomagania, 12dc pęcherzyk 17mm i miałam przyjść na zastrzyk w środę. Pobiegłem prawie do tego giną, taka byłam podekscytowana, a tu dupa, pęcherzyk stanął w miejscu,  nie ma co robić zastrzyku, cykl spisany na straty...

I tak oto dostałam receptę na 1szy cykl z Clo, który zacznę pewnie za 2 tygodnie...A więc dołączam do Was,  drogie Kobiety, może któraś również dopiero zaczyna stymulację .

Przyznam, że trochę dało mi nadziei to forum, że clo faktycznie czasem  pomaga, również dziewczynom po złej stronie 35tki;)

 

Odnośnik do komentarza

Katarina ja również 1 cykl z clo dziś 29 dc , ale cykle moje trwają od 27 do 31 dni , owulację miałam na pewno bo miałam płyn w zatoce douglasa na USG w 22 DC @jeszcze się nie pojawiła jeśli się do poniedziałku nie pojawi idę na betę , nie nastawiam się  że się uda w tym cyklu , choć bardzo bym chciała , również leczę prolaktynę dostinexem , mam w normie wszsytkie hormony przebadane również są w normie , także teraz zostało tylko czekać , mam 30 lat więc czas na dzieciątko ☺️ trzymam kciuki za wszsytkie kobietki aby się udało 😍🤗

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Katarina napisał:

I na mnie przyszedl czas..sobota wieczori wlasnie skończyłam czytać wszystkie wpisu z ostatniego 1,5roku od środy:) 

Moja historia pokrótce wygląda tak: brak zabezpieczania się pewnie już ze 4 lata, intencjonalne staranie się ponad rok, od grudnia na euthyrox i bromku na tsh i prolaktynę ( wyniki już są w normie).

W tym tygodniu byłam na pierwszym monitoringu bez wspomagania, 12dc pęcherzyk 17mm i miałam przyjść na zastrzyk w środę. Pobiegłem prawie do tego giną, taka byłam podekscytowana, a tu dupa, pęcherzyk stanął w miejscu,  nie ma co robić zastrzyku, cykl spisany na straty...

I tak oto dostałam receptę na 1szy cykl z Clo, który zacznę pewnie za 2 tygodnie...A więc dołączam do Was,  drogie Kobiety, może któraś również dopiero zaczyna stymulację .

Przyznam, że trochę dało mi nadziei to forum, że clo faktycznie czasem  pomaga, również dziewczynom po złej stronie 35tki;)

 

Hej 🙂

To nie jestem sama 🙂 Za mną tez juz 35 rok życia i pierwszy cykl CLO+estrofem+ovitrelle+duphaston 

Witaj w klubie ☺️

Odnośnik do komentarza
Gość Katarina

Monikaa,  to trzymam mocno kciuki, żeby @ jednak nie nadszedł. Swoją drogą, widzę, że bardzo popularne jest robienie bety tutaj! Ja sobie zawsze mówię, że do 5 dni po terminie robilabym testy, ale ostatecznie @ zawsze przychodzi, więc nie mam tego problemu;)

Hej Ewa! No nie jesteś sama, nie:) trzymam kciuki za przyszłe dzieci takich Starszaków jak my:) a napisz jeszcze czemu służy Estrofen?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Katarina dziękuję Tobie również życzę udanego cyklu 😍betę wolę ponieważ jest to koszt około 30 zł ,za dobry test wydasz 15 /20 zł i może nie wykryć wczesnej ciąży , tak jak w poprzedniej mi nie wykrywał 4 dni po terminie 1 kreska , 3  testy robiłam i nic  , a zaś  beta  wykazała ..

Odnośnik do komentarza

Ale nas się tu zebrało 🥰

Ja też pierwszy cykl po Duphastonie , z Clo. Jutro ostatnia dawka Clo( 9 dzień cyklu) i w 13dc mam monitoring. Lekarz kazał się nie nastawiać na pierwszy cykl , dlatego się " nie spinam". Trzymam za Wszystkie kciuki ! 😍

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość Marta napisał:

Ale nas się tu zebrało 🥰

Ja też pierwszy cykl po Duphastonie , z Clo. Jutro ostatnia dawka Clo( 9 dzień cyklu) i w 13dc mam monitoring. Lekarz kazał się nie nastawiać na pierwszy cykl , dlatego się " nie spinam". Trzymam za Wszystkie kciuki ! 😍

Czemu ten cykl masz się nie nastawiac ?

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna31

U mnie drugi cykl z clo, miesiączka ma się pojawić w poniedziałek, od środy już mam bóle miesiączkowe w podbrzuszu, nawet miałam brązowa wydzielinę w środę, a teraz już biała i nie wiem czy robić test czy jeszcze czekać 🤷‍♀️ Nie chce się znowu nastawiać, bo przez ten rok zrobiłam tyle testów 🙈 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...