Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę czasu się nie odzywałam... miałam i mam małe załamanie. Już sama w to nie wierzę, że nagle miałby się stać cud 😞

To mój 3 cykl z clo i ostatni.. odkładam tabletki. Mam bardzo bolesne cykle przy nich. Boje się, że bardziej mi szkodzą niż pomagają. 

Nadzieja 6 widzę, że mamy identyczną sytuację. Okres miał być w sobotę, temp ponad 37... a na teście 1 kreska!

Nie mam już sił 😞

 

Odnośnik do komentarza

Nadzieia6 przykro Mi ☹️ 

Ja teraz kupiłam sobie witaminy i aloes z firmy FOREVER, znajoma je brała jakiś czas i zaszła w ciążę... Ogólnie starali się 7 lat o dziecko.... Ja się łapię wszystkiego... In vitro u Mnie odpada ponieważ Mąż jest przeciwny.... 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Nadzieja6 napisał:

Nie wiem po co ja się jeszcze łudzę tyle lat nic i nagle miał się cud stać? Bez sensu to wszystko.jade w przyszłym tygodniu do moje dr i powiem że to już ostatni raz na clo i jadę do Gdyni na in vitro jak najszybciej ,muszę się posunąć do przodu bo inaczej zwariuje A wam dziewczyny życzę powodzenia 

Nadzieja6 widzę że jesteś z Trójmiasta

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny to jest mój 3 cykl z clo i nie wiem czy zdecyduje się na więcej. Miesiączki po clo mam takie bolesne, że chodzić nie mogę... Też przeżyw teraz załamanie i wątpię żeby mi się w tym cyklu udało 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, u mnie tez ostatnio gorzej z nastrojem.. mam dola, bo tylko pilnuje cyklu i brania tabletek, jak nie stymulacja, to witaminy to luteina.. i tak od cyklu do cyklu.. a efektów brak, tylko pieniędzy w portfelu coraz mniej.. 

odnośnie CLO to ja brałam tylko przez 3 cykle, a później lekarz zmienił mi na letrozol.. zdecydowanie lepiej się czuje, bo tym leku i mam dużo ładniejsze endometrium.. także może powinnyście spróbować na ten lek się przerzucić.. chociaż ja jakimś przykładem extra nie jestem, bo dwóch kresek brak.. ale przynajmniej cierpień mniej.. 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie nasienia to mój mąż tez ma problem, bo nie jest najlepsze... brał tabletki na poprawę, ale niestety nie potrafił robić tego regularnie..i nic się nie poprawiły, a nawet są gorsze..  i ciężko go jest namówić na jakakolwiek zmianę w swoim stylu życia, tzn zadbanie o zdrowy tryb życia wsparty regularnym braniem witamin.. ostatnio lekarz powiedział, ze wyniki nie są najlepsze, lekarz stwierdził ze mąż się niw popisał.. jak mu to powiedziałam, to się obraził i stwierdził, ze to wszystko jest bez sensu.. ze za bardzo wierze w to leczenie i ze może jesteśmy już obciążeni psychiczne i powinnismy zrezygnować z leczenia i normalnie może by się udało.. tylko ja uważam, ze głowa głowa, ale jeśli coś u niego i u mnie nie gra tak jak trzeba to tylko leczenie, a nie czekanie na cud.. 

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Kochane, miałam sie odezwać po wizycie u psychologa, psychiatry. Dowiedziałam sie kilku cennych informacji:

1. Sa leki który nie przeszkadzają w staraniach o dziecko (internety rożnie podają)

2. nasza psychika stanowi największy odsetek niepłodności wiec warto się nią zając 

3. terapia przeciwlękowa, nerwicowa czy depresyjna może mieć tylko pozytywny wpływ na wszystko 🙂

Ostatnio bardzo zle ze mną było... Stety, niestety dostałam antydepresanty i leki przeciwlękowe. Nie wiem na ile to wszystko przybliży mnie do upragnionego celu ale cieszę się że zrobiłam ten krok do przodu 🙂 

Drop... pomysl tez o pomocy dla siebie...

Odnośnik do komentarza

Hopefull czy mogę wiedzieć jakie leki dostałaś? Pozwolił Ci lekarz starać się przy nich o dziecko? Jak ja się leczyłam na nerwice i powiedziałam lekarzowi, że chce się starać o dziecko to mi kazał najpierw odstawić leki przynajmniej na okres starań i pierwszego trymestru

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

tak, oczywiscie. Pani doktor powiedziała ze w żaden sposób negatywnie nie wpłyną na starania a wręcz przeciwnie bo wlasnie mogą nawet pomoc... 🙂 

Rano biorę Aciprex a na noc Hydroxyzinum.

Dostalam informację, że jak zajdę w ciążę to mam je odstawic. Ale tez jak np późno dowiem sie o ciazy to nie mam panikować, bo generalnie te leki nie powinny zaszkodzić ale w okresie ciazy przyjmie sie zasadę ze odstawia sie wszystkie leki (chyba ze bez nich jest ryzyko dla zdrowia matki lub dziecka). 

Odnośnik do komentarza

My wczoraj odebraliśmy wyniki nasienia partnera, mój ginekolog stwierdził, że jest problem z ruchliwością plemników. Dzisiaj pojechaliśmy do kliniki leczenia bezpłodności i się okazuje, że partner ma bardzo dobre wyniki. 

Odnośnik do komentarza

Hopefull, super ze poszłaś i ze o tym mówisz.. dobra wiadomością jest, ze można brac leki na takie stany lekowe.. koniecznie muszę iść za Twoja rada.. jeśli w tym cyklu się nie uda to zapytam swojego lekarza, żeby mi kogoś poleciła.. 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Obserwuję was tu już od jakiegoś czasu ale jeszcze się nie udzielałam... Moja historia trwa już cztery lata, dwa poronienia, kuracja CLO kilkanaście razy... I Nic... wszystkie badania mam dobre mój partner także.... Obecnie zmieniłam lekarza i powiedział mi że mam za mało śluzu i przepisał mi znowu CLO i progesteron.. powiedział też że trzeba się uzbroić w cierpliwość bo to może potrwać zanim znajdę w ciążę... Czy któraś z was miała podobnie ? Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Hej Anka .my staramy się już 6 lat i poza podwyzszona prolaktyna wszystko jest ok.a jednak się nie udaje.przykro mi z powodu twoich poronien ale Ty chociaż wiesz że mozesz zajsc. A robiłaś badania na zespol antyfosfolipidowy i trombofilie? Może to jest przyczyną twoich strat 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6

Ja jeszcze muszę zrobić na przeciwciala ANA i ASA ,myślałam też o laparoskopii ale lekarz mi powiedział że nie ma wskazań w moim przypadku, uparlam się tylko na histeroskopie diagnostyczna którą miałam 2 albo 3 lata temu ,pogubiłam się już 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia_gość

Witam, dziewczyny jestem nowa. Napiszę troszkę o sobie od jakiś 8-9 miesięcy staramy się o drugie dziecko, starsze ma 5 lat, też były problemy, ale w końcu się udało naturalnie ☺️ mam do was pytanie  doktorka przepisała   mi clo 2 razy po 1 tabletce dziennie, tylko niepokoi mnie to że żadnych badań wcześniej nie robiliśmy oprócz tsh i poziomu witaminy D.  Monitoring mam mieć, ale mam obawy po przeczytaniu waszych postow że większość z was robiła badania, jutro jest 3 dzień cyklu, może zrobić badania, samemu, tylko jakie?  I czy to nie jest za duża dawka na początek? Przeraża mnie możliwość ciąży mnogiej 😔Będę wdzięczna za udzielenie odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...