Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Clo tak moja Gin mi dała skierowanie. Ważne one jest pół roku i trzeba dzwonić pierwszego dnia @ wtedy sprawdzają czy mają miejsce mniej więcej w dniu owulacji bo tak biorą na czas owulacji i jak tak to jedzie się na 4dni - 3 noce. 

 

Ja osobiście wchodziłam razem ze swoim mężem do pomieszczenia i mu mogłam pomóc 🙃

Odnośnik do komentarza

Nam powiedział ze trzeba powtorzyc za 3 miesiece i ze nie jest zle ale nie jest tez dobrze i ze niektórzy tak maja i w sprzyjajacych warunkach powinno się udac;) a tez myslalam zeby isc z mezem ale nie wiedziałam czy mozna ale następnym razem pojde z nim 😜

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull

Kazior, baaardzo Ci dziękuję za informacje 🙂

Pam, nie miałam żadnego zabiegu... w ogole endometriozę miałam stwierdzona wylacznie po objawach. Gin wprowadziła mnie w stan farmakologicznej menopauzy na chyba 8 miesiecy. Teraz leczę się u profesora od niepłodności. Chce zrobić laparoskopię i zobaczyć co tam sie dzieje.

Clo, kochana! Mój partner tez tam miał badanie nasienia!! 🙂 wlasnie tam wkurzył mnie lekarz... ktory stwierdził ze sporo czasu zmarnowałam bo pozostało mi tylko in vitro (cos nie widział żadnych moich badań bo było to omówienie wyników partnera). Teraz chodzę do profesora i w końcu nie czuję się jak krolik doświadczalny... czuję, że wiem co robi. Specjalizuje się w niepłodności i endokrynologii 🙂 aaa i on chce ponowić badanie Partnera. Pomimo ze 2 miesiące temu miał robione. No ale pomimo ze to nie klinika to wszystko robione jest „od ręki” i za badania (np na wrogi śluz, usg) nie płacę dodatkowo. To jest spory plus.

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja6
7 godzin temu, Gość Lena napisał:

Nadzieia6 Ja mam dostać @ za  4 dni... Jeśli nie dostanę to będę testowała... Tak bardzo bym chciała żebym nie dostała a na teście pojawiły się dwie kreseczki... 

Oby się udało,trzymam kciuki za Ciebie ☺ ja jeszcze trochę muszę poczekać, tym razem też będę testować nawet przed @.bo nie pamiętam już kiedy ostatnio kupowałam test ,ostatnio mi się spoznial 4 dni i nie zrobiłam bo nie chciałam widoku 1 kreski oglądać ale co będzie to będzie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...