Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Martek i shyshka(fajny nick;) ) przykro mi z powodu kotków.

Co tam babiczki u Was?

U nas po staremu:) Filipek rośnie jak na drożdżach. 3 tygodnie temu ważył 8240g mój kluseczek Kochany:) Paulinka pyskata jest strasznie, ale lubie to u niej:)
Jutro może pojedziemy z dzieckami do kolorado, cieszę się, bo dawno tam nie byłam a strasznie lubiłam tam jezdzic jak byłam mała:)

Ale byków narobiłam hoho
No nic lecę!
Miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza

Fundacja Kidprotect zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Przy kawie o dzieciach”.
28 czerwca godz. 17:30 Chwila da Klub ul. Ogrodowa 31/35 w Warszawie

Tym razem gościem będzie prowadząca kampanię Mądrzy Rodzice Agnieszka Pawłowska, pedagog, autorka i realizatorka programów profilaktycznych i interwencyjnych, przewodniczącą Praskiej Sieci Pomocy Dziecku. Agnieszka opowie o edukacji seksualnej dzieci i młodzieży.

Wstęp na spotkanie jak zawsze jest wolny i bezpłatny. Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w każdym wieku na kawę i rozmowy w kameralnym gronie.

Odnośnik do komentarza

Witajcie! Ja również jestem mamą z Warszawy. Może zainteresuje was fakt, że chciałabym wznowić działalność klubu mam na ursynowie. Chciałabym wiedzieć czy duże zainteresowanie będzie ową organizacją i czego oczekiwałybyście od takiego klubu? wszelkie pomysły na organizację zajęć dla maluszków oraz warsztatów dla nas(mam) mile widziane:-)

Odnośnik do komentarza

9 lipca (sobota) Fundacja Dzieci Niczyje oraz CH Arkadia zapraszają dzieci, młodzież oraz rodziców na piknik edukacyjny. Impreza odbędzie się w zielonej przestrzeni przed CH Arkadia w godz. 11-19.

W czasie pikniku dzieci i młodzież będą mogli wziąć udział w zabawach dotyczących bezpieczeństwa w Internecie i w warsztatach nt. rozwiązywania problemów, a na rodziców będą czekały zajęcia poświęcone rozwijaniu umiejętności wychowawczych.

Piknik rozpocznie się od modułu „Sieciaki na wakacjach” nawiązującego do serwisu internetowego Sieciaki.pl - poznaj bezpieczny Internet, skierowanego do dzieci w wieku 6-12 lat.

Na potrzeby pikniku organizatorzy przygotowali atrakcyjną ofertę związaną z profilaktyką zagrożeń internetowych, m.in.: zajęcia w Mega Centrum Zabezpieczeń, prezentacje kreskówek, filmów, teledysków na temat bezpieczeństwa w Internecie w SiecioKinie oraz zabawy i konkursy z nagrodami. Młodzi internauci, biorąc udział w zajęciach proponowanych w ramach pikników, oprócz wiedzy o bezpieczeństwie w Sieci zdobywają sieciakową walutę – bajty. Będą mogli wymienić je na nagrody: gry komputerowe, programy antywirusowe, gry planszowe, plecaki, podkładki, gazetki dziecięce z gadżetami itp. W trakcie pikników dzieciom oraz rodzicom i wychowawcom będą rozdawane materiały edukacyjne.

Młodzież (w wieku 12-15 lat) będzie mogła wziąć udział w warsztacie Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 „Co zrobić gdy mam problem?”, organizowanym we współpracy z firmą Polkomtel, operatorem sieci Plus. Podczas zajęć młodzi uczestnicy dowiedzą się jak rozwiązywać problemy i szukać pomocy dla siebie i innych.

Dla rodziców maluchów (w wieku 0-3 lata) organizatorzy przygotowali spotkanie „Bez klapsa – jak z szacunkiem i miłością wyznaczać dziecku granice”. Podczas niego będą wspólnie szukać odpowiedzi na pytanie jak wychowywać dziecko bez klapsa.

Podczas imprezy wystąpi zespół hip-hopowy „W dobrym świecie”.

Kolejny piknik edukacyjny Fundacji Dzieci Niczyje oraz CH Arkadia odbędzie się 20 sierpnia.

Patronat nad imprezą objęły portale CzasDzieci.pl i MiastoDzieci.pl

Program pikniku:
11.00 – 14.00
Piknik „Sieciaki na wakacjach” organizowany we współpracy z Fundacją Orange
14.00 – 15.00
Warsztaty „Co zrobić gdy mam problem ?” prowadzony przez Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 we współpracy z firmą Polkomtel, operatorem sieci Plus
14.00 – 16.00
Warsztaty z umiejętności wychowawczych dla rodziców - „Bez klapsa – jak z szacunkiem i miłością wyznaczać dziecku granice”
16.00 – 19.00
Piknik „Sieciaki na wakacjach”
Koncert zespołu hip-hopowego „W dobrym świecie”

Odnośnik do komentarza

Co może zrobić razem 1600 osób? To tyle, ile wypełnia 30 autobusów. Jeśli złapałyby się za ręce, powstałby łańcuch od Pałacu Kultury i Nauki do Zamku Królewskiego w Warszawie. Czy to kolejny protest pielęgniarek? Nie. Tym razem tyle osób spotyka się w ramach akcji organizacji ekologicznej WWF, aby wspólnie zrobić coś pozytywnego – dla siebie i dla Ziemi.

W 2011 r. WWF obchodzi podwójny jubileusz - już od pół wieku działamy na całym w świecie, a od 10 lat w Polsce. Niech urodziny WWF staną się motywacją do wspólnego działania na rzecz Ziemi. Razem mamy moc by zmieniać świat na lepszy. W roku jubileuszowym prosimy o zrobienie prezentu WWF poprzez podjęcie konkretnych działań, dla siebie i dla Ziemi, i świętowania razem z nami podczas niezwykłego wydarzenia - stworzenia największej pandy w dziejach ludzkości.

Na Torze Wyścigów Konnych Służewiec powstanie gigantyczna panda stworzona z 1600 osób ubranych w białe i czarne koszulki WWF. 1600 osób symbolizuje 1600 pand żyjących na wolności. Panda jest także symbolem WWF. Apelujemy do Polaków, aby pokazali, że interesują ich losy Ziemi, i dołączyli do nas. Wystarczy podjąć zobowiązanie wobec Ziemi na facebooku i zarejestrować się do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu!

W ten sposób każdy będzie miał okazję stać się częścią wielkiego pozytywnego manifestu, wyrażającego wspólne zaangażowanie w ochronę przyrody. Symbolika wydarzenia będzie podwójna - 1600 osób ustawionych w kształt pandy zwraca uwagę, że na wolności żyje tylko 1600 osobników tego zagrożonego gatunku. Jednocześnie, 1600 osób, które zbiorą się w Warszawie aby ustawić się w kształt pandy, pokażą Polsce i światu, że tylko jeśli będziemy działać razem, nasze działania będą skuteczne.

Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu otrzyma koszulkę WWF oraz możliwość wygrania nagrody głównej – jedynego, oryginalnego roweru WWF. Nagrodę otrzyma ten, kto poprzez facebook zaprosi na wydarzenie największą liczbę znajomych, którzy będą z nami 23 lipca na Torze Służewiec.

Czas spędzony na torze wyścigów konnych umilą również pracownicy WWF, którzy opowiedzą o tym jak na co dzień chronimy polską przyrodę i co fundacji udało się osiągnąć w zakresie ochrony środowiska na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia.

Świętuj z nami! To bardzo proste:

1. Wejdź na: facebook/WWFpl

2. Zarejestruj się i podejmij ekologiczne zobowiązanie w aplikacji „Urodziny WWF”

3. Zaproś do świętowania swoich facebookowych przyjaciół. UWAGA!!! Osoba, która zaprosi najwięcej znajomych, a oni podejmą zobowiązanie na rzecz Ziemi i zarejestrują się do wzięcia udziału w wydarzeniu, wygra jedyny w swoim rodzaju, przepiękny rower WWF wyprodukowany przez firmę Bajki jak z bajki.

4. Przyjdź 23 lipca na Tor Wyścigów Konnych Służewiec i zbuduj z nami największą pandę na świecie. Na miejscu dostaniesz od nas koszulkę i bandanę WWF oraz szansę wygrania roweru.

Gdzie: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, ul. Puławska 266, Warszawa

Kiedy: Sobota, 23 lipca, godz. 10:00

WWF od lat chroni przyrodę w Polsce i na świecie. Akcja pod hasłem "Zrobiłem to dzięki pandzie" jest kampanią edukacyjną, której celem jest motywowanie społeczeństwa, poprzez wskazanie konkretnych aktywności wybranych osób, do podjęcia działania na rzecz przyrody. Działania, które może mieć wymierne korzyści dla stanu środowiska naturalnego. Chcemy pokazać jak wiele udało się już osiągnąć dzięki zaangażowaniu każdego z nas i jak ważne, a jednocześnie proste jest działanie na rzecz ochrony przyrody.

Partnerzy akcji:
RMF FM
Tor Wyścigów Konnych Służewiec
AMS
PanMedia Western
Interia.pl

wwf.pl

Odnośnik do komentarza

kilka lat chyba nie zagladałam,co?nie pamietam
hm,co u nas?pracuje,jakos zawodowo sie rozwijam,a Jadranka bardzo skoczyła rozwojowo,mała matematyczka i polonistka w jednym,prymuska,ale moja córa to przede wszystkim tzw mistrz cietej riposty,jest boska,teraz w Lublinie,w ogóle nie spieszy jej się wracać do warszawy,ja tylko jestem w rozjeździe,od poniedziąłku do piątku praca,a w piatek po pracy wskakuje w busa i jadę do Lublina,po czym wieczorem w niedziele wracam,mojemu dziecku ten ukłąd bardzo pasuje,ja chyba tesknię bardziej,bo jakos nie umiem wykorzystać,tego,ze jestem w tyg zupełnie bez zobowiazań(pomijajac pracę naturalnie),moze z czasem sie nauczędo końca wakacji jeszcze troche czasu mam;-)

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/18377.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...